Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audzinātāju morālā stāja

sandalkoks

Es nesaku, ka man diži simpatizētu ēzeļi, kas nejēdz bikses kājās noturēt, bet vairāk par viņiem man riebj padauzas, kas izjauc ģimenes. Un lielākoties tieši tās ir nogribējušās un laiž siekalas uz visām pusēm, liek nagus un skropstas, velk miņukus, jo izmisīgi meklē sev passiju. Ja tāda auklīte strādātu manu bērnu pii, es uz viņu taisni paskatīties nespētu. Manā skatienā ikreizi būtu rakstīts viss, ko es par to domāju. Un man pilnīgi vienalga, laimīga vai nelaimīga tur bija laulība. Tā ir izjaukta ģimene un salauzta mazam cilvēciņam visa pasaule.

Iedomājieties, kas tas dārziņam būtu par nesmukumu, ja tā trakā atnāktu uz grupiņu ar sūdu maisu vai iekluptu audzītei matos? Es negribētu, ka mani godīgie bērneļi ko tādu redz. Tā tak Trauma uz Mūžu!

Bērnudārzā jāizsludina pašizolēšanās šai ģimenei.

eseni

Jā, nu.. Skumji. Cerams, ka tavs vīrietis ir tieši tik pat noraidošs uz minisvārkiem, citādi tāds pieredzes rūgtumiņš sitas cauri..

Papildināts 06.09.2020 20:04:

Rudā_
Es domāju, ka bērnam mamma kausle ir smagāka trauma nekā tas, ka tētis tagad ar audzīti draudzējas.

Rudā_
A kāpēc tu ņirgājies par sievieti, kurai dzīvē notikušas nepatīkamas pārmaiņas? Kāpēc ne par nogribējušos audzīti, kurai par visu vari vajag dabūt taisni to precēto vīrišķi?

Papildināts 06.09.2020 20:07:

sandalkoks

Kā tad, izjaukta ģimene bērnam ir sīkums.

Neviens nevar tik viegli izjaukt stipru ģimeni, ja ir gājējs, aizies. Bet vieglāk ir atrast kādu, ko vainot, no malas.

lota parastā
Neviens neko nezin par to ģimeni. Kādi viņi ir. Bet defoltā pieņem, ka vainīga audzīte. Varbūt tētuks pats gadu viņai apkārt lēkāja siekalas tecinot. Un sieva histēriķe. Tas gan fakts. Savādāk te tēmu neliktu. Šitādās tēmās mēdz fanu klubs satrakoties un to trako arī samācīt iet ar maisiem. Ir jau piedzīvots. Cāli nelasi?

Rudā_
Sieva nav likusi tēmu, palasi kārtīgāk.

rojs2

dīvaini, parasti jau te īstas padauzas, kas te pat raksta - man ir mīļākais, bet vīram jāmaksā, tiek aizstāvētas no 90%...

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

AuraAura
Oi nu nevajag tikai. Visi cilvēki ir tādi klintsakmeņi bez emocijām, bez krīzēm. Kā apprecas, tā sākas pilnīgi harmoniska pasaka. Aha

Kļavaslapa

Tēviņš, kas gājējs aizies tāpat. Nebūtu audzīte, ietu pie kolēģes, nebūtu kolēģe, ietu pie pārdevējas vai kādas tinderbeibes. Krātiņā jau nenoturēs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410901