The Breast and The Best 137

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Lūdzu uz jauno lapu!".
Duska

DiPaAdLe
Man atkal 11.01.21. Ausis pie Rodkes

Fitnesgirl

Lindracins
Man jā ir gsn mazuma piegarša, izņemot kad kaila esmu

VIABOND

Lindracins
Jā, meitenes te pirms kāda laika teica, ka vismaz mēnesi vajag atturēties no krūšu muskuļu vingrinājumiem, es tā arī darīju, jo iepriekšs arī intensīvi trenēju tos.

Fitnesgirl

DiPaAdLe

Smuki, iečolēju instagram. Tev motiva 375 un 355. Tieši tā kā man gribēja likt 2015. gadā Rodke Toreiz nobijos un 2019. tiku pie polytech 400cc.

Papildināts 28.10.2020 20:52:

Nez kā būtu ja būtu. Nez arī būtu mazuma piegarša

Solta

lily11
Tev vēl ir tas krūšturis? Labprāt nopirktu

Lindracins

Taa jaliet atkal pasiekalot acis pa arstu profiliem. Meklet savas istas un vienigas . Man te pazinja taisija pirms 2 menesiem bet vinjai bija samazinasana un implanti. Tad nju ari apjautajos vinjai kas un ka

Papildināts 28.10.2020 21:14:

Tatad krusu muskulus meginasu pec iespejas mazak kačat.

Mūsu bērniņos turpinās mīlestība

Solta

Duska
Ou! Tev ļoti skaists rezultāts! Tā smuki iesēdušās

Papildināts 28.10.2020 21:32:

VIABOND
Man nav baigi trenēti krūšu muskuļi, bet daktere tāpat, pēc operācijas teica, ka dabūjusi nopūlēties, jo man ļoti stingri muskuļi! Ka ieliekot implantu muskulis to uzreiz piespiedis. Bet neko sliktu neteica.

Papildināts 28.10.2020 21:34:

DiPaAdLe
Sveicieni ar skaistumiem gada jubilejā! Tev arī smuki jau iesēdušās

Papildināts 28.10.2020 21:45:

pukupeka
Nosūtīju savas viena mēneša bildes!

Izskatās ka viena krūts lielāka, bet tas tā bildē , dzīvē neredzu tā. Pašlaik arī galiņi nedaudz novirzījušies uz leju, bet ceru, ka implanrs nosēdīsies un tad tā nebūs

DiPaAdLe
Duska

Dēļ jums es uzstāju, ka vēlos Motiva Ergonomix es Motiva sekoju IG un man vienkārši patīk kā izskatās. Arī no pieejamām galerijām, sapratu, ka visi patīkamie ir ergo. Lai gan nedabūju viņu pačamdīt un salīdzināt ar Polytech. mums diezgan līdzīgi augumi, man arī plāno 355cc, liekas daudz un D arī šķiet baigi liels priekš manām vēlmēm.. Bet Jums meitenes šis D izskatās skaisti, it nemaz liels, laikam nav ko raustīties

Duska

evij0022
Paldies man tiesam liels prieks, ka izvelejos tiesi sos, jo sakuma loti saubijos apalos vai anatomiskos...loti baidijos no "Disrihsones" efekta un attiecigi anatomiskie biedeja, lai neapgriezas...tapec biju prieciga ka ir kaut kas pa vidu

pukupeka

Lindracins
Kur man jasuta bildites, varetu es sevi kaut ka nobildes
Pirmajā lapā ir noteikumi, kā jābildējas un uz kurieni jānosūta bildes

Papildināts 29.10.2020 09:19:

Solta
Tevas mēneša bildes ieliktas galerijā Noteikti vēl iesēdīsies zemāk, un krūtsgali novietosies nedaudz augstāk, bet vispār, jau tagad ir skasts rezultāts

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18410255