Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

Catherine

Loti garšoja Rimi ceptā štricele ar karameli!

Vilšanās - tik daudzām precēm cēlušās cenas!

Mans atklajums - Vjetnamas veikalins, neatalu no CT. Ir dazi produkti, kurus gruti nopirkt - kaltetas garneles, galang sakne, tapiokas milti...

Bitīt matos

Druvas piparmētru saldējums garšoja visiem ģimenē, tāds aftereitīgs ar labu šokolādi. Noteikti pie šīsvasaras favorītiem.

Balticovo šokolādes arī tika atzīts kā gards.

Dzīve ir pārāk īsa. Smaidi kamēr tev vēl ir zobi!

Uzklīdu Maximā Aļļu rupjmaizei, pirmo reizi vispār tādu redzēju. Laba.

Vieda Vārna

Mans atklājums ir Kurzemes pelmeņu bodīte Miera un Kazarmu ielas stūrī. Es vispār neesmu diez kāds pelmeņu mīļotājs, bet šie nu gan bija gardi. Pie tam maisiņā pat lauru lapa un pipariņš labākam buljonam. Nav lēti, bet šie nu man noteiki stāvēs saldētavā. Pēc nostāstiem, arī pildītās pankūkas esot labas.

succubus

Mazliet vilšanās - kaņepju proteīns. Nav gluži tas, ko parasti saprastu ar "proteīns", bet ir vnk ne pārāk smalki samaltas ķanepju sēkas. Ļooooti izteikta garša, kas pārņem visu; ber klāt kam gribi, viss garšos pēc šī produkta.

Charly

succubus
Man šis jau pāris gadus mētājas plauktā. Tā arī nesanāk kaut kur piebērt.

Babs

Man arī mētājas. Visu laiku plāns šokolādes braunijos iecept. Nekas cits nenāk prātā

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Albina

Vieda Vārna
Jā, Kurzemes pelmeņu pankūkas ir labas, un vareņiki arī .

sirdspukstiņš

Mums topā MEGO pirktie burbuļūdeņi.SIFON AQUA ELITE...ar visu snīpīti/krānu...iet uz urrā kā senos laikos gāzētais ūdens spec.butelēs/sifonos

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819