Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gribi zaudēt svaru? Satikt īsto mīlu? Utt., utt.? ŠĶIRIES!

MieraVejos

Laikam cālis.lv ietekmē reklāmas izmeta šo rakstiņu - nu tad baudiet!

Kad divi cilvēki precas, viņi parasti domā, ka tas būs uz mūžu, bet ne vienmēr tā notiek. Bieži vien pēc precībām laika gaitā cilvēki saprot, ka kaut kas īsti nav kārtībā. Viņi saprot, ka cilvēks, kuru mīl, nav tāds, kādu savā galvā iztēlojās. Laika gaitā cilvēks, kuru tik ļoti mīlēji, var regulāri sākt krist uz nerviem, kas laulību pārvērš par reālām mocībām.

Kādreiz šķirties bija baigais grēks, tāpēc daudzi nemaz neuzdrošinās spert to soli, jo nevēlas sabiedrības acīs atrādīties kā tas cilvēks, kurš nejēdz izvēlēties sev partneri uz mūžu, tomēr mūsdienās tas jau sāk mainīties. Visi saprot, ka nav vērts palikt un mocīt sevi, ja nejūties laimīgs. Un šie 7 iemesli ir tikai kā pierādījums tam, ka tā tiešām arī ir!

7. Tev būs labāka iespēja satikt savu «īsto mīlestību»

Tici vai nē, bet laulības laikā cilvēki ne vienmēr meklē kādu, ar ko «nolaist pa kreisi», tāpēc it nemaz nepievērš uzmanību tam dzimumam, kuru redz kā potenciālo partneri. Pēc laulības izbeigšanas šīs «neskaties un nepievērs uzmanību» brilles krīt un acu priekšā paveras pavisam jauna pasaule ar ļoti daudzām iespējām.

6. Tu vari veltīt visu savu enerģiju pašizaugsmē

Ja tu piespied sevi palikt nelaimīgā laulībā, tad ar laiku tā tikai tevi degradē. Tev liksies, ka pazaudē sevi, bet šī sajūta drīzvien pāraugs patiesībā. Tavs dzīvesprieks izgaizīs kā peļķes tveices laikā. Vai tu maz atceries, kādi bija tavi hobiji pirms laulībām?

5. Tu būsi laimīgās cilvēks, ja aiziesi no nelaimīgas laulības

Tad, kad tu šķiries, tu zaudē savu partneri, bet tu atgūsti savu laimi. Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu neveiksmīgai laulībai un sevis mocīšanai.

4. Arī tavi bērni, ja jums tādi ir, būs laimīgāki

Daudzi pāri saprot, ka viņu laulībai nav nākotnes, bet nolemj palikt kopā un nešķirties «savu bērnu dēļ». Bet tā ir ļoti slikta ideja. Jūsu bērni dzird un redz nesaskaņas, kas valda jūsu starpā. Lai gan šķiršanās noteikti viņus sāpinās, tomēr šīs sāpes var salīdzināt ar plākstera noplēšanu no ādas - no sākuma ļoti sāp, bet pēc tam pāriet.

3. Tavs veselības stāvoklis var uzlaboties

Daudzi cilvēki tic, ka laukība var uzlabot veselības stāvokli, bet šajā gadījumā slikta laulība it nemaz to nedara. Paaugstinātais stress, nekontrolējamās emocijas un dusmas nodarīs tikai ļaunu paša cilvēka psihei.

2. Tu sāksi izskatīties labāk

Tie cilvēki, kuri mēdz «apēst savas emocijas», pēc izkļūšanas no neveiksmīgas laulības sāk atgriezties pie sava iepriekšējā izskata, pamazām nometot visus liekos kilogramus, jo vairs nav cēloņa ēšanai stresa laikā.

1. Tu atradīsi sevi

Lai gan šis iemesls varētu šķist apsurds, tomēr attiecībās cilvēki parasti zaudē daļu no sevis, jo tikai retais spēj saglabāt sevi tādu, kāds viņš ir. Cilvēka dabā ir izdabāt otram, tāpēc, piemēram, ja partnerim neapmierina tas, ka tu velc melnas zeķes un par to vienmēr veidojas argumenti, laika gaitā tu pārstāsi vilkt melnas zeķes, jo būs apnicis strīdēties par to. Tas pats notiek arī ar dažādiem hobijiem, rakstura īpašībām un citām lietām, kas tevi definē kā unikālu cilvēku ar savām vēlmēm.

Papildināts 04.09.2020 10:56:

P.s. TVNET rekomendē , pie tam ar ilustrācijām - cik laba dzīve būs pēc šķiršanās


solar wind

Tev būs labāka iespēja satikt savu «īsto mīlestību»

Juhū! Patērētaju sabiedrība visā košumā rullē

Bet man ir labāk. Daudz labāk.

Alija

Drausmīgi bērnišķīgi, un ielikts arī skolasbērnu sadaļā Spoki.lv. Vienvārdsakot - stulbums un idiotisms, jo šādas grudības iepotē tīņiem un trešklasniekiem.


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.


AnnaAB

Nav viennozīmīga vērtējuma. Ir daudz gadījumu kur šis aprakstītais ir 100% taisnība. Bet par propagandu gan fui

Kad izšķīros no pirmā dzīvebiedra, tā apmēram man viss arī kļuva.


What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Šis viss ir tikpat patiess vai nepatiess kā "Un viņi dzìvoja ilgi un laimīgi!". 50/50.

Sevišķi amizanti kļūst, kad šādu propagandu salasās un nopietni uztver dāmas ap un plus 50, un nospriež, ka viņas ir pelnījušas ko labāku kā vecais, neinteresantais un darbā nodzītais vīrs. Šis tad nu ar traci tiek izmests no kopējā dzīvokļa, un viņa vietā tiek iemitināts interneta plašumos sastaptais sapņu princis. Pēc tam gan gadās ka lai princi dabūtu laukā, palīgā jāsauc policija vai fiziski stipri radinieki, bet tas jau sīkums, mēģināts nav zaudēts, un nākamo reizi princis būs īstais.

Un kas tieši tur ir nepareizi teikts? Viss tieši tā arī ir tiem, kam laulība ir mocība. Mocīties nevajag, vajag šķirties un dzīvot tālāk.


labrencija

Varianti ir dažādi. Gadās arī ''bēdz un šķiries !'', lai neciestu bērni un pati paliktu dzīva.

Vīriešiem arī nav jācieš neganta sieva.

Un šitas - viens visu velk, otrs sēž uz kakla ,kritizē un komandē. Dzīve ir viena. Kāpēc paciest, ka tevi izmanto. Labāk būt vienam, nekā sliktās attiecībās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410827