The Breast and The Best 137

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Lūdzu uz jauno lapu!".

Sognare
Viens no variantiem tas varētu būt, ka muskulis neļauj. Gads skaitās līdz gala rezultātam, līdz kuram nogaida.

Papildināts 28.10.2020 16:25:

Duska
Liels paldies! Ja visu laiku baidījos, tad Jūs mani iedrošināt par dakteri Rodki!!!

Sognare

Amanda3
Tas dēļ, ka pārāk trenēti krūšu muskuļi?

Duska

Amanda3
Es biju apburta ar vinas milumu, siltumu, ar manu velmju izzinasanu, vina pat meginaja mani atrunat, jo man bija mazas bet gana skaistas krutis pec berna barosanas, patika ari komunikacija pec op perioda un maiga attieksme

VIABOND

Es sāku baidīties par tiem trenētajiem krūšu muskuļiem. Beigās, redz, izrādās, ir reizes, kad tie trenētie krūšu muskuļi nav nemaz tik labi. Man ar diezgan pakačāti tie ir, bet dakteris pēc op neko neteica, ka kaut kas ir bijis ne tā.

Sognare
Jā, viņš tā domā. Pārbaudīja vai pati neesmu šķība, bet nē ar mani pašu viss kārtībā

Papildināts 28.10.2020 16:36:

Duska
Ļoti jauki dzirdēt. Iešu sevi nomierināt.

Sognare

Amanda3
Man gan stāja šķība , jo mazo nēsāju uz kreiso pusi .

Duska
Paldies! Gads paskrēja nemanot! 14.septemrī ir ieliktas krūtis, 24.septembrī plakstiņi

Lindracins

pukupeka
Kur man jasuta bildites, varetu es sevi kaut ka nobildes.

Mūsu bērniņos turpinās mīlestība

Amanda3
Manuprāt ārstam bija jaredz un jārisina asimetrija operācijas laikā. Esmu redzējusi neveiksmīgus gadījumus, kad palielina un nepaceļ krūts galus vai veic šo pacelšanu,bet neveiksmīgi novieto tos uz krūts radot nevēlamus blakusefektus.

Protams, jācer, ka viss nokārtosies! Galvenais ja ir nepieciešama otra operācija, lai tā ir veiksmīga un ar skaistu rezultātu!

Lindracins

Hmmm esmu sportam uz tu un diezgan daudz vingroju, tad jau man ari varbut pec konsultacijas ar sportu lidz operacijai-vismaz augsdalai japiebremze, lai šamejie atslabs

Papildināts 28.10.2020 18:19:

Ui lasu ka jums kadai pa krenkit gadas-sutu visam labas domas lai viss atrisinas, bet nu jaa mani mazliet mulsina un biede sadas lietas

Papildināts 28.10.2020 18:20:

Nevaru sagaidit jau 12 nov

Papildināts 28.10.2020 18:21:

Ceru, ka neatcels

Mūsu bērniņos turpinās mīlestība

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18410255