Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes bildes soc.tīklos

Samanta_123

Ļoti bieži par šo tēmu strīdos ar vīru, bet nu pamatīgi saplēsāmies. Man pašai patīk publicēt ģimeniskas bildes, bērnu sejas gan nekur nelieku, bet tādas neitrālas bildes ar ratiem, Rociņām,jeb kur esam visi kopā no attāluma es publicēju. Tomēr mans viirs lielākoties liek bildes kur viņš ir viens pats, jeb dabas skatus. Pa retam ieliek ari kādu kopbildi ar mani,bet bildes ar bērniem kategoriski atsakās publicēt. Esmu organizējusi fantastiskas foto sesijas, kur pat ir makslinieciskas bildes ar mūsu Rociņāmociņām utt,neko no tā visa viņš nekad nekur nav ielicis. Saka ka mīl mani un bērnus,bet lai par šo tēmu liekot viņu mierā. Jā, esmu greizsirdīga "babene". Man patīk kad vīriešiem kuriem ir ģimenes un bērni - to ari publicē savaa soc.dzīvē. ES viņam esmu teikusi,ja negribi likt bildes ar ģimeni,tad neliec vispār neko. Bet protams neklausa....aiziet uz sporta zāli un ieliek story,ka sporto. Kad ar bērniem ir zoo dārza - neieliek neko. Varbūt sīkumS,bet mani tas kaitina!

Savas dzīves publicēšana soc.tīklos- nezinu pat, kā maigāk par to izteikties- ilūzijas radīšana sev un citiem par savu (ģimenes) laimīgo dzīvi?

Laimīgie un pašpietiekamie savu laimi neafišē.

Alija

Nopietni? Šis ir nopietni?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

MissBea

Mums arī soc.tīklos nav kopbilžu, ģimenes bilžu. Kā es tā viņš ja kaut kad kaut ko publicējam tad tās ir kaut kādas ar hobijiem saistītas bildes - viņam cope, man zirgi, jāšana.

Nezinu, nekad nav bijusi doma sākt kaut ko pārmest kāpēc nepublicē mūsu kopbildes.

Soc.tīklos profila bilde, vārds uzvārds un pilsēta. Nelieku ne savas attiecības, ne darba vietu, ne ko citu... Uzturu kontu, lai būtu sasniedzams cilvēkiem, kuriem nav manu tiešo kontaktu.

Camille

Man šķiet, ka katrs uztver nedaudz citādāk to sociālo portālu un bilžu publicēšanas lietu. Mans vīrietis varbūt gadā 2 reizes ieliek kādu bildi, kamēr es katru mēnesi ko nopublicēju. Personīgi man ļoti patīk gan fotografēt, gan dalīties, gan kaut ko rakstīt.

Protams, esmu jau par sevi dzirdējusi, ka TĒLOJU BAIGI LAIMĪGO un līdz ar to tagad tiešām mēnesī reizi ko nopublicēju, bet tas nebūt nav tādēļ, ka gribu kādam kaut ko PIERĀDĪT un PARĀDĪT CIK ESMU LAIMĪGA. Daži dēļ soc. tīkliem taisa lielu brēku un kas gribēs runāt, tāpat atradīs iemeslu aprunāt.

Vinnny

Katrs rīkojas, kā vēlas, bet ģimenē kašķēties par šo ir dīvaini.

Desas sindroms arī šeit pastāv, huh.

Norma Džīna

Tēmas autore pazudīs uz neatgriešanos, jo tēma ir feika.

Vinnny

P.S. Ģimenes kopbildes reti lieku un, ja lieku, saskaņoju ar pārējiem trim ģim. loc. Un lieku tā, lai redz tikai tie, kurus vēlos, lai redz.

Sviestabeka

Ne es, ne vīrs neliekam soc. tīklos ģimenes bildes. Pieturos pie uzskata, ka man nav tiesības likt bērnu bildes savos soc. tīklos, jo no intereneta nekas nepazūd, bērnam šīs fotogrāfijas esamība tīmeklī vēlāk var nepatikt. Neatskaitamies sekotājiem par jubilejām, izlaidumiem un citiem ģimenes pasākumiem. Liekam dabas skatus, kaut ko skaistu, ko izdevies iemūžināt, foto no ceļojumiem (tad klāt ir kaut minimāls apraksts, lai citi var izmantot savām ceļojumu idejām). Vīrs liek dažādas profila bildes no izbraucieniem vai ceļojumiem, speciāli lūdz sevi vienu fotografēt pie skaistiem foniem vai interesantiem objektiem.

Mēs esam laimīgi tāpat, mums nav vajadzība pasaulei rādīt - re, kāda man cieša un laimīga ģimene. Man nav arī jāapzīmogo vīru - lai katra interesente jau profilā redz, ka savažots. Mēs tāpat viens otram uzticamies.

Strīdēties par soc. tīklu fotogrāfijām vispār ir pusaudžu līmenis. Cik jums gadu?

Un vispār - jo spožāka dzīve soc. tīklos, jo mazāk ticams, ka tā ir realitāte.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410669