Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gribi zaudēt svaru? Satikt īsto mīlu? Utt., utt.? ŠĶIRIES!

MieraVejos

Conejito

Te jau sajaukti iemesli ar sekām. Diezi vai šie ir IEMESLI, lai šķirtos, bet tas neizslēdz, ka, ja šķiršanās bijis pareizs lēmums, tad var iestāties pozitīvas sekas/blakusefekti.

Alija

Katram no tiem punktiem var piekrist, skatoties uz visu pavirši, un pilnīgi nepiekrist, domājot ar smadzenēm. Kaut vai pirmais punkts, kuru arī Cālī bieži piemin - "šķiries, satiksi kādu, kas tevi mīlēs pa īstam". Neviens nekad nezina, ko vēl viņš satiks vai varbūt nesatiks. Šķirties vajag tāpēc, ka es konkrēto cilvēku vairs nav iespējams ne sadzīvot, ne atrast risinājumus. Un nedomāt, vai pēc tam kādu labāku būs lemts satikt vai nebūs.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Sadzīvot jau var arī ar dzērāju un cauru jumtu. Ar baltām botām un ar baltām pelītēm. Ko tik nevar. Ja Grib.

Conejito

Joks ir tajā, ka daži izšķiras un satiek citu mīlu, daži neizšķiras un satiek, citi nekad nesatiek, ne šķirti, ne nešķirti. Tak tā ir dzīve. Tu nezini, vai rīt tevi nenositīs no būvobjekta krītošs ķieģelis, kur nu vēl to, cik reizes dzīvē tev vēl lemts iemīlēties, un vai abpusēji, laimīgi, nelaimīgi.. Šķiries, nešķiries, ja lielā mīla piemeklēs, tad piemeklēs. Tālāk jau paša ziņā, ko ar to darīt. Kad es dzirdu "dari to un to, tad tu jutīsies tā un tad notiks tas", tad man gribas teikt "pokemoni iziet ielās", jo tā ir kaut kāda vienradžu un fejiņu wannabe domāšana, ticēt, ka JEBKAS, ko dari, garantē jebkādu iznākumu. Un pēc tam raudāt, kā tā, es pierakstījos foto kursos, jo Cālis teica, ka tur var sastapt lielo mīlu, bet ņikā, tur tik vecas tantes.

Te ir stàsts par zīli rokās vai medni kokā. Kadam zile neganti knabj, izsprūk un noķeras mednis. Kāds palaiž zīli un paliek bez zīles. Citam zīle pārveršas par medni paša rokas. Bet es piekritu garīgo skolotaju skatijumam- nenovertē zīli par zemu un trenē zīli, lai cik tas būtu nogurdinošs un škietami nepateicigs darbs. Tas visdrizak izradisies pateicīgi. Bet katram savs stāsts. Ja zīle neganta un pa varītēm laužas prom, tad ....tad jālaiž vaļā.

Papildināts 04.09.2020 18:33:

Ja grib un māk, tad var visu. Ja negrib, tad nevar pat to, ko var un vajadzetu varēt.

Un ja tā zīle kļūst par dzeni, kas tik knābj un knābj un izknābj visas smadzenes.. un pēc tam par maitu liju, kas saknābj arī to, kas vēl palicis..

Kaut kāds pašaizsardzības instinkts jau arī pastāv.

ElbaRado

Vienīgais, ko tam rakstelim var pārmest - vārda "absurds" kropļošanu. Pārējais ir pilnīga taisnība.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Conejito

Rudā_
Kā sens latvju sakāmvārds teic - vīrietis bez sievietes ir kā koks bez dzeņa.

Conejito
Smejies vien. Es no tāda dzeņa aizmuku. Un viņš ilgi raudāja. Nemaz nebij smieklīgi. Nevajag otru visu laiku knābāt un cerēt, ka jùs nepametīs. Vai vnk no bēdām nodzersies.

bumburums

Nu tak knābā, lai Tu kļūsti labāks, apzinies savus daudzos trūkumus un pilnveidojies.

Citādi, pasarg' Dies, gana nebūsi motivēts censties laboties un dzenim nodrošināt dzīves kvalitāti - un kāda jēga gan dzenim no tāda, kurš visus resursus neinvestē viņa vēlmju apmierināšinās?

Change your mind and the rest will follow!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410827