Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai ir vērts iesaistīties vīra alkoholisma ārstēšanā?

Lampinjons

Sixpārnis

Neticu es funkcionējošiem alkoholiķiem.
ja ir alkoholisms, tad pilnīga atturība.
Un no ta neizārstējas, ar to sadzīvo.

te nav lkm runa par ikvakara aliņu, bet jau nopietni aizgājis. Pēc sākuma posta man šķita, ka autore karojoša atturībniece - pārspīlē.
tie trinkotaji jau ap pusdienām - nu laika jautājums. Ta nav normāla iedzeršana.

Koira
Otrs bērniņš pieteicās neplānoti, ar visām retajām intīmajām attiecībām un izsargāšanos, ja ko

nezinu... man izklausās, ka autore gluži vienkārši meklē iemeslu šķirties. pirmkārt, vīrs neizklausās pēc neglābjama alkoholiķa, otrkārt, par vīru tiek runāts kā par izdevīgu priekšmetu,nevis kā mīļoto cilvēku. mans jautājums būtu, kapēc vīrs dzer un kapēc nevar atrast citu veidu atpūsties/atslābināties.

šķiries! un nevaino tajā alkoholismu.

Koira uc

Bet protams, ka piekrītu, ka mana neaiziešana, kad biju to apņēmusies, un noticēšana, ka risinās problēmu, mazina viņa motivāciju.

Jāatzīst, ka aiziet ar diviem bērniem situācijā , kad ir maz naudas, esi vēl Bka, un vīrs iesaistās un palīdz gan finansiāli, gan bērniem daudz ko dod mentāli un praktiski- tas nav absolūti motivējoši arī man pašai.

Lai viriec iet uz 1istabas dzivokli. Kad skaidraa, lai tiekas ar beerniem. Jums jau tapat nav attiecibu.

Otrs- ultimaats- arsteshanas, pilniiga attureeshanaas no alko, ja ne, tad adios.Bet nekas te nebuus...

Frivole
Es gribētu, lai viņš ir mans mīļotais cilvēks, bet es jūtos vīlusies un jūtu neuzticēšanos šīs alkohola pārmērīgās lietošanas dēļ. Gribu no viņa distancēties tīri emocionāli, jo negribu vēl lielāku līdzatkarību, kāda man liekas nenovēršama, ja esi emocionāli un fiziski tuvs

Papildināts 23.08.2020 11:36:

Frivole
Turklāt, ja es izturētos pret viņu baigi mīļi un intīmi atsaucīgi, tad manuprāt tad viņš absolūti domātu, ka viss ar viņa dzeršanu ir o.k. Tagad viņš vismaz izjūt manu atturību un saprot, ka labi nav attiecību ziņā

Lampinjons
hehee...gribeetu, lai ir, bet nav. Otrs nevar Tev dot to, kas vinjam nav. Es gribeetu, lai Breds Pits ir mans milotais cilveeks, bet...nav!

Ar ultimātiem nekas nebus. Jāšķirās un nākamā sieviete varēs ultimātus taisīt

Lampinjons
Manuprãt, šis nav tas trakąkais gadïjums. Noteikti var vęl daudz ko izmėginăt un uzlabot. Un șkjiet, ka vïrs aktïvi piedalítos, vismaz kategoriski nepretotos.

Škjirșanąs te bűtu pats sliktăkais, ko pasăkt. Visu dęł, jo seviškji bęrnu.

Cålï ir bijușas labas tęmas ar ieteiktajiem labiem speciălistiem, narkologiem. Ieteiktu atrast un palasït.

AA ir łoti labs variants un reąli strădă!

_Aronia_
Konceptam piekrītu visumā.

Ar dažām piebildēm, ka uz 1istabas dzīvokli nevaru atļauties viņu sūtīt, jo dzīvojam mājā, ko dēļ maniem nelielajiem Bka ienākumiem (kas sāk beigties) viņš ir tas, kurš finansē visas dzīvesvietas izmaksas un māja ir uz viņa vārda.

Zinu, ka man jākļūst finansiāli neatkarīgai - kāda pašreiz jau kādu laiku absolūti neesmu. Kad būs normāli regulāri ienākumi, tad gan vīrs noticēs, ka varu aiziet, gan pati to reāli varēšu īstenot, ja tāds būs mans lēmums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410429