Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes bildes soc.tīklos

Samanta_123

Mazinjaa
Ja bildes neliek,tad vairāk vai mazāk,ja pāris izšķiras, nav apkārtējo ziņkārīgie skatieni un runas. Bet pa lielam, protams ne likšana, ne nelikšana negarantē mūžigo mīlu.

red bull

Arī pāriem, ka šķiras, ir bijuši jauki brīži ar ko viņi vēlas dalīties.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Mazinjaa

Kalvene
Kas grib,tas tāpat aprunā.

Cerinji_un_eerkshogas

Mana kristāla bumba rāda, ka nākamā tēma no autores būs aļa ''Ko darīt? Vīrs nepareizi liek bildes IG lentē, lente nav smuka, sekotāji atsekojas!"

Sviestabeka

Problēma nav tajā, liek vai neliek ģimenes bildes. Katrs dara kā grib, un tas ir normāli. Problēma ir tajā, ka sieva grib kontrolēt vīra soc. tīklu saturu pilnīgi skaidrā nolūkā - lai FB lente apliecina, ka viņš ir aizņemts, pie tam laimīgi aizņemts. Jautājums, kāpēc viņai ir šāda vēlēšanās? Nedrošība par attiecībām? Pašvērtējuma barošana, lai visi redz, cik viņa laimīga? Mmm?

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Mazinjaa

Sviestabeka
Es teiktu,ka tā ir mūsdienu attiecību problēma,kas reāli īsti nevienus normālās attiecībās neuztrauc Katram jabūt tiesībām likt savā soc tīklu kontā,ko vēlas..un nelikt neko,ja nevēlas.

Samanta_123
Man ir ļoti vienkārši, uzskatu tiešām ka nav jābāž visur un viss ko daru, ko ēdu utt... ja godīgi no malas tas izskatas briesmīgi!

Es savu vīru šai jautājumā respektēju, viņam vispār riebjas jebkādu foto liksāna soc.tīklos un es nekad nelieku bildes kur esmu ar viņu kopā, jo respektēju viņa nepatiku!

Viss īsi un konkrēti... to ko pati gribu likt saistībā ar sevi, mežu, dabu, jūru, kaķīšiem, zaķīšiem, lieku, visu pārējo nē!

teite

Pff. Izlasot nosaukumu padomāju, ka kāds dusmīgs, ka citi, ieskaitot dzīvesbiedru, liek privātās bildes soc tīklos nesaskaņojot un bezjēgā. Bet izrādās ir otrādi

Nopietni? redzot kā daži katru pir...nu fiksē un publisko, nebūtu brīnums, bet atļaušos cerēt, ka šis ir gaļas izstrādājums.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Vinnny

Jā, daži tiešām liek ikkatru savu rīcību... dienā ap 10 ierakstu, tik apnicīgi. Unfollow does its job.

Man patīk redzēt draugu foto ar ģimenēm, ceļojumiem, man ar ir draugi, kas savus skaistos foto publisko. Kurš no ģimenes foto liek, vienalga, droši vien jau nedubulto.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410669