Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

Vīlos Ekselences saldējumā ar ķiršiem - tā ķiršu piedeva nu ļoooti sintētiska.

Es Ekselences saldejumus sen vairak neperku, kad ieraudziju, ka izkustot tas parversas par netiras krasas skidrumu ar divainam.putam pa virsu . Garsigs un kvalitativs ir Haagen-Dazs saldejums.

kaspers

Pa ilgiem laikiem nopirku Ekselences saldējumu ar kļavu sīrupu un valriekstiem (mazo iepakojumu) - līdz izkušanas stadijai nepaspēj nonākt bet šo garšu savienojumu laikam grūti sabojāt, arī Lidlā nopērkamais ir ļoti gards.

Latā nesen uzķēru akciju Carte d'Or trīsgaršu saldējumam (vaniļa, zemeņu, šokolādes) - mmmm, viņu tumšā šokolāde ar apelsīnu garšu

Rimi adventes kalendārs atkal ir darbībā https://www.rimi.lv/mans-rimi/adventes-kalendars

Maan garšo sezama mērces, bet Kikkoman sezama mērce bija vilsanās -pārāk sāļa un pārāk maz sezamīga.

Lidlam arī ir adventes kalendārs. Maximai katrau gadu bija, bet šogad neesmu manījusi.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Sniegpaarsla

Mārtiņa beķerejas biezpienmaize. Til plāna vēl nebija èsta. 1 cm bieza, no tà 1 cm 2mm biezpiens!

Noslepums

Sniegpaarsla
Ekonomē kur var

Es arī Drustu biezpienmaizē vīlos , plāna un sausa..

Garšīga biezpienmaize ir vēl Raušu fabrikā saglabājusies. Šovakar iebaukšu un būs vēlajās vakariņās bērniem .

Lestenes piparkūkas kā vienmēr gardas!

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Vieda Vārna

pece
Kur nopērkamas? Cenu klubā ir?

red bull

Lestenes katru gadu ir arī Elvi veikalos

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819