Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai ir vērts iesaistīties vīra alkoholisma ārstēšanā?

Lampinjons

mea
cik gadus Tu ieteiktu veltiit aautorei viira arsteeshanai?

Cik daaudz puulju un laiku ieguldiitu viirs vai jebkursh viiriec, ja sieva pec darba un briivdienaas pieljurbaatos?( Labs cilveeks taa sieva, iet uz darbu, ar beerniem reizeem pavada laiku, bet lieto alkoholu)

mea
Tu esi vienīgā retā no komentētājiem, kas ņem vērā bērnu faktoru. Tieši tas ir iemesls manām neradikālajām pārdomām

Lampinjons
Es ňěmu vęrą drusku ko citu arï: tavs iedzęrăjs vïrs ir no "mierïgo/miermïlïgo" tipăża! Tas ir milzïgs plus. Un tas liecina, ka cilvęks savă bűtïbă ir tïri jauks.

Es łoti labi zinu pretějo tipăżu - tad gan jăškjiras un ar steigu. Ir bijusi smaga pieredze.

kakjene_Mjau

Nu jā, man bail tomēr visu atstāt pašplūsmā.. turklāt bērni redzētu, ka bieža alko lietošana ir norma, un , to pārņemot nākotnē, tas var nest pat nelāgākus rezultātus kā tēvam

Piekrītu par to ar bērniem saistīto. Jo no vienas puses, ja es ar abiem bērniem apcirstos un aizvērtu durvis, tad viņu acīs tēvs iegūtu daudz nožēlojamāku tēlu un līdz ar to, man šķiet, arī grautu viņu pašu pašapziņu. No vienas puses, vismaz..

Papildināts 23.08.2020 11:49:

mea
Arī, jā

NonStop

Provokatīvs jautājums - un ko, ja sievai vakaros patīk iemalkot kādu vīna glāzi vai kokčiņu?

_Aronia_
Șają situăcijă es nebütu kategoriska. Savu nostąju jau paskaidroju.

Noteikti veltïtu kădu laiku, kądu 1+ gadu noteikti. Bet tas nenozïmę, ka izpaustos părăkają lïdzatkarïbas pakăpę utml. Vnk dažreiz ir věrts palïdzęr cïñă, ja ir pamatots iemesls.

Papildināts 23.08.2020 11:51:

NonStop
Tak te puse Căła tą darot

neratna

Lampinjons

Tu jau esi līdzatkarīga, un viņš ir alkoholiķis, jo

- jau vairākas reizes 'šķīries' no vīra un neuzšķīries, jo viņš Tev svēti nosolījās nedzert, ko aizmirsa pēc cik ilga laika, ko, m?

- ij Tava, ij viņa dzīve ir pakārtota pudelei - visa Tava uzvedība ir pakļauta tam, lai ietekmētu vīra (ne)dzeršanu, bet tā jau ir līdzatkarības pazīme.

Atbildot uz Tavas tēmas virsrakstā izteikto jautājumu - nē, nav vērts iesaistīties vīra alkoholisma ārstēšanā. Viņš nav mazais bērns, pašam vajag saprast, ka jāprotas, bet, ja neprotas (un neprotas jau septiņus gadus) - šķiries, un šoreiz pa īstam šķiries, ja negribi bojāt dzīvi sev un saviem bērniem.

Ā, plus vēl - ieteicams apmeklēt Tev kādu terapeitu un parunāties par šo tēmu.

Sixpārnis

Cik viegli no malas ieteikt kādam šķirties.

man te neizskatas pēc šķiršanas varianta. Mēs jau uzsvarus salika, kāpēc ne.

Ne nu skirsies, ne nu kaa. Cilvis buutiiba ( pagaidaam) labs (alkohols to izmainiis), naudu kkadu veel pelna, sieva vinja maizee, taapeec piecietiis, nekaa saaks dzivot savu dzivi un uznjemsies atbildiibu. Ir visi citi- viirs, vinja nauda, vinja maaja, beerni utt, tikai pashas autores te nav un nebuus. Sieviete ar pashapzinju neizveeleetos viiru alkoholiki, vai sen jau buutu prom. Ka saaka- taads taadu atrod.

Reizeem paveicaas un smadzenes nav tik taalu degradeejushsas- pats partrauc dzert, jo ir savi personiski iemesli- darbs, veseliiba utt. Bet neviens nepaartrauc dzert kaada cita cilveeka deelj- beernu, sievas , utt.

Patricia L

Tu jau esi līdz atkarīga, jo kā neratna teica, Tava ikdienā paiet bailēs, vai šodien dzers vai nedzers un, kā varētu novērst, lai nedzeru. Piemēram, izdomā darīšanas, kur jābrauc ar auto.

Un tiešām viss atkarīgs, no tā, kāds paliek iedzerot. Neņemot vērā to, ka daudz lietot alko vispār ir slikti veselībai, sevišķi alu, tad alus pudele katru vakaru vēl nenorāda uz alkoholismu. Bet man nepatiktu. Mēs ar vīru šobrīd praktiski nedzerams. Tas ir mēnešiem neko un tad kādu glāzi. Es pat esmu tā, kas var norauties un pudeli iztrekterēt labā kompānijā. Vīrs vispār kļuvis "smukāks", kad vispār alu nedzer. Kaut kas ļauns tajā alū ir, kaut teorētiski vieglais dzēriens.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410429