Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās un kopīgās bildes soctīklos

Daile

Conejito

Ak, vai. Ko darīt visiem kopīgiem draugiem un ģimenei, kuru profilos arī bildēs no kopīgas atpūtas figurē ex? Pēc šķiršanās izsūta memorandu visiem, lai pārķemmē pēdējos x gadus un visu dzēš? Un vēl galvenaus neaizmirst par "lielisks vakars @cabokafe ar Zani un Jāni". Tos visus jāizlabo, lai paliek tikai Zane.

Nē, nu ok, būsim nopietni, es izdzēstu vai padarītu redzamus tikai sev ierakstus no sērijas "mans mīļais un vislabākais un es vannā", ja man tādi būtu. Ir jocīgi arī redzēt n gadus vecus publiskus mīlas apliecinājumu ierakstus gadadienās utml. Tāpēc man tādu vnk nav, un nav arī problēmu.

Papildināts 08.09.2020 10:40:

Jā, bet draugiem.lv, kur man joprojām ir profils, glabājas arī skaistas jaunības bildes ar toreizējo čali. Redzamas tikai man. I nedomāju dzēst. Reizi gadā eju paskatīties, cik biju jauna, slaida un smuka.

solar wind

Daile
tad bērnu klātbūtnē skatījās un komentēja viņa profilu.

Ja tavam bijušajam nav nekādu pieklājības normu, tas nenozīmē, ka esošajam draugam tagad jāskrien dzēst ārā visas pagātnes bildes.

Es personīgi visas iepriekšējās bildes izdzēstu un sāktu dzīvi no jaunas lapas, bet vīriešiem ir daudz pofigistiskāka pieeja šādām lietām.

Maybe

Ja cilvēks nevar pieņemt, ka partnerim ir bijusi pagātne un viš nav vakar piedzimis, bez jebkādas vēstures un saknēm... Tad tas vienkārši ir nepieaudzis cilvēks.

Ja es gribētu rakāties pa sava partnera soctīkliem, es pievērstu uzmanību tam laika posmam, kad esam kopā. Kādas man būtu liellopa tiesības rediģēt viņa pagātni? Vnk - kādā sakarā???

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

Reina

It kā jau pagātnei nav nozīmes, bet tomēr vecās bildes un ieraksti dažkārt ir traucējoši. Rodas iespaids, ka kaut kas tur tomēr nav beidzies.

Nesen pārlūkoju draudzenes jaunā drauga vecos ierakstus soc tīklos, kur citai sola mūžīgu mīlu, slavē kā labāko pasaulē, liek mīļas bildes no tām pašām vietām, kur tagad atzīmējas ar draudzeni, un bija grūti noticēt, ka šoreiz viņam viss būs savādāk. Sajūta, ka vīrietis nav mainījies, jauna lapa nav pāršķirta, tikai cita persona tagad bildēs blakus.

Aloja

Sensenos laikos es biju tā, kas lika (lūdza ar manipulatorisku pieeju) draugam izdzēst bildes ar viņa ex un vēl dusmojos, ka viņa vecāku mājās bija ģimenes kopbildes ar ex. Es tā kā neesmu ļoti greizsirdīga, taču toreiz puisis ar mani pēc šķiršanās ļoti atri uzsāka attiecības ar mani, un ex klātbūtne šķita it visā. Viņiem tur pašiem bija kautiņš par bilžu dzēšanu, taču es vēl vienā momentā prasīju, ka lzdraugo. Jo jā, es sajutu konkurences trauksmi (un izrādījās, ka tam ir arī pamats).

Respektīvi, tā pagātnes ganīšana man bija, jo nejutos jaunajās attiecībās droši. Bet ir bijušas attiecibas, kur ar sajūtām viss ir ok, un tur man dziļi fioļetovo, ka ex redzama partnera profilos. Galvenais, lai periodi nepārklājas.

Esot laulībā, bija smaga attiecību krīze, kuras laikā es pati izdzēsu visas bildes, kur mēs bijām divatā, jo nevēlējos asociēties ar to cilvēku. Kopš tā laika vienkārši principiāli nelieku divvientulības un citas romantiskas bildes. Savus dzīves piedzīvojumus varu vizuāli attēlot arī bez biksēm blakus.

Conejito

Bildes no bildēm atšķiras. Puišiem jau reti tādas figņas profilos ir, bet, ja ir, tas man liktos dīvaini, ja cilvēks pēc attiecību beigām atstāj visiem redzamas buču, mīlas apliecinājumu un Valentīndienu svecīšu bildes. Pavisam kuriozi, ja, piemēram, bildinājums ir bijis un ticis publiskots ar gredzena tuvplānu un saldu kopbildi. Pat nav svarīgi, ir vai nav jaunas attiecības, tāpat izskatās ļoti žēlīgi.

Cita lieta, ka ar ex ir pavadīts konkrēts dzīves posms, kopā ir braukts ceļojumos, būts draugu saietos, uzvarēts komandu spēlēs, ir daudz super foršu atmiņu, no kurām viņu izdzēst būtu stulbi un pat nepieklājīgi. Ja vien šķiršanās nav bijusi pavisam aiz sarkanās robežas, tad tas cilvēks neko nav nodarījis tik sliktu, lai viņa eksistence tiktu izslēgta no dzīves un atmiņas.

Es atceros, reiz tikos ar puisi, nekas baigi nopietns mums nebija, ātri sapratām, ka nekas jau baigi nebūs, bet turpinājām čomoties, parunājām, tikāmies korī un vispār, likād jauks cilvēks. Līdz virnu dienu man cilvēks strupi paziņoja, ka viņam tagad ir draudzene, kura negrib, lai viņš ar mani komunicē. Un viss, vairs pat nesveicināja. Izdzēsa mani no fb. Man tas likās tik aizskaroši. Vēl jo vairāk, ka pati jau biju aen citās attiecībās un viņš to zināja. Man tas likās ekstrēmi nepieklājīgi. Tikai tāpēc, ka pirms ilgāka laika esam pāris nedēļas tikušies randiņos, es vairs nedrīkstu ar cilvēku runāt. Bet nu, katrs dara kā grib.

Mazinjaa

Man ir pieredze ar to,ka 1.vīrs nomira no vēža. Kopā bijām 5 gadus,bildes jau d iez gan padaudz kopumā bija. Visas kopbildes es atstāju,ka redzu tikai es! Nezinu,man tas liekas tā pašsaprotami. Bet nu katrs jau mēs savā profilā parādām to,ko vēlamies parādīt citiem..jāizvērtē vai vēlies,lai citi redz šīs bildes vai nē.

Danica

Kā jums liekas, kā ir pareizāk darīt šķiršanās gadījumā - dzēst kopīgās bildes no soctīkliem?
Es izdzēsu. Galvenokārt, aiz cieņas pret jauno partneri. Un man pašai šķiet, ka jaunais labais posms dzīvē sākas tikai tad, lad vecais ir pilnībā noslēdzies. Dzīvē albumā gan bildes stāv, bet es to albumu nešķirstu. Neprasās.

Cik es pamanīju no man pazīstamiem vīriešiem, mainot partneres, bildes tiek dzēstas.

Conejito

Ir tāda nedaudz spocīga sajūta - bija cilvēks.. un viss, nav vairs. Ja bijušas ilgstošas attiecības, 10 gadi, padsmit gadi.. Tā ir tik liela dzīves daļa. Un pēkšņi viss, tas posms vairs neeksistē, it kā nekad nav bijis. Cilvēks arī vairs neeksistē. Visi pierādījumi dzēsti.

Nu bet padomājiet! Kā tad būtu bijis pirmssoctīklu ērā? Arī tad cilvēki šķīrās. Kā ta tad tas posms tika dzēsts un vairs neeksistēja? Nekā! Eksistē tas, kas tev pašam apziņā un tavā papīra albumiņā. Citiem nekas netika dzēsts, jo netika arī rādīts.

Tā arī tagad.

Atslēga slēpjas Mazinjās teiktajā, ka publicē to, ko grib rādīt citiem.

Papildināts 09.09.2020 21:20:

Vobšem, sociālo tīklu spožums un posts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410953