Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audzinātāju morālā stāja

sandalkoks

Kļavaslapa

2 pieauguši cilvēki, tad kāpēc sankcijas plāno tikai audzinātājai? Šī izvaroja to tēvu vai?

Derpine

p.s. jaiet skolotajus un audzites (prieksgalaa ibica) nokauninaat intimajaa grupaa

Patricia L

Audzītei pašai jāuzraksta iesniegums par aiziešanu. Darbu dabūs nākamajā dienā. Atkal pieviltās sievas nezina, kur savu dusmu likt. Ko iegūs no tā, ka audzīte nemirgos gar acīm?!

Zinu vēl pāris gadījumus, kur sievietes guļ ar precētajiem, piedzemdē no viņiem pat bērnus un māca citiem bērniem ģimenes vērtības, rīko ģimenes pasākumus, kaut pašām ģimenes nekad nav bijis. Un nevienu tas nerausta.

Agitiss

Tak nesen Krievijā vienu skolotāju pārējās učenes ēda no darba ārā par instagrama foto peldkostīmā.

Par tēmu runājot, man nav skaidri visu "ja" un "bet", kādos apstākļos viss noticis un ciktāl viss ir nonācis kkādu klaču un intrigu dēļ. Pieņemu, ka kkādos apstākļos darba maiņa būtu tikai sociāli normāls solis, lai visiem iesaistītajiem pieaugušajiem un bērniem atvieglotu situāciju. Bet tad jāaiziet pašai, nevis jāizēd. Biedru tiesas paldiesdievam vēl tā kā nebūtu atjaunotas.

A, kas ir AMF, piedodiet par tupumu?

Agitiss
Atsaucīgo māmiņu forums feisbukā. Ik pa laikam tādas pērles izlec, domādams neizdomāsi.

Papildināts 06.09.2020 18:19:

Derpine
Es tieši par to pašu iedomājos. Strādā ar bērniem un šitādas lietas.. Fui, fui, fui

Tas nav labi! Ir kaut kas triviāls, banāls, ja lakstojas ar sava bērna audzinātāju.

Bet kādu audzinātāju!

Pašai vajadzētu prasties un aiziet.

Papildināts 06.09.2020 18:31:

Kaut vai tikai bērna interesēs, ja citādāk viss pie vienas vietas.

Manuprāt, 1 vai 2 variants.

23.marts
Es arī sliecos uz to, ka grupu vai dārziņu mainīt vajadzētu. Gan bērna dēļ, gan arī savu un sievas nervu dēļ. Diez vai ikrīta tikšanās ir ellīgi uzmundrinošas abām.

Tam bērnudārzam būtu jāatlaiž "tikumisko" auklīti. Tas ir kauna traips iestādei, kam jābūt atrisinātam attiecīgi, lai citiem (esošajiem un potenciālajiem) klientiem nebūtu nemazāko bažu, ka tā ir zokīda izglītības iestāde nevis bordelis ar nogribējušamies un izmisušām blondīnēm, kas te strādā, lai nozvejotu sev turīgu papucīti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410901