Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās un kopīgās bildes soctīklos

Daile

Rudā_
Tā tam vajadzētu būt starp civilizētiem cilvēkiem. Bet daudziem tik ļoti patīk to naidu audzēt un lolot. Nezinu kāpēc.

Alija

Man pašai reiz bija situācija, kad toreizējais draugs līdzīgi izteicās - viņam nepatīkot, ka man draugiem.lv ir viens no bijušajiem
Nu pati vainīga, ka lokies pēc citu vēlmēm. Nekas baigi foršiņš un viennozīmīgi pareizs tas nav.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

No sākuma liek atdraugot bijušo, pēc tam draudzenes neiepatiksies un beigās paliksi viena ar savu mīļo tirānu. Un viņam būsi garlaicīga. Bet draugu vairs nebūs.

Es bildes dzesu vai atstaju atkariba no ta,kada veida ar so cilveku esmu skirusies..ja draudzigi skiramies,tad nedzesu...ja ar naidu un skandaliem,tad izdzesu visas

jauniba,kad skiros ar viru,internets vel nebija,sagriezu visas kopigas bildes...sevi atstaju sev,vinu aizsutiju vinam

a viramate bijusi atsutija manam bildem piezimetus ragus,astes un visadus pregtigus uzrakstus...saprotu es jauna,dumja biju,bet sieviete 40 gados

MissBea

No sākuma liek atdraugot bijušo, pēc tam draudzenes neiepatiksies un beigās paliksi viena ar savu mīļo tirānu. Un viņam būsi garlaicīga. Bet draugu vairs nebūs.

Precīzi! Un vainīga būsi Tu pati, ka ļāvi sevi pabāzt zem tupeles.

Katram sava pagātne un neviens nav balta lapa. No izdzēstām bildēm pagātne nemainīsies.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Akkkunks, kads stulbums. Nu neliec tas bildes internetos. Jeb ieraksti laulibas liguma- izdzēst visas bildes pēc šķiršanās.

Daile

Kas tik netiek izdomāts no vienas epizodes Tad jau nevar pat uzprasīt draugam uztaisīt sviestmaizi, jo tas tūlīt tiks iztulkots kā tirānijas pazīme vai mēģinājums pabāzt otru zem tupeles

Papildināts 08.09.2020 09:19:

serpieri
Kāds nav sapratis, par ko ir runa.

Soc.tīkli jau ir kā cilvēka vizītkarte. Ja tur ir info, tad tai nevajadzetu būt citus diskriminejošai un maldinošai. Ja bijusī sieva, tad vajag uzrakstīt nosaukumu albumam "2.laulības bildes no 2011.-2016.". Tātad visiem skaidrs, ka bildēs redzamā sieviete dažādās divvientulību atmosfērās, ir bijusī sieva. Ja neraksta tadus paskaidrojunus, tad jādzēš ārā. Pieļauju, ka tas džeks negribeja bildes dzēst ārā tapec, ka viņam viņa vēl nebija vienaldziga. Daži vnk negrib visai pasaulei ziņot, ka jau škirti- radu, draugu, kolēģu dēl. Ja bildes tiek izdzestas, tad jau skaidrs, ka laikam cilvēkam krīze un laikam atkal šķīries. Tās soc.tīklu bildes ir smalka psiholoģija. Diez vai kādai patiktu, ka jau saietas ar jauno boyfrendu, bet visi soc.tikli pilni ar bij.sievas mīļbildēm- līdzīgi kā Skulmes gadījumā attiecībā uz Buli- dod ceribas, bez maz dzīvo kopā, bet presei stasta, ka laulībā ar bij.dzīvo.

Papildināts 08.09.2020 09:27:

Īstenībā tas nozīmē to, ka aktuālo sievieti vel publiski neatzīst, vēl tikai izmēģina. Tās ex bildes jau arī kaut ko stāsta. Ja bildes miljons, droši vien neviens vairāk par pedejām 10 pat neskatīsies. Tad jau tur var turēt pat plikbildes.

LaternaMagica

Vai ir ētiski savam attiecību partnerim norādīt, ka viņa soctīklos esošās bildes ar iepriekšējo partneri rada nepatīkamas sajūtas.

Nē, manuprāt, nav. Tā ir viņa pagātne, tur noteikti ir bijuši skaisti un jauki brīži, un tikai tāpēc, ka šīs attiecības kaut kādu iemeslu dēļ ir beigušās, nedrīkst spiest cilvēku "pārrakstīt" vēsturi.

Ir viena laba recepte pret "bildes ar iepriekšējo partneri rada nepatīkamas sajūtas": neskatīties šīs bildes. Tāpat kā nestalkot savu jauno attiecību ekšus un savu ekšu jaunās attiecības. Mazāk zināsi, labāk gulēsi. Tieši tik vienkārši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410953