Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audzinātāju morālā stāja

sandalkoks

Aloja
Man arī ir šis jautājums - kāpēc par tām uzzināja kolēģes?
Aļimentarno mendeļson - lai sieva&co uzzina, un zelta gabals tiek izmests no mājas

Amanaemonesia

solar wind
Es ceru, ka Tu tik pat cītīgi vaktēsi un apkarosi arī citas audzīšu morālās vai psiholoģiskās neatbilstības. Ja nu reiz mēs uzskatām, ka bērnus var audzināt tikai morāli šķīstas būtnes, tad es teiktu, ka jāvēršas arī pret visām audzinātājām, ka smēķē, mēdz kādreiz iedzert par daudz, teiktu, ka arī liekais svars neliecina, ka persona ir ar gana stingru gribasspēku. Es gribētu noteikti pievienot arī ticību nezinātniskām lietām, jo domāju, ka audzinātāja, kas tic horoskopiem varētu manu bērnu vēl sliktāk ietekmēt kā tāda, kura guļ ar Pēterīša vai Anniņas tēti.

Papildināts 10.09.2020 16:11:

Rudā_
Ja lasītu vairāk, tad zinātu, ka ne nu vienmēr tā notika, ka izprecināja un ne nu vienmēr pilskundzes ar to tā sadzīvoja. Bet man šķiet mīļi, ka dažas te sevi iedomājas pilskundžu vietā, bet audzinātājas uzskata par vešerienēm Tāpēc, ka jūs stumdat papīrus birojos, jums šķiet, ka kaut kā esat pārākas un varat noteikti, kas kamī var iemīlēties un uzsākt attiecības?

Aloja

MieraVejos
Vispār tēmā bija piebilde, ka vīrs un sieva jau bija šķiršanās procesā.

Aloja
Nu slinkums bija visu lasīt - ja jau pirms tam bija šķirtšanās proces, tad kur vispār sāpe?

Aloja

MieraVejos
Šo jautājumu ne man, bet tām, kas tādu audzinātāju grib uzvilkt uz sārta. Un! Tikai audzinātāju grib izsvēpēt, bet veci ir ar mieru likt mierā.

Aloja
Vecis pats sev cilpu kaklā uzlicis! Tagad viņu presē no visām pusēm. Bet ar to bija jārēķinās. Visām iesaistītajām pusēm!

Ronja82

MieraVejos
Nebūs gan īsti lāgā. Arī augstskolā ir aizliegtas seksuālas attiecības starp pasniedzēju un studentu.

Vai tad mēs te esam kāds nabaga trusītis, kuram TTA nav devis it nekādu izpratni par labo un slikto un kas savā nodabā lec pa rasotu zāli, sekodams tikai savu vajadzību diktētajiem instinktiem?

Visi ir šķiršanās procesā, kad uzrodas jauna dūda. Izškīries nozīmē pavisam ko citu - kad laulātie jau dzīvo atsevišķi un starp viņiem saikne pārtrūkusi - nav ne aizvainojuma, ne mīla, ne naida. Varbūt sieva jau ir uzsākusi citas attiecības.

Bet vispār šis ir gana bieži dzirdēts, ka vīrs salaiž ar mājas auklēm vai ka skolotāja laiž ar bērna tēvu un tml.peripētijas. Dzivnieku līmenis.

Papildināts 10.09.2020 18:56:

Ja vecene negribēs, tad vecis var mest acis uz cik dūdām vien grib, ģimeni neizšķirs. Bet, ja netikle atsaucas, tad ļaunais darbiņš ir padarīts. Vecim dabā ir mest acis uz skaistām, maigām, dūdojošām sievietēm miņukos. Sieviete tikmēr kalkulē un rēķina, ar prātu rēķina. Viņa ir tā, kas aukstasinīgi šo izivirtīgo gājienu savā labā izkalkulē, kamēr vecis ļaujas instinktiem. Morāle nav abiem, tas gan. Bet sieietes tikumība ir tā, kas saglabā tīrību, uzticību, harmoniju un mieru ģimenē pat tad, ja vecis lec kā kumeļš. Bet tagad ir visādas sievietes un tādas pat par audzinātājām strādā.

Es arī zinu vienu gadījumu, kad ģimenē bija aukle. Bet sieva bija tā, kas aizgāja pie cita dzīvot. Bēdu satriektais vīrs acīmredzot kratīja sirdi auklei - šķiršanās procesā un pec šķiršanās procesa. Pēc laika ar aukli apprecējās. Bet sieva pēc gada no jaunā drauga izšķīrās (viņam bērni traucēja) un palika par vientuļo māti. Šajā gadījumā aukles ricību nav pamata neatbalstīt. Un vīra rīcību arī nē. Bet dīvains sižets. Kad sieva bija ar jauno boyfrendu, kuram bērni traucēja, viņa arvien biežāk deva bērnus vīram un auklei. Kad izšķīrās un palika par strādājošo vientuļo māti, bērni turpināja pamatā dzīvoties pie tēva un aukles.

Atnāk bērns no bērnudārza un saka, ka audzīte stāstījusi par horoskopiem. Viņa esot mīļa aitiņa, bet Pēterīša tēvs īsts bullis un viņa sieva kaza.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410901