The Breast and The Best 137

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Lūdzu uz jauno lapu!".
Annilatt

VIABOND
Tev liekas, ka vēljoprojām ir par lielu? Cik atceros, Tev bija samazināšana?
Es nezinu. Man nekas nebūtu arī pret B. Bet nu ir stabils C, acīmredzot, dažos krūšturos arī D der... Forma skaista, viss labi. Bet acīmredzot, kaut kāda "trauma" no tiem lielajiem burtiem.

VIABOND

Annilatt
Bet tieši tā - katrai firmai tie cipari savādāki, man tam, kuram der 75A (kas ir mans standarta, lai krūtis neiekristu nekurienē kā zvaigznes visumā), tad ir šad tad, kad man prieks skatīties, ka der 75B Be tas tāds apmāns, iespējams!! Tieši tāpat Tev, tikai otrādāk!

Annilatt

VIABOND
Gan jau! Tik, kā ieraugu to burtu, tā neadekvāti sāku reaģēt.... Man liekas, ka tagad ir tik ērti. Negribu nekādus D...

fifty_shades_of_love

Man ir kautkads stulbums,ka smukas krutis ir tad,kad saspiestas kopa un veidojas saucamais"dibens" piedodiet,bet taa saka. Man tik ljoti patik. Tad nu fantazeju,cik vel cc man vajadzetu klat. Viss ir smuki,kompakti,kaa reklamas,bet nu toch stulbums

VIABOND jā, sazvanijos teica lai padzeru pretiekaisuma līdzekļus. Izskatoties pēc sastiepuma ,bet ja pēc dažām dienām nepāriet jābrauc pie ārsta. Sāp pie kustībām.

Sognare

Hellena
Tev šķiet viss kā man, tikai implantu firma atšķiras

VIABOND

Annilatt
Tas, drošvien, ir cipara iespaidā, bet viss jau tā pa lielam ir pa skaisto, pašai patīk?!

fifty_shades_of_love
Sasmējos par to dibenu! Tev bez krūštura sanāk bez tās rieviņas, bet ieliekot jau krūšturi, sanāk tas "dibens"?

Es nezināju, ka tas dibens ir atkarīgs no implantu lieluma? Līdz šim domāju, ka tas atkarīgs no krūšu fizioloģiskā novietojuma vai kā to pareizāk pateikt...

Elionora
Turies, turu īkšķus, lai viss ir kārtībā! Atpūties!

Kaija.aija

Par mazuma piegaršu runājot. Pirms biju uz konsultāciju, šeit čatā šo bieži lasīju... Tāpēc izvēlējos lielāko no tā ko piedāvāja, lai man šis nebūtu. Lai gan sākumā baidijos, ka tik par lielu neuztaisu. Tagad esmu apmierināta, ka tomēr paņēmu apaļos arī, jo šaubījos arī par formu... Pagaidām mazuma piegarša galīgi nav

Tas meitenēm kas vēl šaubās... Nemat lielāko, ko piedāvā

VIABOND

Kaija.aija
Prieks par Tevi! Paldies par ieteikumu! Tas atgādina, kā frizieri saka, ja nevari izlemt starp krāsu, vienmēr ņem gaišāko? Vai kaut kā tā tur bija!

Annilatt

VIABOND
Tas, drošvien, ir cipara iespaidā, bet viss jau tā pa lielam ir pa skaisto, pašai patīk?!
Nu ir viss ļoti skaisti, bet nu ar to burtu trauma kaut kāda. Kā der kaut kas lielāks par C, drusku panika iestājas. Kā fifty_shades_of_love saka, ar galvu saprotu, ka neesmu normāla, bet tajā brīdī to baigi nevaru kontrolēt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18410255