Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes bildes soc.tīklos

Samanta_123

Pulss

Būšu pilnīgs pretstats autorei. Kāda vella pēc vispār ir jāliek savas ģimenes bildes un vēl bērnu soctīklos? Es nekad to neesmu sapratusi. Arī ne rociņas, ne kājiņas. Kā reiz domāju, ka vīrs dara pareizi - ja grib bildes likt, tad tik ar sevi (ja par cilvēkiem tajās runājam).

Camille

Tāds jautājums no manas puses - kāpēc tiek uzskatīts, ja ieliek bildi ar ģimeni, vai ar otru pusīti, tad cenšas kādam kaut ko pierādīt un parādīt cik viss ir labi? Tad, pieņemsim, ieliekot bildi ar sevi vienu un piramīdu fonu no Ēģiptes ceļojuma, nav jāuztraucas, ka kāds padomās, ka lielies ar to cik finansiāli viss ir labi, ja vari atļauties ceļojumu?

Samanta_123
Jā, esmu greizsirdīga "babene".

Tas teikums izsaka visu. Nevajag būt greizsirdīgai un nevajag būt ar večas izgājieniem.

Pilnīgi normāls vīrietis!

Tak izdzēšas ārā no soc tīkliem un ir miers! Foto atrādīšanu no ceļojuma, pēdējā laika notikumiem var sarīkot draugu un ģimenes vakaru un uz lielā ekrāna visu!

Tēma -

Tas ir nopietni, tiešām? Nez ko darīt tām sievām, kuru vīriem

nav profilu ne IG, ne FB, ne TT???

Tulip

Camille
Domāju, ka neviens nepadomās, ka lielies ar naudu, ja ieliksi bildi ar Ēģiptes piramīdu.

Autores situācijā visstulbākais, ka tas vīrs jau eksponējas tajos soc tīklos, bet vairāk kā brīvs vīrietis. Ja neko tad neko neliek, ja liek tad, kāpēc no ģimenes jākaunas.

Samanta grib un liek, vīrs negrib un neliek, tā taču katra personiska darīšana, cik daudz publicēt un atrādīt. Kam vispār intersē roka, kāja vai rati pa gabalu? Jēgu nesaprotu. Mēs savā lokā parasti bildes, video sūtam watsapā privāti, jo nesanāk satiktis tik bieži, bet gribas jau redzēt, kā aug, piemēram, māsas bērniņš. Un tas ir saprotams, ka ne man intersē sveši bērni un ceļojumi, ne svešiem manējie. Tad nu loģiski, ka publiski izliek neitrālāku informāciju (dabasskati, hobiji, kāds interesants notikums), bet ar sev tuvajiem dalās nepubliski sīkumos, kas abpusēji intersē.

Sviestabeka

Tulip
Galvenais, lai vīrs soc. tīklos nemeklējas kā brīvs vīrietis. Tātad tomēr ģimenes bildei jābūt kā laulības gredzenam un kādreiz zīmogam pasē - lai visas redz, ka aizņemts? Lai bijušās redz, ka laimīgs?

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Tulip

Sviestabeka
Manis pēc Tu vari savējo tā sargāt un kaut pielipināt gredzenu pie pieres un, lai staigā laimīgs.

Tie kas aktīvi lieto soc. tīklus liekot info par saviem ikdienas soļiem konkrēti neslēpj kaut kādu savas dzīves daļu - it sevišķi, ja tā oficiāla.

rojs2

ja man būtu dzīvē tik vien šāda problēma, es laikam priecātos...

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410669