Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik izmaksā bērns???

Liona

Rosalia

Protams, bēdīgi lasīt Sindy5 piedzīvoto, bet tāda galēja tuvinieku ignorance tomēr ir īpašs gadījums. Sindy5 bērnam ir tēvs, un vecāmāte no tēva puses, no mātes puses vēl viena vecamāte un mātes māsa. Acīmredzot Sindy5 visiem iepriekš minētajiem lūdza palīdzību, un pilnīgi visi atteica, pat tēvs nemakāja alimentus, bet tad taču varēja sniegt UGF. Tas tomēr ir izņemuma gadījums, parasti, vismaz, cik man zināms, katrai vientuļai mātei atrodas, kas palīdz kaut vai fragmentāri.

Sindy5
Vajag mācēt tā atcerēties senus notikumus un tā nespēt tikt ar tiem galā. Ja pareizi protu skaitīt, tad tagad tavai meitai ir kādi 14-15 gadi, kāpēc malt notikumus, kas bija agrāk?

Tu esi izvēlējusies sev upura lomu, to neviens tev nevar atņemt un lai viņa tev paliek, ja tu tā vēlies. Bet es neticu, ka ja tu būtu pati gribējusi pieņemt palīdzību, neviens tev nebūtu palīdzējis.

Leila.

Kastanja
Viņai ir puika. Un nav standarta bērns. Audzināt nestandarta bērnu vienam ir ļoti grūti. Īpaši, ja jātur roka visu laiku uz pulsa, vienalga, 5 vai 15 gadi.

Aloja

Sindy stāstā ir daudz papildus līniju. Sindy ir bērns no mammas pirmās laulības. Līdz ar to visa visu uzmanība un mīlestība ir tikusi otrajai meitai, kas dzima nākamajā laulībā. Un sekojoši tā tas ir turpinājies pieaugušo dzīvē.

Žēl, ka Sindy dzīve ir bijusi skarba un finansiāli skumja un nav bijis iespēju psihoterapijai.

Vai nav tā, ka, Sindy, tu ļoti koncentrējies uz negatīvo pieredzi? Ka ir bijis arī daudz kas labs? Un par to pazemojumu, ka kaut ko nevari atļauties, nezinu, ir tik daudzi, kas nav varējuši atļauties un neraud un nejūtas pazemoti. Es pilnīgi noteikti nekā nezinu par to ko kāds skolā vai grupiņā var atļauties, vai kāds ir nebraucis ekskursijā, vai arī nav gājis uz kādu nodarbību.

Bija viereiz situācija, kad skolotāja pateica, ka klasē kādam ir problēmas samaksāt par pasākumiem, vai varam vienoties, ka metas visi drusku vairāk. Manuprāt, ideāls variants. Mani pat neinteresē (no ziņkārības viedokļa), kuram ir tā problēma un arī reāli nenojaušu, bet priecājos, ka tam bērnam nebija jābēdā.

Jautājums vispār, ko tu gaidi no tās savas bijušās ''ģimenes''? Varu derēt, ka turpini iet ciemos, gaidīt atkal kādu mīlestības drusku no mammas un māsas. Nevajag. Vienkārši pieaudz. Un par tām ārzemēm, laikam jau nenormāli stulbi, ka tāda situācija Latvijā ir, bet es arī domāju, ka nav ko te marinēties, citur būtu finansiāli daudz labāk un īpaši ja te neviena tuvinieka nav.

Papildināts 05.09.2020 19:06:

Es kaut kur lasīju domu, kas man ļoti iepatikās- pirmoreiz tev kaut ko nodara pāridarītājs, bet otrreiz un trešoreiz tu jau to nodari pati sev visu laiku maļot un atceroties. Tāpēc nav ko malt to slikto uz riņķi. Tie tavi "tuvinieki" nemainīsies. Ja tu gribi, lai kaut kas mainās, dari kaut ko savādāk nekā parasti.

Sindy5
Dzīvoju privātmājā, vairāki bērni, ome dzīvo netālu, bet... nekad ome nav pieskatījusi bērnus. Tam ir bijusi auklīte, otrs- ne visi bērni iet blakus mājai skolās, trešais- katram ir savs hobijs, draugi, pasākumi. Kopumā arī daudzbērnu ģimenei bērne neuzmaksā kapeikas! Pie tam- visi komunālie pakalpojumi pareizinās ar lielāku ciparu.

Nesaprotu Tavu domu gājienu, ka daudzbērnu ģimene tērē uz bērnu kapeikas.

Un, Sindy, sen Tev jau ieteicu- nedzīvo pagātnē, tās vairs nav un nebūs! Dzīvo šodien!

Atrodi normālu vīrieti, apprecies, varēsi bērnam labas studijas apmaksāt, pati- paceļot un uzplauksi kā sieviete!

_Aronia_
Nu, nu! Mani arī ieinteresēja Tavs pēdējais teikums-kur tad ir tie normālie vīrieši, kuri precēsies, gādās utt. Kur viņus atrast?

Zivert
Varbūt nedaudz nepareizi. Nevar teikt atrodi. Bet ir normàli virieši, kas gan precēs, gan gādās. Tikai ne nelaimes čupu, kas dzīvo pagātnè un uzskaita dzīves sitienus. Un man ir tuvs paziņa, foršs, materiāli ļoti labi situēts, smuks, gudrs utt. Nebija agràk pecējies, bet gan īsākās, gan ilgàkās attiecībād, kas izjuka ārzemju karjeras dēļ. Nu vispār - ņemams vīrietis, kam pusmūža krīze ar neizsakàmu vèlmi pēc sievas un bērna. Tak viņß man sūdzèjās, ka nevar atrats nevienu normālu. Visàm vai nu tikai nauda interesē vai vèl ßis un tas. Nu beigu beigās jau aprecèjās - ar sievieti ar bērniņu. Tà ka arī vīrieši saka to pašu - kur gan ir tās normàlās sievietes?

Silberman

Zivert
Sindy gadījumā jau nav problēma tikai ar normālu vīrieti. Nepieciešams, lai

1) vīrietis būtu normāls

2) vīrietis ir gādīgs

3) vīrietim patīk Sindy kā sieviete

4) vīrietis pieņem Sindy bērnu

5) vīrietis pieņem Sindy putnus parastos

6) vīrietis pieņem Sindy Indijas putnu dārzu.

Viegli nebūs.

Jămeklę uzreiz jau tikai un vienïgi starp ornitologiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410567