Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gribi zaudēt svaru? Satikt īsto mīlu? Utt., utt.? ŠĶIRIES!

MieraVejos

lapssa

Un cits teiciens saka: negaidi no ābeles čoekurus, bet no egles ābolus. Nē, nu var jau ar sevi strādāt ar mērķi, lai zīle kļūtu piemērota, bet par medni tā kļus reti gan.


Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore


Viss jau itkā pareizi. Bet ir ļoti skumji klausīties kā cilvēki ar sirmām galvām atzīstas, ka vajadzējis turēties pie tā sava pirmā laulātā un pirmās ģimenes, nevis mirkļa iespaidā skriet meklēt lielāku laimi un cēlāku mīlestību. Neko labāku vienalga nav varējuši atrast, tik savu dzīvi izniekojuši un bērniem bērnību samaitājuši.

Visi kā laimīgā pasakā tic, ka tiks pie medņa. Tāpēc, ka kada arī tiek. Līdzīgi kā tie, kas tiek pie lielā laimesta loterijā. Tas iedvesmo pārējos riskēt. Tikai zaudē nevis pāris latiņus, bet ģimeni dzīves garumā.

Bet ir ļoti skumji klausīties kā cilvēki ar sirmām galvām atzīstas, ka vajadzējis turēties pie tā sava pirmā laulātā un pirmās ģimenes, nevis mirkļa iespaidā skriet meklēt lielāku laimi un cēlāku mīlestību
Kaimiņiene /vēl jau nav sirmu galvu/ vienā sarunā ar sirdssāpēm balsī atzinās,ka vajadzēja turēties pie tā pirmā, nevis jaunibas dullumā sķirties /ar meitu uz rokām/, meklēt to medni vēl 3 reizes /un no katra vēl pa bērnam/. Vairs jau nemeklē neko, apstājās pie 4. /uz medņa pusi pat nevelk/, tāpat jau skaļi iet reizēm. Bet tā kā kopīgs bērns, saprata, ka 5. meklēt nav vērts, medņus satikt viņai nav lemts, cenšas jauno putnēnu pati par medni veidot. Vēl jo sāpīgāk, ka 1. bijušais ar laiku kļuvis par izcilu putnu.


Volvic
Ja godīgi, nezinu tādus cilvēkus.

Sindy5
Varbūt nevajag ne zīli, ne medni, bet vispirms būt laimīgam pašam ar sevi! Ir ļoti, ļoti daudzas situācijas, kad sievietei patiešām ir vieglāk bez vīrieša tieši tādēļ, ka ja nevar uzticēties, tad paļaujas uz sevi un nav vilšanās, ka otrs kaut ko ATKAL nav izdarījis, ko ir apņēmies.

Jauna ēra
Man nesen tāds putns raudāja vestē. Ak, kas kādreiz par pāvu bija! Ak, kā dāmas plēsās pēc viņa! Nu spalvas noplukušas, nu nevienai nevajag. Bet pirmā sieva vēl izskatīga un pārtikusi. Kaut arī viņai nav gadījies atrast labāku par bijušo vīru, saieties kopā, kā šis cerēja, negrib. Kas jau bijis, bijis. Esmu redzējusi viņu jaunības bildes - kāds skaists un saskanīgs pāris bija!

Līdzīgus stāstus zinu arī dāmām. Vispār jau reti kurai izdodas ar otro un nākamajām reizēm atrast labākus par iepriekšējiem. Gadās, bet reti. Parasti iet arvien uz leju. Tikai tos pēdējos cieš, jo zina situāciju, ka labāka nebūs, tik sliktāks un vēl sliktāks. Kamēr beigās paliek vienas. Kas varbūt ir labāk.

Danica

Volvic
Līdzīgus stāstus zinu arī dāmām. Vispār jau reti kurai izdodas ar otro un nākamajām reizēm atrast labākus par iepriekšējiem. Gadās, bet reti. Parasti iet arvien uz leju. Tikai tos pēdējos cieš, jo zina situāciju, ka labāka nebūs, tik sliktāks un vēl sliktāks. Kamēr beigās paliek vienas.
Nu pēc maniem novērojumiem tā viss nav. Cik zinu otreiz precējušos, visiem pirmā laulība ir bijusi ļoti jauniem, un tad nākošā jau visi ir kļuvuši gudrāki, apzinājuši savas kļūdas, un tālāk jau viss labi aizgājis. Līdzīgi ir arī ar cilvēkiem, kuri ir pirmo reizi precējušies vēlāk nekā ierasts. Abi saprot, ka pasaule nav ideāla, paši nav ideāli, neizvirza vairs prasības, un tad arī sanāk.

Duujaa

Volvic
Tajā gadījumā drīzāk ir cilvēka nespēja novērtēt topošo partneri/vīru un kāpt 101x uz tiem pašiem grābekļiem.

Amanaemonesia

Man gan pilnīgi pretēja pieredze - gan pašas, gan apkārt redzētā. Otrās laulības ir daudz nobriedušākas un laimīgākas. Un ir dzirdēti vecu cilvēku stāsti, kur ir pilnīgi skaidrs, ka cilvēks ir izķēzijis savu dzīvi, baidoties iet prom no briesmīgām attiecībām. Gan jau, ka mēdz būt abejādi.


Mana laba paziņa, izšķīrās, jaunu mīlu vēl nav atradus, bet notievēja gan ievērojami, un vispār ir uz pozitīva. Bijušajam, gan labi neiet, bumerangs smagi ķēra, daudz riebeklību bija sievai darījis, visu zaudēja pēc tam, labu profesiju, biznesu un galvenais veselību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410827