Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik izmaksā bērns???

Liona

Aloja

Silberman
Un kāpēc gan lai būtu sarežģīti izpildīties pirmajiem trim punktiem, kas skar divpusēju interesi? Kur ir teikts, ka Sindy nebūtu glīta un pievilcīga sieviete? VIņai taču bija/ ir paziņa, kas labprāt veidotu attiecības, tikai pati Sindy (te nu gan pie mikrofona tiek aicināti putni) to nevēlas.

Svītrojam pirmo punktu un jautàjums atrisināts.

Papildināts 06.09.2020 10:45:

Aloja
Problèma ir ar pedejiem 2 puntiem. Tie pretrunà 1.

Papildināts 06.09.2020 10:48:

Man te ir kaimiņß. Pilnīgi pieņemu, ka viņam ar Sindy sapasētu. Un bērnu pienemtu un Sindy dzīvi atvieglotu. Tikai staigà gandrīz visu gadu basàm kàjàm un ar savu Indijas putnu dārzu. Tàpēc īsti 1.punktam neklasificèjas.

Sindy5
Kas tev tur ar to vecmāmiņu iedomāto kultu? Mūsdienās jau tie vecvecāki.joprojām strādā, brīvo.laiku velta saviem hobijiem. Labākajā gadījumā pensijā ir tad, kad mazmazbērnus var auklēt.

Interesanti gan, kāpēc gan lai tāds ideālais vīrietis izvēlētos tādu nigru nelaimes putnu, kuram viss slikti. Ideālais vīrietis izvēlēsies tādu, kas arī viņam spēj ko dot, iedvesmot, mīlēt utt., nevis vnk paģēr atrisināt visas viņas problēmas.

Turpinot Sindy iesākto tēmu - atceros ka man mašīna salūza uz ielas pilsētas centrā, bērns bija līdzi, bet palīdzību kam prasīt nav. Un tad kā tāda idiote prasi palīdzību garām braucošajiem kas visi ignorē. Nu traki. Tagad esmu gudrāka - esnu nopirkusi ārkārtas palīdzību , tad vismaz var firmai pazvanīt un tā atbrauc palīgā.

Bet vispār traka Sindy tā situācija. Tagad jau laikam bērns paaudzies un ir labāk. Man liekas ka cilvēki kas nav bijuši šādās situācijās nekad nesapratīs - teiks ka visur sasksata negatīvo utt, bet tā dzīvē gadās.. tā sajūta tāda ka tu peldi un ūdens smeļas iekšaa mutē. Tagad man vairs tā nav, bet agrāk bija, visa atbildība par bērnu tikai uz manis vienas pašas.

JennyFer
Sindy ir viens! bērns. Tikai viens! Nav ne suņu, kaķu, slimu vīramāšu, lauki, kur katru vīkendu braukt vergot vagās, vārdsakot- dari ko gribi!
Es neticu, nu, nevar tā būt, ka ilgtermiņā visa pasaule sastājas pret Tevi un nevari izkļūt no apļa.

Es vairāk par to, ka Sindy zin kā vajag būt, kas par problēmu uztaisīt savu dzīvi sev un bērnam par tādu?

Nav veču? Nūū... neticu!!! katram podiņam ir vāciņš, nav nozīme ornitologs, pavārs vai lidotājs.
Ja vien nav smagas psihes īpatnības ar socializēšanos, tad kur vispār ir problēma?! Internets, pārgājieni, sporta sekcija, ja būtu brīva, ietu par brīvprātīgo tanī grupā, kuri meklē cilvēkus, kaut simts iepazītu, bet to vienu kkad atrastu!

Cucamonga

Paradoksāli. Pāris reizes dzīvē nācies stāvēt uz ielas vai ceļa... un allaž kāds apstājies un pajautājis-vai nepieciešama palīdzība. Interesanti. Un nevar teikt, ka jaunībā, kad smuka. Pēdējo reizi sanāca pirms pāris mēnešiem. Vakara. Jelgavas šoseja. Auto vairs nav braucams. Kamēr stāvēju un apsveru visas iespējas, vismaz 2 autovadītāji pieturēja un apjautājas -kā līdzēt.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Patricia L

Cucamonga
Nesaki gan, visos vecumos pie smukas meitenes, sievietes, omes apstāsies palīdzēt.

Par sevi nezinu, man tādiem gadījumiem ir vīrs vai, ja viņš nevar, tad tiek atsūtīts palīgs.

BTango

Man šķiet, te vietā būtu teiciens, ka TTA dod to, ko lūdzam, ja tā var izteikties.

Sieviete pieiet pie spoguļa un saka sev: "Cik tu esi skaista!" TTA paskatās un nodomā - tu nezini, cik tu esi skaista! - un padara sievieti vēl skaistāku.

Sieviete pieiet pie spoguļa un saka sev: "Cik tu esi neglīta!" TTA paskatās un nodomā - tu nezini, cik tu esi neglīta! - un padara sievieti neglītāku.

Nu, ideja tāda. Tāpēc nav brīnums, ka vissirslikti.lv patiešām arī iet slikti un nekāda rožainā nākotne nav arī plānos. Ne pašam, ne TTA.

puuka22
Nu... Nu... Vairāk Tev tādu paziņu nav?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410567