Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes bildes soc.tīklos

Samanta_123

Ronja82

Diskusija parāda, cik dažādi esam. Katram savs tarakāns. Mēs ar vīru neesam norādījuši ne attiecību statusu, ne skolas, ne darbavietas, ne radus iezīmējuši. Strādājam specifiskā nozarē (katrs savā), lieks cv fb nav vēlams. Bildes arī liekam maz. Vairāk dalāmies ar dabas skatiem, dzīvniekiem u.tml. Bērnu bildes ir maz. Un arī - ne visiem rādām. Mazums, ko par mums kāds domā vai nedomā...

Man loti patik likt savas bildes un skatities citu.Bildes redz facebooka tik draugi un ari tikai labi draugi un kolegi dazi.

Draugos profila bildes redz visi,tas mainu katru dienu,jo man apnik viena bilde,nepatik rutina.

Bildes lieku visadas,ari no vnk pastaigas pilseta.Selfijus taisu katru pardienu.

Tiem kam nepatik var vnk mani nobloket un neko neredzet.

vienreiz viena sena kolege uzrakstija,kapec lieku krievu dziesmu video...vnk pateicu,ka ir iespeja mani izdzest no sava draugu loka,ja besi manas kreivu dziesmas...

Ja man butu virs un vins atteiktos likt kopejas bildes un paradit,ka vins nav brivs,butu skandals uz vietas.Es to uztvertu ka pazemojumu sev,ka no manis un berniem kaunas.

ta ka autori loti labi saprotu un atbalstu.

selestine, izklausās, ka tev ir briesmīgi garlaicīga un skumja dzīve. Profilu mainīt katru dienu, selfiji katru otro. Cik tev gadu? 15?

Nav brīnums, ka tā vīra nav. Ar tādu attieksmi, droši vien, visi mūk pa gabalu.

Daile

Kā jums liekas, kā ir pareizāk darīt šķiršanās gadījumā - dzēst kopīgās bildes no soctīkliem? Es pati pēc šķiršanās drīz vien izdzēsu kopīgās bildes, jo likās, ka tādā veidā tā kā attīrījos, atbrīvojos no vecā. Bet nesen biju jaunās attiecībās, kur vīrietis bija svaigi šķīries. Un viņš negribēja dzēst kopīgās bildes, jo tā esot viņa pagātne utt. (Ar to vīrieti drīz vien izšķīros, bet ne dēļ bildēm soctīklos).

Patricia L

galaktika
Pretīgs komentārs, sevišķi par vīra neesamību. Katram cilvēkam drīkst būt savs nevainīgs hobijs. Tavi hobiji arī kādam šķiet bezjēdzīgi. Arī mūžīgi pieminētais laikā trūkums tādām muļķībām bieži vien ir nekas vairāk kā bizošana kārtojot banālās sadzīves lietas. Nekā interesantāka.

Vinnny

Daile, kā pareizāk, neviens nepateiks, jo ir dažādas izpratnes par to. Rīkojies, kā jūti.

galaktika
neuztraucies par manu garlaicigo dzivi....un vira neesamibu..katram cilvekam saja pasaule ir izvele ka dzivot savu dzivi

rojs2

es tik tiešām vienu šādu nobloķēju, apnika katru dienu pa desmit selfijiem, katrs pusdienu šķīvis nobildēts un tad nudiem profila bildi maina tieši 16.15 kā pēc grafika. un krievu dziesmas - kaitinoši. bet piekrītu - var nobloķēt, vai kā to sauc, kad neizmet no draugiem, bet darbības neredz.

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

seda

rojs2
Kāpēc gan tas tevi tik ļoti nokaitināja? Man, ja tas cilvēks dzīvē neko īpašu nenozīmē tad pilnīgi vienalga kā spodrina savu profilu. Nu, lai tak, ja sagādā prieciņu.

Tā tīri no psiholoģiskās puses raugoties tie bilžu mainītāji "slimo" ar narcisismu un uzmanības deficītu, jo ir jau ir visai dīvaini dokumentēt savu dzīvi no rīta līdz vakaram un citreiz pat naktī. Saprastu, ja komerc nolūkos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410669