The Breast and The Best 137

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Lūdzu uz jauno lapu!".
Dreambig

DiPaAdLe
Duska

Kolīdz tiku pie galerijas, uzreiz sāku pētīt Rodkes radītos skaistumus. Mani viņa nez kāpēc uzreiz piesaistīja kā speciālists, tāpēc petīju galerijā tikai viņas izveidotās krūtis. Un tieši jūsu abu bildes tika saglabātas telefonā kā paraugi, ko sev vēlētos. Man operācija pirmdien ieplānota. Joprojām neticu, ka tas notiks. Ceru, ka covids man netraucēs. Ir dzirdēts par kļūdainajiem testu rezultātiem. :O

Bet jums meitenes ir ļoti skaisti rezultāti! Super!

Solta

pukupeka
Paldies

Papildināts 29.10.2020 10:04:

Duska
Nav tā, ka tam gēlam kustoties to var just? Man patīk tā sajūta, ka es nejūtu implantu.

Duska

Solta
Vispar neko nejutu, itka manas krutis...virs ari nevar sataustit kur implants ))

Dreambig
Un, veiksmigu op

Papildināts 29.10.2020 10:28:

Solta
Aizstiekot ari sajuta ka dabigas

Duska
Ļoti gaidīšu atsauksmes, jo arī ausis ir tās, kas mani vienmēr dzinušas kompleksos kopš agras bērnības, lai gan dr sākumā atrunāja, teica, ka laba forma, tikai mazliet vairāk nost no galvas. Visu laiku esmu dzīvojusi ar šo kompleksu.

Fitnesgirl
Ja jau Tev ir mazuma piegarša ar CC 400 tad ar mana izmēra implantiem vilktu mega pushapus. Tā kā labi vien ir, ka tā piegarša iespējams ir mazāka, kā varēja būt.

Man arī mazuma piegarša visu laiku, arī kailai esot, izņemot reizes, kad atrodos blakus pilnīgam "dēlītim" vai skatoties savas pirms bērnu bildes.

Papildināts 29.10.2020 11:12:

Solta

Piekrītu Duska, ka implantu vispār nevar just, nr taustot, ne skatoties. Vīrs vispār nejūt, sajūtas, kā manas dabīgas krūtis. Arī nezinātāji nav neko pamanījuši, jo ar mazajiem bija vēl lielākas.

Paldies visām par jaukiem vārdiem.

Dreambig
Paldies un lai izdodas piepildīt sapni!

pukupeka

Meitenes, laipni aicinātas uz jauno lapu šeit !!!!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18410255