Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audzinātāju morālā stāja

sandalkoks

Ventspilsss

Ja vecene negribēs, tad vecis var mest acis uz cik dūdām vien grib, ģimeni neizšķirs. Bet, ja netikle atsaucas, tad ļaunais darbiņš ir padarīts.
Piekrītu šim. Un tagad kāda gan tur morālā stāja vēl, Šodien tas, ka vīrietis vai sieviete ir precēti neko nenozīmē dažam vai dažai labai. Dzīvojam vienreiz - šī laika pamattēze!


Cucamonga

Dzīvojam vienreiz, ir visas cilvēces eksistences neapgāžams fakts. Ja nu tikai nepievērsamies atdzimšanas teorijai.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

viedaminka

Un ja situācija būtu pretēja- sieviete, kas kārto šķiršanās dokumentus, saprastu, ka ir iemīlējusies sava bērna sporta trenerī- jaunā, no attiecībām brīvā vīrietī? Turklāt jūtas būtu abpusējas? Vai pie šādiem apstākļiem arī moralizētājas teiktu- ni un ni, šādām attiecībām? Kāda citiem, tai skaitā pašas bērnam, daļa, ar ko kurš guļ? Vai bērnam tā būtu trauma, ka treneris dzīvotu ar mammu? Ir taču nereti situācijas, ka bērnudārzā audzinātājas grupā ir pašas bērns vai skolā mācās skolotājas bērns. Nu un?

Neētiski būtu, ja laimīgu ģimeni izjauktu audzinātāja, kas kārtos kaklā bērnu tēviem, uzstājīgi vakaros rakstītu viņiem Whatsapp par "bērnu attīstību", utt. Tas būtu neētiski un par to patiesi varētu atlaist no darba. Bet šajā gadījumā šķirtenis (procesā) uzsāk romānu pats. Pēc būtības- divi brīvi cilvēki, no kuriem viens tikai juridiski līdz galam nav paspējis nokārtot dokumentus.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


Ronja82
Arī augstskolā ir aizliegtas seksuālas attiecības starp pasniedzēju un studentu.

Kurā likuma tad tad ierakstīts? ja abi ir pilngadīgi?

Aloja

Malady
Esot attiecībās ar apmācāmo, pedagogs pārstāv būt neietekmējams. Līdz ar to gan jau, ka darba līgumā ir atruna.

Peekaboo

Malady

Tu taču saproti, ka pasniedzējs, pieņemot darbu kadā universitāte, augstskolā utt paraksta arī darba līgumu..? Šī iestāde līgumā var arī tādu punktu minēt. Ja tādu līgumu paraksti, bet tad sāc mīcīties ar studenti, nu nebrīnies ka tevi palūgs uzrakstīt atlūgumu. Domā maz tādu pasniedzēju pasaulē, kas prestižās universitātēs dēļ saviem romāniem darbu zaudējuši?

Naglaarviitni

Ak tu sāpe - ja pasniedzēja sieva iestājas pirmajā kursā un mācās pie vīra - pasniedzēja. Celibāts uz 4-5 gadiem, cik nu kuram jāmācās. Diez vai līgumā atrunāts gadījums, kad mīlas putniņi ir lauleņi.

magoņmaizīte Berta

Gan jau kaut kā risinās jautājumu, ka sieva pie vīra nekārto ieskaites, eksāmenus, neraksta kursa un diplomdarbus. To sauc par interešu konfliktu. Vīram unsievai arī vienā darbavietā strādājot ir problēmas, ja viens no viņiem ir priekšnieks. Sekss nav jāaizmirst, abet prēmiju piešķiršana gan


viedaminka

Augstskolās ir intetešu konflikts tāpēc, ka tādā veidā pasniedzējs var likt studentēm atzīmes "pelnīt". Bet tas nekādā veidā neattiecas uz šo tēmu- viena lieta, kad ir attiecības starp audzēkni un mācībspēku, bet cita- kad attiecības ir starp mācībspēku un audzēkņa vecāku. Interešu konflikts uz otro gadījumu neattiecas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410901