Meklēju modeli

Maiia

Slēdza Maiia: "beidzies datums".

Meklēju modeli 2 - 2,5 gadīgu meitenīti vasaras kleitu fotosesijai 30.augustā Rīgā. Fotosesija tiek rīkota bērnu kleitu reklāmas materiāliem (@maia_couture) un fotogrāfa portfolio papildināšanai.Lūgums ievērot epidemioloģiskos noteikumus un nebūt ceļojušiem ārpus valsts pēdējo 14 dienu laikā.

Prasības meitenei atbilst 98. apģērbu izmēram, krūšu apkārtmērs 60 cm, vēlams būt atraktīvai,nebaidīties no kameras.

Fotosesijas ilgums aptuveni 3 stundas. Jums būs nepieciešami savi apavi un aksesuāri. Precīzākas fotosesijas detaļas - precīzs laiks, vieta un citas fotosesijas detaļas, tiks pārrunātās individuāli. Pretī saņemsiet profesionālas fotogrāfijas no fotosesijas.

Pieteikuma foto ar auguma garumu, vecāku kontakttelefonu lūgums iesūtīt - maija.pakule@gmail[.]com līdz 26. augustam plkst. 18:00 (divas svaigi uzņemtas fotogrāfijas bez galvas segas, viena pilnā augumā un viena portreta bilde, der ar telefonu uzņemtas bildes)

Iesūtot pieteikumu, Jūs piekrītat bērna foto apstrādei un izmantošanai sociālos tīklos (vispārīgās datu aizsardzības regulas ietvaros).

Jau iepriekš pateicos par Jūsu pieteikumiem, vēršot uzmanību uz to, ka sazināšos tikai ar atlasītās kandidātes vecākiem, lūgums neaizmirst norādīt telefonu un rūpīgi izvērtēt Jūsu pieejamību 30. augustā.

Pēdējās izmaiņas: Maiia, 24.08.2020 16:25.


Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18410471