Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

BODOLLINO

vanadzeens
Tās būs otras firmas, Skrīveru saldumu ražotās. Nav jau sliktas, bet Skrīveru gotiņa ir izcilas.

Babs

Es tak nopirku to kausēto sieru tūbiņā, man jau šķiet, ka garša un konsistence ir tāda pati kā kārbiņā, bet tas lietošanas ērtums - jo es pārsvarā kausēto sieru pērku reti un izmantoju mērcēm un zupām - ir vienkārši dievīgs. Pirkšu vēl, ja vajadzēs.

Life is hard but, thankfully, short

No kausetajiem sieriem, sis ir labs, garsa ari dabiska. Noperkams ari LV.

https://www.nonnonanni.it/en/nonno-nanni-cheese/stracchino-cheese/

Papildināts 29.03.2024 09:06:

Ps. Iepakojums gan izcili neerts, bet man garsa svariga.

BODOLLINO

Cik Rūjienas saldējumam gards aveñu saldējums!Īstas aveñu želejas lāsīte, pats saldējums labs, man gan labāk patiktu parastā, ne rozā vafele. Maksimā patlaban par lētu cenu, laikam 49 centi.

Arī gribēju nopirkt to kausēto sieru tūbiņā, bet sastāvs galīgi garām, garšas pastiprinātās - mononātrija glutamāts, palasīju un noliku atpakaļ plauktā.

Mūsu mājās ļoti garšoja Tio saldējums: ābolu vēsma.

Long Chips tagad ar krabju garšu - man ļoti garšoja, jaunie mīļākie čipsi.

Papildināts 02.05.2024 15:46:

Varbūt nav jaunums, nezinu, es pirmo reizi, redzēju.

Taaapati

Papildināts 04.05.2024 15:20:

Paņēmu pamēģināt šādus, laikam jaunums. Vēl ir daudz variantu. Varbūt kāds jau?

Taaapati
Man arī šitie patīk, noder dienām, kad nezinu ko, bet kaut ko žigli vajag. Mums iecienīts ir 'bulgurs ar nūdelēm'.

Līdzīga alternatīva ir Graci putras. Kādreiz bija tādos mazos trauciņos (1 porcija), tad tagad ir tādās pakās kur 4-5 porcijas ir. Nopirku pagaršot rīsus ar lēcām un tomātiem (laikam) + pati pieliku klāt bulguru, jo mums tas iepakojums par īsu būtu - sanāca ļoti labi. Tāda pat paka ir jau zināmajam pikantajam kuskusam.

Man garšo grieķveidīgie salāti, bet fetas siers līdz šim licies par sāļu. Meklējot alternatīvas, turku bodē atradu šo, kas nav tik sāļš.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819