Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

Ir Lestenes piparkūkas cenuklubā!

Papildināts 05.12.2023 21:51:

Pēdējā gada top konfektes - tagad arī ārzemju draugi mājās brac caur Lāču veikalu.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Charly

kaspers
Ikgadējā atkarība - Adugs sveramās piparkūkas Maxima veikalos...

Vai tad Maxima vēl tirgo Adugs piparkūkas? Man šķiet pēc tā skandāla pirms pāris gadiem viņi vairs nepārdod Adugs produkciju. Kad sanāk Mego pērku adugs piparkūkas.

Babs

Ja esat Valkā, tad iebrauciet Jumī (pretī autoostai) pēc biezpienmaizes - tur ir tāda ārprātīgi garšīga ar zapti un drupačām, saucas kaut kādas Kurzemes pilsētas vārdā, vai nu Dundagas, vai Rucavas, neatceros. Garšīgākā biezpienmaize, ko esmu ēdusi.

Life is hard but, thankfully, short

Babs

Nogaršoju abas Laimas konfektes - Cookie dough ir tieśām pārāk dīvainas, bet sāļās karameles konfektes ir gardas, man jo sevišķi patīk, ka apkārt nav piena šokolāde, bet kaut kas tumšāks.

Aube

Cookie dough ir tieśām pārāk dīvainas, bet sāļās karameles konfektes ir gardas
Ilgi nevarēju saprast, kas ir karameles konfektes. Izrādās konfekte AR sāļo karameli.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

annele18

Aube
Ilgi nevarēju saprast, kas ir karameles konfektes. Izrādās konfekte AR sāļo karameli.
Konfektes ar sāļo karameli ir vienkārši konfektes ar sāļo karameli. Bet karameles- tās ir tās cietās konfektes, ko gatavo no karamelizēta cukura. Var būt vienkārši ledenes, vai arī karameles ar mīksto pildījumu(ievārījumu,džemu u.c.). Kaut kā tā

Pēdējās izmaiņas: annele18, 18.12.2023 10:04.

Aube

annele18

To man vari nestāstīt. Es ļoti labi zinu, kas ir karamele.

Bet karameles- tās ir tās cietās konfektes. Karamele NAV konfekte. Karamele ir karamele, konfekte ir konfekte. Tādēļ nezināju, ka pastāv karameles konfektes. Tas ir tas pats, ka vafele ir cepums ar rūtotu virsmu.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Babs

annele18
Aube
You must be fun at parties... Jā, šokolādes konfektes ar sāļo karameli. Tās pašas konfektes, kas šajā tēmā pieminētas ne vienu vien reizi.

Katram savs

Aube
Karamele NAV konfekte.
Vienmēr biju domājusi, ka ir gan. Ir šokolādes konfektes un ir karameles, kas arī ir konfektes. Vēl ir ledenes, arī tās ir konfektes.

Vai tomēr kļūos?

Aube

Katram savs
Vai tomēr kļūos?
Tā vienkārši tautās ir iegājis, ka viss ir konfekte. Bet tā nav. Karamele ir konditorejas izstrādājums, kas tiek gatavots uz cukura sīrupa bāzes un ir ar cietu konsistenci. Tās saucamās šūķenes. Savukārt konfektes ir ar mīkstu konsistenci. Kad mācījos par karameļu meistaru, mums uzreiz pateica, ja mēs karameles nosauksim par konfektēm, varam uzreiz dabūt 2. Konditorejas fabrikas "Uzvara" direktore mums mācekļiem vienmēr uzsvēra, ka "Uzvara" neražo konfektes. Tos ražo "Laima".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819