Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās un kopīgās bildes soctīklos

Daile

Patricia L

Silberman
Arī tas notiks, ja pēc zīmēm ātrāk tiks vaļā no kāda lubraka. Sievietēm ir laba intuīcija un analītiskās spējas uz tādām lietām. Vari ieņirgt, cik gribi,bet tā tas ir.

Silberman

Patricia L
...un pēc pašizdomātu zīmju atrašanas un iztulkošanas pazaudē medni rokā. Un pēc tam sūkstas, ka jādzīvo tik ar zīli vai vispār vienai... Man bija draudzene, kas arī meklēja zīmes. Kad man sanāca uzklausīt viņas atrasto "zīmju" izskaidrojumu, mana uzticība sieviešu intuīcijai un analītiskajām spējām pazuda uz visiem laikiem. (Es neesmu ne mednis, ne zīle)

Un tagad ar' - viena cepas par to, ka esošais vīrs neliek pareizas bildes (zīme! zīme!), cita - ka nav aizvācis nepareizās bildes (zīme!). Būtu labāk tā vietā aizveduši bērnu uz zooloģisko dārzu vai nomazgājuši mājai logus!

Pēdējās izmaiņas: Silberman, 09.09.2020 23:43.

Alija

Silberman
To mēs arī paspējam. Fb profils kopumā ir ļoti informatīvs. Ne velti arī personālatlasē to pēta.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Silberman

Alija
Es nenoliedzu sociālā tīkla profila informatīvo nozīmi. Es tikai brīnos par to, kādiem mērķiem un nolūkiem šī informācija var tikt izmantota. Un izsaku pieņēmumu, ka daudzos gadījumos problēma tiek radīta tukšā vietā un bez pamata, taču tiek dedzīgi apspriesta un risināta.

Reina

pašam apzināti līst bez otra ziņas viņa pagātnē...

Sociālie tīkli ir tieši tam domāti, lai apskatītu informāciju, ko cilvēks izvēlējies izlikt apskatei.

Man vienmēr par cilvēku, ar ko veidojas attiecības, gribas zināt maksimāli daudz. Jo tajā brīdī arī viss ir interesants. Tieši tāpat liekas jauki, ka vīrietis vēlas iedziļināties manā dzīvē, ka es viņu interesēju. Ka viņam svarīga arī tā mana daļa, ko nepazīst, bet kas mani veidojusi pirms viņa satikšanas.

Bet, ja otrs tāds, kam liela daļa dzīves slēpjama, tad viņš nav manējais un nav ko lieki laiku tērēt.

Papildināts 10.09.2020 00:43:

Taču tas, ka bilžu nav, ir OK. Bet, ja ir, tad gan aizliegšana tas skatīties vai nosodījums par skatīšano neko labu par cilvēku neliecina.

MelnaKafija

Man ar pirmo vīru nekādu kontaktu un sakaru nav looooti sen, gadiem, bet speciāli paskatījos, viņam joprojām ir mūsu kopbildes. Bet es ticu, ka viņš vispār sen aizmirsis, kā tas tur ir. Pats sen precējies un ar bērnu.

Papildināts 10.09.2020 08:17:

Nez kā ir kurām ik pēc diviem, trim, viena gada ir cits mīļotais. Tad tādas daudz un dažādas mīļbildes tik mīļas vairs neliekas. Viena tāda zināma. Katrs nākamais ir tas īstais un vienīgais.

Bildes dzēš lai vieglāk no jauna sapāroties.

Cosmo_Selina

Soc.tīklos saliktās bildes es izdzēstu vai padarītu neredzamas. Ja partneris prasītu, ko viņam ar tām savām bijušajām bildēm darīt, tad arī ieteiktu dzēst vai padarīt neredzamas. Fotoalbumi, lai stāv, vislabāk, ja dziļākajā un tālākajā stūrī, uz mūsu kopīgo mitekli stiept noteikti nav obligāti

solar wind

Alija
Fb profils kopumā ir ļoti informatīvs. Ne velti arī personālatlasē to pēta.

Vai ne? Tieši tadēļ gudri cilvēki savsu profilus uztaisa par slēgtiem no svešām acīm.

Alija

Tieši tadēļ gudri cilvēki savsu profilus uztaisa par slēgtiem no svešām acīm.
Man ir slēgts, jap. Bet šis ir interesanti - kā tie paši HR reaģē, ja cilvēka profils ir pilnībā slēgts. Vai tur arī var nolasīt "zīmes" pozitīvas un negatīvas zīmes.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410953