Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audzinātāju morālā stāja

sandalkoks

Rosalia

Nu dažai laikam skauž pa riktīgo! Vai arī ragainā sieva, kuras putna bērns nelaiž garām iespēju nokniebties ar atsaucīgu kolēģi.

Protams skauž!

Papildināts 11.09.2020 18:50:

Drāž, algu maksā un vīram nemelo, kad saka - mani darbā izdrāza!

Papildināts 11.09.2020 18:54:

Ja tas umņiks vispirms izšķirtos. Pavisam. Reāli. Ar dokumentiem. Tad arī nebūtu ko apspriest! Brīvi cilvēki, guļ ar ko grib, likuma noteiktajā kārtībā.


viedaminka
intere'su konlikts ir gan ari šajā bērnudārza gadījumā. Audzinātāja nespēj palikt oblektīva un vienlīdzīgi izturēties pret visiem grupiņas bērniem, ja kāds no bērniem ir mīļākā bērns. Vai nu centīsies pielapsoties, vai tieši otrādi sāks neieredzēt. Tepat Cālī var redzēt, cik ļoti nākamās bieži vien "mīl" bērnus no bijušajām attiecībām. Bez tam, ja pastāv strīds par bērna dzīves vietas noteikšanu, tad audzinātāja var bērnam šo to galvā iekompostrēt (kurā nu virzienā vēlas). Bāriņtiesas arī var prasīt info no dārziņa, a tur priekšā - hops jaunā mīla ar savu redzējumu (un, ja bāriņtiesai tas nav zināms, tad mierīgi var stāstīto ņemt par pilnu).

Pēdējās izmaiņas: kikija123, 12.09.2020 19:51.

pelēkā pele

intere'su konlikts ir gan ari šajā bērnudārza gadījumā.

hmm.Un kā tad ar skolotāju bērniem, kas mācās tajā pašā skolā, kur mamma/tētis strādā par skolotāju? Arī interešu konflikts? Bērnam jābrauc uz blakuspagasta skolu mācīties?


sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

BTango

kikija123
Un kā tas atšķiras no mammas-trenera attiecībām?

Tas piemērs bija izcils - kā reize lai parādītu skatu no otras puses.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410901