Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bioloģija/medicīna/dabaszinības 10. klasei Rīgā (ārpusskolas)

shit transit gloria mundi

Mazā bioloģijas universitāte vidusskolēniem ir nomirusi

Rīgas Dabaszinību skola jo gadus, jo sarūk, tagad piedāvājums tikai pamatskolēniem.

Stradiņa universitātes Jauno mediķu skola no 11. klases.

Jauno biologu skola notiek vien četras reizes gadā un nav zināms, vai šogad būs.

Annas ielas medicīnas pulciņš laikam arī tikai mazajiem.

Meitenes, ir kādi ieteikumi?

tici man. es stāstu pasaciņas.

Šeit ir ķīmijas nodarbības.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Paldies.

Jā, ķīmija ir pieejama, Laboratorium puika apmeklēja pirms dažiem gadiem, pērn gāja uz RTU Visaptverošo ķīmiju Ķīpsalā (diemžēl šis pasākums arī nu jau miris) un ķīmijas kursiem Inženierzinātņu vidusskolā, šogad prāto, kurp iet:

1) Jauno ķīmiķu skola reizi mēnesī Ķīmijas fakultātē

2) Praktiskā un eksperimentālā ķīmija Ķīmijas fakultātē otrdienās/trešdienās

3) Bioķīmijas pulciņš Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrā Kleistos otrdienās

Vai varētu būt, ka galvaspilsētā nav, vienkārši nav ar bioloģiju saistītas fakultatīvās nodarbības vidusskolas pirmajam gadam?

pumpucis

Annas 2 raksta ka pulciņš līdz 25 gadiem (pieredzes gan nav)

pumpucis
Zinu. Jau sazvanīju. Iepriekš esot bijuši daži lielāki bērni, šobrīd nav zināms, vai būs. Un nedaudz mulsināja piebilde, ka medicīnas pulciņš ir tāds brīvāks. Esot bijušas vairākas izstādes - bērnu zīmējumi, plastalīna un plastikas veidojumi par seno rīdzinieku uzturu, zīmētas ilustrācijas Vidusjūras diētai, dzīvnieciņi u.tml.. Respektīvi, feina sākum/pamatskolas vecuma radošā darbnīca ar ievirzi medicīnā.

kapibara

http://www.estets.lv/pulcini/cilveks-vide-anna-pimenova/

cik kvalitatīvi un interesanti nezinu

Praktiskā un eksperimentālā ķīmija Ķīmijas fakultātē otrdienās/trešdienās

dēls gāja divus gadus atpakaļ - nepatika , nebija interesanti

Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.

kapibara
Puika šodien aizgāja aprunāties ar pasniedzēju Annu un jau uzrakstīja iesniegumu. Izskatās, ka programmā būs gana daudz saistībā ar medicīnu un apkārtējās vides ietekmi. Patlaban pagrūti saprast reālo nodarbību līmeni un piemērotību, jo, piemēram, pirmo palīdzību viņš jau sen apguvis un jaunsardzē to atkārto katru gadu. Taču šajā pulciņā tiešām būs vidusskolēni. Lielākā daļa audzēkņu būs krievu meitenes un ne visām latviešu valoda raiti padodas. Mani tas tieši iepriecina, puika varēs patrenēties runāt krieviski. Savukārt pasniedzēja bez akcenta runā abās valodās un vajadzības gadījumā tulkos gan vienā, gan otrā mēlē. Sirsnīgs paldies Tev par ieteikumu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410777