Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes bildes soc.tīklos

Samanta_123

Lulubele

Smiekls nāk par tekstiem - laimīgas ģimenes bildes neliek - utt. Nu ok, tad es, ar savu drausmīgi nelaimīgo ģimeni, ar kuru regulāri dodos foršos izbraucienos, regulāri lieku no tiem bildes Kā mēs tādi, nelaimīgi, izvēlamies tik daudz laika kopā pavadīt. Nē, es nelieku 100 bildes no katra punkta, kur esam, bet pa 1 vai 2 smukām, arī ar bērniem, neko neslēpjot, lieku.

Bet man konts tāds, ka man tur tiešām ir tikai LABI zināmi cilvēki, kuri man patīk un ar kuriem uz ielas aprunātos. Pat ļoti daudz klases biedru vai studiju biedru nav "draugos", jo nav kontakta reālajā dzīvē. Un es nedzīvoju LV, bildītes ir saikne ar tiem radiem/draugiem ar kuriem regulāri neuzturu citādu kontaktu. Mamma, māsa utt., saņem daudz vairāk kā 1 smukumbildi

Virs vispār pag.gad. izdzēsās no FB. Viņš bildes nelika vispār un nekādas. Lūdza, lai ietagoju viņu manās bildēs.

Bet, kas man iekrita acīs. Attāli ģimenes radi šķiras. Sieva profilā izdzēsusi visas bildes ar vīru, palikušas viņas bildes, bērnu bildes utt. Vīrs - izdzēsis visas sievas bildes un bērnu bildes. Palikušas viņa bildes un un viņa hobija bildes. Tas gan man likās tā...nu tā..nepareizi mazliet. Jo pirms tam jau tās bildes tur bija un ne jau visās bildēs ar bērniem bija arī sieva. Skumji mazliet.

Camille

Lulubele
Smiekls nāk par tekstiem - laimīgas ģimenes bildes neliek - utt.

Es jau par to pašu! Kāpēc ja es dalos, tad uzreiz ar mērķi, ka gribu kādam kaut ko pierādīt? Nesaprotu kāpēc tāds uzskats daudziem.

Par autores tēmu grūti komentēt, tur pašai ar vīru jāizrunā kāpēc tā un kā jau teicu - katrs citādāk uztver to soc. tīklu un publicēšanas lietu. Piemēram, facebokā mēs ar vīrieti arī neko nepublicējam, pat attiecību statuss nav norādīts vēl aizvien, principā tad esam brīvi, ja? Lielāka aktivitāte ir instagramā.

Lulubele

Camille
principā tad esam brīvi, ja?

Brīvi un meklējaties FB labāk zina gan par ģimenes laimi, gan nākotnes mērķiem

Camille

Un man arī ir tikai slēgtie konti, kur izvērtēju kas seko, kas nē. Bet kā jau minēju, tāpat ir kam pateikt, ka ES TĒLOJU TIKAI, KA ESMU LAIMĪGA, jo redz es neslēpju, ka man ir ģimene ???

Norma Džīna

KAtrs drīkst likt savā profilā ko grib, bet ir dīvaini diriģēt parādi cita profilā.

Drīzāk tad autores vīrs ievietos bildi, kur redzama bluķī iespiesta aste, nekā ratiņus un rociņas.

Brīvais ērglis vicina spārnus.

black sand

Laimīgie bildes soctiklos liek bet tas ir citādas bildes, tādas kuras nerodas sajūta ka vīrietis un sieviete šajā pāri dzīvo savu ar otru pilnīgi nesaistītu dzīvi. Liek bildes no kopīga laika,ceļojumiem,piemin viens otru sīkumos. Tāda parādes bilde vīrieša profila ar "asti bluķī" diez vai te ko maina.

Lai gan kopuma esmu ievērojusi šo atšķirību sieviešu un vīriešu profilos, dāmām ir bērni,virs bieži pat profila bildē bet kungs ka vientuļais vilks uz kādu kalnu vai kā cita fona kaut zināms ka šim trīs bērni un sieva mājas.

Cerinji_un_eerkshogas

Vajag laulību apliecību un dzimšanas apliecības profilā ielikt, un vīru ietagot. Nevajadzēs neko pierādīt!

renjchiks

Es uzskatu katru purkšķi bublicējot soc.tīklos ir infantīli...

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410669