The Breast and The Best 137

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Lūdzu uz jauno lapu!".

sisii88
Man viena kruts ideali sadzija jau.a vot ar otro problemas retas zem kruts nav smuka drusku savilkta ta reta bet ta ir tieshi ta kruts kur man implants apgriezas otradi visticamak problematiska kruts es domaju.

Papildināts 18.08.2020 22:04:

Tev enkur veida pacelsans bus?

Agnese1988
Aha, sapratu, ka man būs enkurveida pacelšana. A ko Feldmanis pats par šuvēm teica, kad gāji izņemt diegus?

Kazeniite

fifty_shades_of_love
Man turpina dzīst - krūtis paliek aizvien mīkstākas, bet vel nav ka savas, arī mīcīt baidos Izmēru noteikti lielāku nevajag.

Vai Tev jau ir mīkstas? Kādu veļu izmanto pa dienu un nakti?

Fitnesgirl

fifty_shades_of_love
Ehh es Tevi tā saprotu

sisii88
Tur jau ta lieta gulus stavokli viss ok tikaj kad stavu to var redzet. Bet kad biju pec nedelas uz parsiesanu es vel neko pati nezinaju un ne redzeju. A diegi man pasuzsuchosie jo es ne dzivoju Latvija. Nu es uzrakstiju uz klinku vini pateica jagaida 3 menesi kamer viss izlidzinasies. Vienkarsi tik savadi viena kruts ideala a otra vot rada.

fifty_shades_of_love

Kazeniite

Man paliek mikstas,jo es katru dienu maseju,izmicu. Pec tadas pamicisanas momentali atlaiz muskuli. Man dr ieteica,jo viena kruts bija stiva. Teica,lai droshi pagulju virsu.

Velku ar stipam ikdienas krushturus. Dazgreuz bezvilju. Pa nakti ceracere oec op vai rosmes bezvilju.

Agnese1988
Visticamāk jau, kad kārtīgi sadzīs, būs ok. Cik te lasa, tad vairākām meitenēm, viena krūts ir ļoti ok, bet viena kaut ko niķojas un dzīst un veidojas lēnāk.

Papildināts 19.08.2020 09:12:

Meitenes, kurām ir implanti, viņus ikdienā var just? Nu tā, fiziski, ka ir tur kaut kas iekšā? Pieskaroties gan, noteikti, var just, ka ir implants?

Fitnesgirl

fifty_shades_of_love
Tu tā droši masē?

Es baidos

sisii88
Tu zini citreiz jūt, citreiz nē, nav tā kā visu laiku jūti ir implants.... Vakar sportzālē pastradājot ar krūšu trenažieri baigi sajutu un man nepatika. Pārtraucu vingrojumu, nezinu varbūt jāpierod.

fifty_shades_of_love

Fitnesgirl

Ja,kartigi gar malam izspaidu. Sabidu kopa,pacelu,pakustinu. Vari paskatities ari youtube ir video,tur gan saudzigak to dara. Rodke man ari normali sagraba,teica,lai drosi to daru,tad ari bailes pazuda Bet es negribu neko ieteikt. Man ta paradija un es ta daru.

Es nejutu nekadu implantu. Itka man vispar op nekad nebutu bijusi. Nezinu,varbut ta ir mazaka izmera priekshrociba. Man ir teikusas ( tuvas personas,kam uzticeju paradit),ka vispar neizskatas,ka ir implants,jo ljoti dabiska forma.

Papildināts 19.08.2020 10:07:

Ar trenazhieri un vingrojumiem neesmu meginajusi kusteties. Bet sadzive nejutu.

Fitnesgirl

fifty_shades_of_love
Skaidrs tev Rodke parādīja. Man gan neko par masāžu neteica. u

Sadzīvē implantu jūtu, kad bez krūštura kārtoju māju

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18410255