Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

Babs

Jaunais Ekselences saldējums ar kiršiem, Melno balzāmu un brauniju ir ļoti garšīgs

Life is hard but, thankfully, short

red bull

Babs
Nu kāpēc gan tu šo te ierakstīji...

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Noslepums

Babs
nu tāāāks, es eju ātri, ātri šo pierakstīt lielajā rītdienas sarakstā. Tā gribas jau šovakar TO saldējumu.

Lai lidzsvarotu saldejumu . Rimi ir loti garsigas pupinu pakstis, tada paliela paka celofana, loti saldas, namma...

somiņa

Laimas jaunās konfektes Cookie dough ir briesmīgas. Tā kā ļoti sāļas, tā kā vēl nezin kas. Izspļāvu visu un vēl ilgi nevarēju dabūt no mutes ārā to riebīgo garšu. Abas ar meitu spļaudījāmies

Mezameita2

Laimas sāļās karameles konfekti pagaršoju pirmoreiz tikai tagad. Izskatās, ka arī pēdējo.

Cielaviņas torte, kas iepriekšējo reizi (diezgan pasen) bija ar lazdu riekstiem, tagad bija ar zemesriekstiem.

Serenādes pildījums - kaut kāda smalki malta ķēpa, atceros citādu garšu un tekstūru.

Kopumā - laikam jāizvēlas citi saldumi. Vai jāmēģina taisīt pašai.

Novaly

Mezameita2
Cielaviņas torte, kas iepriekšējo reizi (diezgan pasen) bija ar lazdu riekstiem, tagad bija ar zemesriekstiem.
Cielaviņas torte jau sen ir nopērkama divos veidos- ar lazdu riekstiem un ar zemesriekstiem.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Sniegpaarsla

Novaly
Cielaviņas torte jau sen negaršo kā agrāk. Pec tam, kad uztaisi mājās pats, to veikala pat mutŕ ņemt negribas

Papildināts 26.11.2023 22:12:

Babs
Nez, man viss,kur klāt melnais balzāms šķiet sabojāta manta

Papildināts 26.11.2023 22:12:

somiņa
Iesaku rakstīt Laimai atsauksmes par tiem veeh produktiem.

Barbora vakar piegādājot preces uz māju, atveda laša steiku, kas bija jau glumjš un apsmacis.

Papildināts 26.11.2023 23:13:

Lidl vārītās garneles (nesaldētas) ļoti sāļas un negaršīgas.

Novaly

Sniegpaarsla
Esmu nogaršojusi mājās ceptās un cepu arī pati, jo visi citi sajūsmā, bet man tik un tā vislabāk garšo veikala Cielaviņa ar lazdu riekstiem.

Pēdējās izmaiņas: Novaly, 27.11.2023 21:27.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819