Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

red bull

Iegāju un paskatījos dzīvajā, ne bildēs. Diemžēl konfektes nepatika - raibas, blāvas un bez savas individualitātes. Bet kastīšu dizains gan ļoti patika! Un arī mākslinieces darbi patīk.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

nmnmnnm

Taaapati
Ar ko asociējas mākslinieces darbi - krāsainību, košumu. Zefīru kaste ir viņas stilā - koša, izteiksmīga. Konfektēm, šokolādēm zīmējumi ir skaisti, bet tik blāvi, teiktu, ka pelēcīgais pāri. Tādu krūzi es arī vēlētos Jāpameklē

Papildināts 06.03.2024 10:00:

Papildināts 06.03.2024 10:02:

Satītajā daļā skaisti zīmējumi, bet kurš tad tos redz, Laimas medaļa varēja būt galos.

Papildināts 06.03.2024 10:02:

Tā lūk, esam arī dizaina eksperti

Papildināts 06.03.2024 10:03:

Ja Rīts vēl ok, tad Magone galīgi garām.

Taaapati

Labrīt, krūzes kaut kad uzdāvināja Swedbank.

Papildināts 06.03.2024 10:26:

Papildināts 06.03.2024 10:29:

Bet ja par konfektēm, man viss liekas vietā un laikā. Pavasara toņi un ar magonēm arī skaisti. Tas ka iekšā atverot ir zīmējums, ļoti foršs pārsteigums. Bet tās ir tikai manas domas un viedoklis. Pati konfektes gandrīz needu, ja ēdu tad Laimas. Bet būs prieks šogad aizvest pa pasauli citiem.

Papildināts 06.03.2024 10:34:

Tikko meita aizbrauca uz Erasmus, iedevu līdzi lācītis ķepainītis šokolādes, abu veidu. Žēl ka šis viss jaunais vēl manā pusē nebija, bet nekas.

red bull

Ja Rīts vēl ok, tad Magone galīgi garām.
Veikalā, kurā iegāju, abas konfektes stāvēja blakus un diemžēl saplūda kopā vienotā raibumā. bija jāiespringst, lai saprastu, kura ir Rīts, bet kura Magone.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Katram savs

Es toties vēl pirms jūsu sarunām nopirku Sarkanās magones šokolādīti tikai tāpēc, ka patika puķainā bildīte. Mārketings darbojas.

Taaapati
Ļoti skaista.

Kariinii

Atklājumi forevers veikalos. Galerts labs un par normālu cenu (4,99/kg). Gaļas bumbiņas arī labas ātrām maltītēm (g.bumbiņas + saldētu dārzeņu mix un vakariņas gatavas burtiski 10min.laikā). Viņiem tur arī plovs bija, bet tas mums nebija aktuāli.

Aube

Zefīru kaste tiešām skaista, arī paši zefīri ar mango tumšajā šokolādē ir labi
Piekrītu, ka kaste ir krāsaina, savukārt paši zefīri negaršoja.

Šokolādes nepērku iepakojuma krāsainības vai bāluma dēļ. Es zinu, kas man garšo un kas nē. Krējuma šokolādes var krāsot kaut ar visdārgākajām krāsām un to visu zīmētu visslavenākais mākslinieks. Nepirktu.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

landFIN

Gotiņas ar sāļo karameli- tiiiik labas!! Ar tādiem kā sāls kristāliņiem iekšā. Visiem manējiem garšo!

Babs

landFIN
O! Kur tādas ir?

Life is hard but, thankfully, short

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819