Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes bildes soc.tīklos

Samanta_123

Tulip
Paldies,vismaz tu mani saprati.

Papildināts 31.08.2020 11:33:

black sand jā. Lūk, tieši tevis pieminētā atšķirība sieviešu un vīriešu profilos.

Patricia L

Laimīgie vispār nebildējas

Camille

Patricia L
Citiem laime ir fotografēt un fotogrāfēties!

renjchiks

Camille
Nu protams kā gan pierādīt laimi, ja nav foto vai video...

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Kukazhaa

es nelieku (lieku reti) un negribu ka mani liek, bez manas piekrishanas. Nelieku arii berna/viira/draugu bildes. Un negribeetu ka vinji bez manas atljaujas liktu. Vieniigais iemesls: man nepatiik ka izskatos. Un bildes kuras lieku /piekriitu, izskatos normaali

Man vienalga vai viirs / draugs liek bildes ar mani, mani piemin vai nee.

Lai kaa ar nebuutu: FB cik redzu ir apseests no visaadaam stalkerotaajaam, bijushajaam, ex.. utt utjp... slima pasaule. un tur visaadas rocinjas, kaajinjas, bebiishratus...

p.s. man nav ne Instagrams, ne TT, ne kas tur veel. Kam gribu ar to dalos bildees messindzerii, whatsappaa

Principaa katrs dara kaa grib, un uzskata par pareizu. Peec mana profila: garlaiciiga single sieviete, kas staigaa pa kalniem, kaut kur paceljo... iespeejams ar beernu....

Uz tiem nelaimīgajiem, kas bildējas, vismaz var paskatīties.

Ko lai saka - čalis kautrējas parādīt visiem savu sievieti.

Tas ir apmēram kā slepus staigāt pa kafejnīcām un nerādīt radiem un draugiem. Fui.

Labi vēl ka viens otram FB draugi skaitās un uzvārdi līdzīgi. Tie kas šķetina - atšķetinās.

Bet ko nu mums Slēptajā tēmā darīt? Kā tagad interpretēt galvenā varoņa publikācijas? Sanāk, viņš tomēr pozitīvais tēls - liek vienā gabalā bildes ar sevi, bērniem un sieviņu, un smaida. Ko mēs sapratām nepareizi? Jāpārskata attieksme.

Camille

renjchiks
Ne tāpēc - atmiņām, atmiņām. To it sevišķi var saprast kad ir bērni, ir jauki apskatīties cik ātri izaug un kādi maziņi bija sakumā. Tāpat arī es ļoti novērtēju savus bērnības foto un turpinu mājās veidot foto albumus lai bildes nestāv tikai datorā. Var bildēties arī lai nepublicētu visiem, ja kas! Un fotografēšana ir mana aizraušanās, patīk iemūžināt mirkļus, tāpēc varu teikt, ka tas var darīt laimīgus.

Norma Džīna

JA skatās pēc mana vīra profila, viņam sievas nav un bērnu arī nav. Bilde viņam kā ielikata 2011. gadā, tā ir. Pie attiecībām nekas neparādās ne viņam ne man. Uz vārds man cits, viņam cits. Un mani tas nekā nesatrauc.

Katrs drīkst darīt kā viņš grib, bet sāpināties par to, ka vīrs neliek savā profilā kopbildes man liekas dīvaini. Bet arī sāpināties katrs drīkst par ko vien vēlas.

Conejito

Drusku pēc suņa - tjipa iezīmēt teritoriju "aizņemts". Mūsdienu versijā - vīrieC ieliek fb statusu "precēts" un nopublicē profila bildi ar sieviņu. Regulāri update no laimīgiem ģimenes pasākumiem ar bērniem ir tas pats, kas regulāri atjaunot "zīmes" gar teritorijas robežu, jo, ja zīmes senas un padzisušas, tad citas teritorijas kārotājas var padomāt, ka saimniece nav labā formā, un uzbrukt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410669