Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās un kopīgās bildes soctīklos

Daile

Pirmkārt, cilvēkiem būtu jābūt atbildīgākiem, ko viņi sākotnēji publicē. Vai tiešām visas mīļumu bildes ir vajadzīgas publiski? Vai tas, ka bilde nav fb, to Valentīndienu padara mazāk īpašu? Visa tā publiskā solīšanās mīlai uz mūžu - kam to vajag? Saki to konkrētajam cilvēkam. Starp citu, arī apsveikt tuvos cilvēkus derētu personiski, ne caur sociālajiem tīkliem. Citādi sēž viens otram blakus, bet sarunājas mesendžerī.

Manā gadījumā cilvēks pēc strīda izdzēsa visas bildes no kopīgā ceļojuma. Sākumā biju sašutusi, bet pēc tam - tas nekādi nemazināja manu sajūsmu par piedzīvoto. Arī vēlāk pēc šķiršanās, kuras laikā otrs cilvēks izrādījās riktīgs pamuļķis, paturēju pāris lietišķas bildes no kopīgajiem pasākumiem, tādējādi, ja kādreiz uzspiežu uz savu galeriju, atceros to visaptverošo filingu par notikušo.

Patricia L

Jūs visas tik jaunas, ka skauž Esmu tik sena un attiecības senas, ka pirms tam nebija ne soc. tīklu, ne bilžu, ko būtu jādzēš. Daudzu džeku sejas tik atmiņā palikušas, jo nebildējāmies vispār, daži trāpījuši albūmā, bet ne tādās mīļbildēs, no kaut kādiem pasākumiem, var nojaust, ka esam kopā. Vīram tāpat, nevienas mīļbildēs, lai celtu traci. Tagad grūti. Nu pamanām, lai vēsturē tās bildes karājas, bet ne profila bildē. Cik pamanu citu profilus, tad tomēr ne senākās bildes ar citiem mīļotājiem izņem.

Burunduks30

Kopā bijām 10 gadus, vispār maz ko publicēju, bet pēc šķiršanās izdzēsu arī tās. Citu cilvēku albumos arī ir kādas bildes, kur esam ietagoti ( ne mīļbildes) - protams, tās neviens nedzēš un nelūdz dzēst.

Ir bildes albumos, ja nu akurāt kādreiz sagribēšu paskatīt.

Silberman

Bet kāds vai kāda patiešām rūpīgi pēta visas sava jaunā drauga/draudzenes bildes iekš sociāliem tīkliem, jo īpaši tās, kas uzņemtas daudzus gadus pirms iepazīšanās? Man, godīgi sakot, tāda urķēšanās otra pagātnē liekas pretdabīga un pretīga. Nu kam man skatīt man svešus feisus un vēl jo vairāk bildes, kur mana tagadējā laimīgi smaida blakus savam tā laika draugam vai vīram. Negribu redzēt ne viņas bijušo, ne viņas tā brīža laimi! Un vispār - kāda man daļa gar otra pagātni? Ja viņš vēlēsies, viņš padalīsies gan ar stāstiem, gan ar bildēm. Bet tā - pašam apzināti līst bez otra ziņas viņa pagātnē... Riebjas jau pati doma.

(Un tāpēc es nekādi nesaprotu tos greizsiržus, kas bez otra ziņas lien otra telefonā vai e-pastā)

Aloja

Silberman
Tu nenovērtē sieviešu stalkošanas potenciālu.

Silberman

Aloja
Ja ta godīgi, tad tā man ir viena no lielākajām sieviešu mīklām - vēlme visur meklēt un saskatīt zīmes. A kāda vilka pēc?!

Aloja

Silberman
Tam nav izskaidrojuma, taču tas ir reāls spēks. Nu vajag sievietēm iebāzt degunu, kur nevajag.

Patricia L

Silberman
Zīmes ļoti bieži daudz ko pastāsta par cilvēku, situāciju. Pats cilvēks Tev neko tādu neizstāstīs, jo pats par to nenojauš. A la zīmju valoda. Kaut vai tas kā viņš apkampis viņu. Un vēl un vēl. Sievietēm ir kur rakt.

Silberman

Patricia L
Es patiešām saprotu, ka šīs rakšanas rezultātā slimajai mātei uzlabojas veselība, bet bērnam skolā paaugstinās sekmes...

Mans personīgais viedoklis, ka bijušo attiecību bildes būtu jāpadara publiski neredzamas. Proti, dzēst nav obligāti, bet vismaz atzīmēt, lai neviens neredz, gan būtu svarīgi.

Nu nav visiem nākamajiem "jaunajiem radiem" un cilvēkiem, kas iepazīti pēc šķiršanās, jāskatās bijušo attiecību sāga un jāizzina visa vēsture. Pat ne tik daudz slēpšanas vai greizsirdības dēļ, cik manās sajūtās tāda tipa pagātne ir publiski neafišējama. Cita lieta albumi mājās - lai stāv tās bildes. Albumus tomēr visiem simtiem FB draugu nerāda.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410953