Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pretrūsas apstrāde

Zwant

Nopirkts lietots auto tikko no Vācijas 7 g.vecs. Esmu pārrunājusi ar speciālistiem un sapratusi, ka kamēr nav mitrs rudens, auto nav piesūcies ar mitrumu, nav piedzīvojis ziemas sāļus, kas tiek bērti uz LV ceļiem, nepieciešams veikt pretrūsas apstrādi, bet kuru izvēlēties?

Šo:

https://krown.lv/pakalpojumi/vieglie-auto/pretrusas-apstrade/

vai šo:

http://sintijaauto.lv/ipasie-piedavajumi.html

kai kādu citu?

Ko domājat par šiem diviem, kāda Jums ar to pieredze?

Cucamonga

Zwant

grasies ar šo auto turpmākos 20 gadus braukt? (tas nenozīmē, ka ticu šada veida apstrādēm, tikai jautāju par tavu domu gaitu).

Jebkurš auto, kurš iepriekš nav redzējis sāli, regulāri "sāļajā" sezona mazgāts nesarūsēs 5-7 gadus (kā minimums). Pilnīgi pietiekami, lai atpelnītu sevi

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Lieliski, kā vienmēr. Cilvēks pajautā, kuru no abiem variantiem izvēlēties, bet cāļšmara savu klasisko sūdu dzen

Par tēmu, ir būts pie Krown uz apstrādi, sūdzību nebija, radīja profesionālu iespaidu, rūsu tradicionāli mīlošais beha e46 joprojām izskatās pieklājīgi uz savu dvīņu fona, garantiju iedeva, bet jaunu ārēji redzamu rūsas burbuļu nav izmeties 3 gadus kopš apstrādes, un tas jau 46iniekam šajā vecumā ir wow. Nezinu par otro kantori, nav pieredzes.

Cucamonga

cāļšmara
paldies. Es kā reizi nesen "noskaudu" kolēģei, kuru tā nosauca cits cilvēks. Ir skaisti, ka par tādu tiec uzskatīta pie 50. Ceru, ka arī otra medaļas puse joprojām funkcione.

Attiecība uz pārējo - visam pamatā ir pragmatisms. Ja nav jega ko taisīt, tad nav. Un pretrūsas apstrāde ir tāda pat akcija kā svētais ūdens baznīcā. Patiesi palīdz daudzu galvām. Bet ne tam mērķim, ko cilvēki iedomajušies esam.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Nē, nu lieliski jau nepamatoti glaimot sev, sevi saucot par pragmatisku un racionālu, bez reālas pieredzes konkrētā jautājuma risināšanā un pamatotiem apsvērumiem par vai pret risinājuma izmantošanu, kas katrā gadījumā var nosliekties par labu apstrādei vai neapstrādei. Bet, protams, galvenais bez papildus info par apstākļiem un mainīgajiem lielumiem nokliegties savu šaurpierīša kliedzamo, ne?

Cucamonga

desserbe
Tu jau drīksti savu grabažiņu E46 apstrādāt ar ko vien vēlies un uzskatīt, ka efekts būs, tāpat  tev ir tiesības paust viedokli par apstrādes firmām, netopot par to norietam par to.

Vari necensties. Ar šo, ko postē tu, mani aizskart nav iespējams. Tēmas autorei iesaku pieredzi, jo savas grabažiņas neapgrūtinu ar liekām manipulācijām. Auto kalpo tikat labi bez visiem šiem reklāmas trikiem.

Cucamonga
Šis ir perfekti - "iesaku pieredzi, kuras nav". Ideāli. Tāpat kā dot ceļojumu padomus, ja šķirstītas tikai ceļojumu brošūras. Augstākā pilotāža. Turklāt vēl tik augstās domās par savu japāņu naglu kasti.

Auto kalpo tikat labi bez visiem šiem reklāmas trikiem.

Jebkuram cilvēkam ar pietiekamu intelektuālo kapacitāti un analītiskām spējām ir skaidrs, ka šāda apgalvojuma izteikšanai nepieciešama pieredze ar un bez apstrādes. Šmarai ir tikai viena veida pieredz (bez), bet nu galvenais tak savus murgus visiem klāstīt.

Bottom line, lūdzu, esi idiote tiktāl, cik tas skar Tevi, bet nu nevajag savu "patiesību" spļaut riņķī, nav Tava bezpieredze un dīvainā interpetācija par pragmatismu šeit nevienam vajadzīga.

Cucamonga

desserbe
Man vairs nav japāņu naglu kastes. Es savas grabažiņas ik 4-5 gadus mainu. Man auto nav "līdz nāve mūs šķirs".
Bet vai šāda nostāja, -nē-es saku, ka vajag apstrādāt, ir labi un citi viesoklī-bezjēdzīga padarīšana, ir uz diskusiju rosinoša? Es pat teiktu-tā padomu sniedzošs cilvēks mani mulsinātu.

Papildināts 26.08.2020 16:33:

Kas kuram te ir vajadzīgs-domājams šādi savus uzskatus oponentiem paudošā personāžs, nav noteicējs.

Cucamonga
Bet vai šāda nostāja, -nē-es saku, ka vajag apstrādāt, ir labi un citi viesoklī-bezjēdzīga padarīšana, ir uz diskusiju rosinoša? Es pat teiktu-tā padomu sniedzošs cilvēks mani mulsinātu.

Laipni gaidīšu jebkuru citātu no manas puses, kas ko tādu vēstī. Pieredzes dalīšanās par vienu no diviem piedāvātajiem kantoriem, par kuriem autore ir vēlējusies uzzināt viedokli, nav apgalvojums no sērijas "vajag obligāti apstrādāt". Moreover, ja uz tukšā paura uzvilksi brilli, izlasīsi mudinājumu pirms apstrādes/neapstrādes lēmuma pieņemšanas izvērtēt mainīgos un apstākļus, kas saistīti ar auto un tā ekspluatāciju. Pieņemot, ka autore to darījusi, arī sniegta atbilde uz temā uzdoto jautājumu

Cucamonga

desserbe
Es savu atbildi esmu jau sniegusi. Nav jēga darīt neko. Labāk nopirkt smukus lietos diskus vai ko citu auto tuningam, pārējo ieguldot regulārās apkopēs. Efekts un prieks būs daudz lielāks par auto vienreizēju apķēpašanu ar Moviļ modīgo analogu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410563