Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

Catherine
Pag.ned.pasūtījām no Maximas Barboras.

Vieda Vārna

Ļoti iegaršojās Herkulesa gourmet sērijas rīsi, it īpaši trīs rīsu maisījums https://rigas-dzirnavnieks.lv/paterina-produkcija/gourmet-risi/

PaulaH

Selga mafinu cepumi- lai arī šokolādes un ogu gabaliņu daudz, to garša neizteiksmīga, neizceļas. Paši cepumi pārāk saldi, mīksti un kleķaini, kā ēst neizceptu mīklu

Catherine

PaulaH

mīksti un kleķaini, kā ēst neizceptu mīklu

o, tad man garšos

Ievice

Gadījās vilšanās ar Dobeles produktu. Debesmannai tāda rūgta pēcgarša, Nevar saprast - no nekvalitatīvas mannas vai aromatizētāja.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Ikea saldētās kanēļmaizītes izcepām, likās gardas - ne tikai kanēlis, bet vēl arī citas garšvielas, nez, kardamons?

MILZU rudzu rinķi. Garšīgi. Un nav saldi.

Li
Jā, skandināvi liek maltu kardamonu kanēļmaizītēm. (Malts kardamons ir super zivīm, starp citu. Piemēram, mazsālītai skumbrijai.)

aveirulz

Pagaršoju reklamētās Nesquik Banana Crush pārslas - kā pārslas nelietojamas, saskarē r pienu uzreiz izmirkst ārpuse, pēc izķīduša kartona, tālāk paliek ciets (un es esmu no tiem jocīgajiem, kam pārsvarā patīk izmirkušas pārslas). Kā mini cepumiņi ok, bet atkārtoti nepirkšu.

Catherine

Pa ceļam uz Tērveti, iebraucām Svētes maizē. Rupjmaize garšīga, bet aveņu plātsmaize brīnumgarda

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819