Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atklājumi un vilšanās.

Ievice

Babs

Nogaršoju to Zemnieku saldējumu, dīvainā kārtā tieši iebiezinātā piena kārā garšoja vismazāk (es neticu, ka to rakstu). Plombīrs ļoti labi garšo kopā ar vafeli. Nogaršoju arī Balticovo šokolādes saldējumu, bija Ok. Un meitai ļoti patika Minimelts saldējuma lodītes, šīs bija kivi. Man arī patika, garša nav pārāk mākslīga.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Kaapurs

man ir globāla vilšanās jau vairākus mēnešus, kopš no Rimi, SKY ir pazudušas apaļās formas polārmaizes. nav, un viss. es pat ražotājus saguglēju, domāju, pa tiešo pasūtīt, bet viņi pandēmijas dēļ ārpus Zviedrijas/Norvēģijas nesūta ja nu kāds kaut kur manījis, būšu dziļi pateicīga par informāciju.

Saldētas polārmaizes ir IKEA pārtikas stūrītī

cipadroms

ļoti ceru kādā veikalā ieraudzīt te pieminētos saldējumu jaunumus! Kā absolūts piparmētru-šokolādes kombinācijas mīlis, medīju Rūjienas konusu, bet ne mūsu pilsētā, ne tajos pāris veikalos Rīgā, kur biju, nav. Citro mūsu pilsētā nav.

babydoll

cipadroms
laikam viņus baigi izķer, zemnieku skudrupūzni paņēmu pēdējos 4 , ar braunija garšu gan bija vesels kalns

vel paņēmu piparmētru konusu nogaršot, lai gan man piparmētras so-so

Ja, kads ir piparmetras un sokolades friks, tad varu ieteikt vegano saldejumu Avenei, loti labs. Nav ta traka mentola garsa, kas ir citiem

cipadroms

Sila purene
paldies par ieteikumu. Diemžēl Avenei saldējumos ļoooti neuzrunā konsistence, bet šīs garšu kombinācijas dēļ esmu gatava dot vēl kādu iespēju

izskatās, ka vasarā atklājumos dominē tieši saldējums

Pola Donats, par kuru daudzi tā jūsmo, man likās absolūti neēdams. pārāk salds un salkans, ēst neērti un glazūra birst nost. imho, bezjēdzīgs un negaršīgs produkts.

ar karameli un popkornu pēc garšas šķita labs, bet kukurūzas graudi pārāk cieti, kādam ar trauslākiem zobiem un plombām var smagi nepaveikties. ar kartupeļu čipsiem pat netaisos garšot, jau izklausās briesmīgi.

Pols ar dzērveņu-brūkleņu garšu cukura vafeļu glāzītē bija ok, bet tikai ok - ogu garša neizteikta, skābuma pamaz, glāzīte ļoti cieta, lai gan pati par sevi garšīga.

vīlos Rūjienas šokolādes saldējumā, daudz par saldu un šokolādes garša pazūd cukura jūrā. parasti ņēmu Rimi šokolādes saldējumu, tas ir šokolādīgāks, tas bija patīkams un maciņam draudzīgs atklājums jau ziemas sezonā.

Ekselences jaunums ar "meža ogu - vaniļas garšu, meža ogu sorbetu un zemeņu mērci vafeļu konusā" bija tīri labs bet likās nedaudz sintētisks. it kā laba ogu garšas kombinācija, bet pēc dažiem kumosiem sāka šķebināt, kaut kā tur ir par daudz.

cipadroms, es neesmu vegans, bet man garso. Pedejais avenu ar marcipanu, nam...vins "nelip" pie zobiem, ka citi, kuriem palmu tauki. Eh, jataisa pasai tie saldejumi.

Pagaršoju Balticovo šokolādes saldējumu, ļoti garšīgs, tikai vafeļu glāzīte tāda pamīksta, varēja būt kraukšķīgāka. Man ļoti garšo Pols vafeļu glāzītes, tāpēc arī pērku brūkleņu, plūmju vai šokolādes polu.

"Baltais" Turku jogurts tagad ir parādījies arī ar ķiršu garšu. Man patīk, nav pārāk salds, tāpat kā mango.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410819