Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās un kopīgās bildes soctīklos

Daile

Daile

Kā jums liekas, kā ir pareizāk darīt šķiršanās gadījumā - dzēst kopīgās bildes no soctīkliem? Es pati pēc šķiršanās drīz vien izdzēsu kopīgās bildes, jo likās, ka tādā veidā tā kā attīrījos, atbrīvojos no vecā. Bet nesen biju jaunās attiecībās, kur vīrietis bija svaigi šķīries. Un viņš negribēja dzēst kopīgās bildes, jo tā esot viņa pagātne utt. (Ar to vīrieti drīz vien izšķīros, bet ne dēļ bildēm soctīklos).

Problēmu šobrīd īsti nav. Tikai parunāt par tēmu. Vai ir ētiski savam attiecību partnerim norādīt, ka viņa soctīklos esošās bildes ar iepriekšējo partneri rada nepatīkamas sajūtas.

Problēmu šobrīd īsti nav. Tikai parunāt par tēmu. Vai ir ētiski savam attiecību partnerim norādīt, ka viņa soctīklos esošās bildes ar iepriekšējo partneri rada nepatīkamas sajūtas.
Gribi, lai bijusī partnere raud spilvenā? "Ak, tam neģēlim mūsu kopā pavadītais laiks neko nenozīmē. Kā jauna brūte pie sāniem, tā mani izmetis miskastē."

Daile

Laila
Bijusī partnere no saviem soctīkliem ātri vien izdzēsa kopīgās bildes, kad uzzināja, ka sākām tikties - to es jau pa kluso toreiz nočekoju

Man liekas loģiski, pašsaprotami un visādi citādi skaidri izņemt bildes, kas ir tādas, ko saprot zem pāru fotosesiju bildēm. Savukārt kaut kādas pasākumu bildes, kur ir gan bijusī sieviete, gan citi cilvēki, liekas pieņemami atstāt.

Nebūtu patīkami, ja partneris neņemtu vērā manas domas/sajūtas.

Alija

Ķemmēt cauri gadus, lai izņemtu bildes? Darīt vairāk nav ko?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Darīt vairāk nav ko?
Mjā. Pārāk daudz brīva laika cilvēkiem.

Man arī šķiet, ka no pagātnes nav jākaunās. Pēdējās kopīgās bildes ar bijušo vīru no soctīkliem aizgāja kopā ar manu profilu, izdzēšoties no draugiem, pirms pāris gadiem. Kas zin, varbūt kādreiz dēla kāzās vai kādā citā pasākumā vēl kāda var parādīties, lai arī baigi nemēdzu publicēt bildes ar citiem cilvēkiem. Saskaņot publicēšanu slinkums, bez saskaņošanas neko tādu nedaru.

Vārdu sakot, ja cilvēks nav neko tik briesmīgu sariebis, ka pretīgi uz viņu skatīties, neredzu nekādu iemeslu "pārrakstīt vēsturi".

Kas tur var radīt nepatīkamas sajūtas...nevaru to saprast. Manai vīra mātei vēl vecie albūmi, tur vīrs ar savu pirmo brūti, es dažreiz esmu paskatījusies, tik smieklīgi, tur visi tagadējie radi jauni, un tā...laikam bija jāpieprasa lai visu izplēš. Mums katram ir pagātne, es nemēdzu spiest uz otru un ar to parasti panāku vēlamo efektu, gan pats izdzēsīs kad jutīs, ka pienācis laiks. Ultimāti, prasības, diez vai tas pie kā laba var novest.

MissBea

Ķemmēt cauri gadus, lai izņemtu bildes? Darīt vairāk nav ko?

Kas tur miljons tās bildes vai?

Alija

MissBea
kādam varbūt arī miljons.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410953