Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik izmaksā bērns???

Liona

AgataM

Liona
Vai es pareizi no izklāstītā saprotu, ka bērna tēvs izdevumu sarakstiņu redzējis, sāk iebilst, ka "pietiek kaviāru ēst, un ir laiks pāriet uz parastāku barību", un tādēļ vēlies saprast, ko tev (vai tai sievietei) viņam pretī teikt, vēlams ar likumu atsaukties, lai aizbāztu muti?

Ja ir jāalgo aukle, kas pieskata bērnu pēc skolas, tad tas nav lēti. Mēnesī vismaz kādi 200 eiro. Mani arī mamma audzināja, bet tie bija citi laiki, un kopš pirmās klases es pati līdz vēlam vakaram paliku mājās, gāju uz veikalu un ēst gatavoju, kaut gan man bija tikai 7. gadi.

Bērna dēļ autorei jāīrē lielāks dzīvoklis kā ja būtu viena. Tādus izdevumus arī jāņem vērā. Bērna dēļ arī nevar strādāt tik ilgi kā varētu, ja bērna nebūtu.

Rudā_
Tā gan ir, bērni arī slimo, un tad arī sanāk ņemt slimības lapas un var mazāk nopelnīt. Nav viegli audzināt vienam bērnu. Un visi bērni nav vienādi, citi var palikt mājas kādu laiku vieni 10 gados, bet citiem nevar uzticēties vēl.

Little Devil

Tak elemtāra matemātika:

dzīvoklis īre 250 (diez vai daudz lētāk atradīs)+ komunālie 100 izlīdzināts ziema/vasara.

ēšana 100 eur mēnesī, nu nesanāks mazāk, ja dažādi ēd

apģērbs - 30 kā min mēnesī, jo ziemas kārtas un apavi dārgi

citi sīkumi (jubilejas, kino, zāles, pulciņi, transports...) - 30? te brīva iprovizācija

Tad pa minimālo sanāk 510, katram 255... Uzturlīdzekļi pa zemu piešķirti...

Esmu laba meitene, daru visu to pašu ko sliktās, tikai ļoti labi ...

Vai teevs vispaar neiesaistaas audzinaashanaa, ja tiek uzdots taads jautaajums?

Man ir alerģiskais bērns. Privātais dārziņš + pārtika + apģērbs + kāda rotaļlieta mēnesī man izmaksā krietni vairāk kā 400 eur mēnesī.

Un tas bez aukles izmaksām slimošanas laikā.

Bez visadam slimoshanam. alergijam. auklem, mates karjeras iespeeju mazinashanam, iireem, pulcinjiem, draugu dzimshanas dienaam un jaunaam boteem sportam, paliek eshana. Kaa var beerns noeest 400 eiro, tipiskais jautaajums no skopa teeva?

Ja tiesa noleemusi 200 un abas puses piekritushas, tad vairaak nekas nav jaapspriezh vai jaaklausas, cik kur kas kaapeec.Domaaju, tas ir stingri jaapaska vai jauzraksta un viss.

Amanaemonesia

Esmu kārtīgs izdevumu skaitītājs, tāpēc varu pateikt, ka 2019. gadā tieši uz bērna (puika, 10 gadi) attiecināmajām vajadzībām iztērēju 1910 eur. Tajā ietilpst divi maksas pulciņi skolas laikā, viena nometne vasarā, apģērbs, skolas lietas, kabatas nauda, tieši uz bērnu attiecināmi izklaides un ārpus mājas ēšanas pasākumi.

Atsevišķi varētu skaitīt vēl:
dzīvesvietas izmaksas - starpība star 2istabas un 3istabas dzīvokļa īri un komunālajiem ar vēl vienu personu ir apm 100eur;
pārtikas izmaksas - darba dienās bērnam 1 ēdienreize ir skolā, turklāt viņš ēd vienkāršāk nekā pārējie, tāpēc rēķinu, ka izmaksā ēdiens par 30% mazāk nekā pieaugušajam. Tur sanāk tad apm 1100eur gadā klāt.
Attiecīgi, varētu teikt, ka bērns man 2019. gadā "izmaksāja": 1910+1200+1100=4210eur jeb 350 eur/mēnesī.
Saņemu minimālos uzturlīdzekļus 130 eur/mēn, bet nu jārēķina, ka bērns tomēr katru otro nedēļas nogali pavada pie tēva un zināmi izdevumi rodas arī tur.
Turklāt noteikti varu teikt, ka, ja vajadzētu, varētu arī ietaupīt. Nometnes un maksas pulciņi tomēr ir extra, tāpēc man šķiet, ka ir ok, ka, ja varu tos atļauties, tad apmaksāju pati. Ja nevarētu, vienkārši bērnu uz tiem nevestu, ja arī tēvs nevarētu atļauties.

Bērna izdevumos jārēķina

- dzīvokļa īre/kredītmaksājums

- komunālie maksājumi

- pārtika

- apģērbs

- transports

- bērna mēbeles, trauki, sadzīves ķīmija

- bērna izklaides un izglītības izdevumi

- bērna veselības izdevumi

- neparedzēti izdevumi bērnam

Kad šo visu saskaita kopā, tur sanāk stipri vairāk par 400 eiro/mēnesī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410567