Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās un kopīgās bildes soctīklos

Daile

Nu, man nav miljons bilžu un apkārt arī nav influenceri, kuri visu savu dzīvi izliek kā uz paplātes. Ja soctīklos ir 10 bildes, no kurām 4 ir mīļbildes ar bijušo sievieti pirms gada, pārējās individuālās bildes vai pasākumu bildes, neredzu nekādas problēmas izņemt tās mīļbildes.

Papildināts 07.09.2020 18:24:

Salīdzināt veco laiku albumus ar sociāliem tīkliem man nešķiet īsti pareizi. Albumi ir privātai lietošanai, sociālos tīklos cilvēks rada iespaidu par sevi citiem. Precīzāks salīdzinājums albumiem ir bilžu mapes datorā. Tās neliktu dzēst, jo citi cilvēki tās neredz un pieņemu, kā arī pats bilžu īpašnieks uz tām neskatās katru dienu.

Vidusceļš: padarīt bildes privātas (t.i. redz tikai pats lietotājs), apdomāties, pēc pāris mēnešiem vai gadiem būs skaidrāks, kādas sajūtas bildes rada, gribas tās redzēt savā profilā vai nē.

Es bildes lieku maz (un praktiski nekad ar citiem cilvēkiem), bet aptuveni reizi gadā izeju visām cauri un arhivēju tās, kas šobrīd nav aktuālas, dažreiz pamainu privātuma opcijas (piemēram, uzlieku pieejamas tikai draugiem vecas profilbildes FB, kamēr publiska ir tikai aktuālā u. tml.).

Kapriza

Man vispaar nav saprotama, taa uzsveeršana un ņemšanās, kad liela daļa vispaar iespringst, ko likt, kam raaadiit, izliek tik izfiltreetas, skataamas, baudaamas bildes, taa teikt, savu straadaajošo darba pusi. Ka tik kaads ko nepadomaa. Un tad sasutums, ka viena liek bildi vilcienaa, taipat dienaa Lidiņā, vakarpusee kaaju pirkstiņi uz balona ar vīna glaazi rokaas. Un kaads gudrs Uģa Kuģa teksts.

Es teiksu taa, arii cilveeku nepareiziiba ir interesanta. Kurs par kuru labaaks, Tie, kas neko neliek, bet noluur pa to atsleegas caurumu. Vai tie otri, ko juut, to liek.

Silberman

Jautājums te drīzāk mums pašiem - kādu nozīmi mēs katrai kopīgai bildei piešķiram. Ja bilde asociējas ar kaut ko mīļu, jauku un jau bijušu, tad, liekas, ka tīri iekšēji gribēsies kādā brīdī to bildi novākt no acīm, lai atmiņas neplēš senās rētas vai atmiņas nemulsina jaunajās attiecībās. Savukārt, ja tāda neitrāla ("Mēs abi brālēna kāzās pozējam ar jauno pāri" utml), tad jau gan var paturēt vēsturei.

Es neko neesmu dzēsusi. Visi kopīgie ceļojumi utml. stāv vēl aizvien galerijās. Bijušajam vīram arī. Kaut sen jau precēts ar citu. Liekam tagad atkal katrs savus aktuālos ceļojumus ar jaunajiem biedriem.

Velvet_Porcelaine1

Viedoklis būs visai nepopulārs-tas ir mans profils un es kā egoiste lieku bildes ar sevi. Bet pārsvarā ir profila bilde un viss, es neizrādu savu dzīvi (gan tāpēc, ka laime mīl klusumu, gan tāpēc, lai nav dažāda veida problēmu).

Daile

Vēl jau ir tāda lieta, ka tos profilus skatās arī citi cilvēki. Man bija ļoti nepatīkama situācija, kad mans bijušais no bērniem uzzināja, ka man ir jaunas attiecības - bija fb atradis, kurš tad ir tas jaunais draugs, un tad bērnu klātbūtnē skatījās un komentēja viņa profilu. Bērni pēc tam atbraucot atpakaļ man satraukti prasīja vai mans jaunais draugs ir precējies ar citu sievieti, jo viņam fb ir kopīgas bildes.

Nu redz, man no savām jubilejām, jaunā vīra sieva pat kūku atsūta. Un vēl šo to garšīgu. Mums naida nav nekāda.

Alija

Daile
īsti jau tu nevari visu atbildību par tava ex rīcībām un bērnu reakcijām pārlikt uz cita vīrieša pleciem. Tāpēc, ka tantes, kolēģi, radi, bijušie, brālēni, māsīcas un pašas bērni uztvert un nepareizi interpretē soctīklos ieliktas bildes, uzstājīgi lūgt, lai viņš vispār izņem visu. Zin, ne tikai bildēs ar ex ar bijušo draudzeni var ieraudzīt kaut ko aizdomīgu. Arī ballīšu, ceļojumu, darba tusiņu bildēs pie labas gribēšanas var izpīpēt brīnumu lietas. Tad tu taisies kontrolēt visu otra cilvēka dzīvi, iesaitot pagātni?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Daile

Alija
Man pašai nebija patīkama sajūta, kad ieeju paskatīties viņa bildes, a tur - fotosesija ar laimīgu ģimeni, visi tādi smaidīgi. Neteicu jau, lai ņem tās bildes ārā. Pateicu tikai, ka man tās bildes rada nepatīkamu sajūtu. Bildes ar bērniem vēl ir ok, nav jau gluži visas jādzēš. Bet kur ar bijušo tādi laimīgi apkampušies...

Man pašai reiz bija situācija, kad toreizējais draugs līdzīgi izteicās - viņam nepatīkot, ka man draugiem.lv ir viens no bijušajiem, ar kuru tās attiecības pat nebija īsti nopietnas. Tā kā man tā brīža attiecības bija svarīgākas nekā kaut kas nenopietns, kas jau beidzies - tad turpat viņa klātbūtnē iegāju draugos un atdraugoju to bijušo. Tas kaut kā likās normāli un pareizi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410953