Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās un kopīgās bildes soctīklos

Daile

solar wind

Alija
Nezinu gan, ko negatīvu tur var saskatīt.

solar wind
Vai ne? Tieši tadēļ gudri cilvēki savsu profilus uztaisa par slēgtiem no svešām acīm.
Man atkal tā liekas muļķīga iespēju neizmantošana. Ja tu zini, ka tevi vērtē pēc FB profila, tad tā ir lieliska iepsēja mērķtiecīgi izveidot tādu tēlu, kādu vēlies. Bet veidot publisku profilu, lai to pēc tam slēptu, man liekas dīvaini. ja runa ir par intīmām bildēm, ko VISIEM nevar rādīt, tad tak tādas bildes tiem, kuriem var rādīt, var parādīt privāti.

Ventspilsss

Bet veidot publisku profilu, lai to pēc tam slēptu, man liekas dīvaini. ja runa ir par intīmām bildēm, ko VISIEM nevar rādīt, tad tak tādas bildes tiem, kuriem var rādīt, var parādīt privāti.
Tur ir vesela reliģija, dzīve, sadzīve. Es, piemēram, ļoti augstu vērtēju atkal tos, kuri vispār neko neliek. Ir viena profila bilde gadiem un viss. Kad jau redzu, ka zīmējas, tad uzreiz manās acīs tāds cilvēks noslīd zemāk. Viens pazīstams mākslinieks pie savām mega lielajām bildēm bija nobildējies ar savu nu jau bijušo sievu, bet bilde jau nav izdzēsta, jo tā tak māksla arī tur, laikam bohēmistiem un viņu pasijām nospļauties, kas tur tajos foto, vai tur dzēš vai ne. Mana māsa nekad neprasīja, lai viņas vīrs izdzēš savas mirušās pirmās sievas bildes, tā tur tās draugos vēl joprojām ir, nav tādas intīmas, bet tur, kur viņi kopā ir. Ja tu esi augstāk par visām šitām internetu būšanām, tad pilnīgi vienalga, kas tur kuram ir palicis no ex dzīves.

superliime

reitings
zinu vienu šādu gadījumu, kad cilvēks FB apzināti veido savu publisko tēlu kā veiksmīgs uzņēmējs, lielās kā pērk dārgas iekārtas uzņēmumam, daudz ceļo, nodarbojas ar interesantiem hobijiem utt. Pus vēl rada iespaidu ka ir vecpuisis/vientuļnieks. Realitātē viss viņa bizness turas tikai uz kredītiem, pašam naudas reizēm nav pat elementāriem ikdienas tēriņiem, visiem parādā, ar savu ģimeni sakašķējies tā, ka pat ir tiesas darbi, pašam dzīvesvietas savas arī nav - dzīvo pie sievietēm, kuras domā, ka ir nopietnās attiecībās, bet čalis tik izbauda ērtības (seksu, apčubināšanu, reizēm arī dzīvo uz to dāmu rēķina). Un regulāri krāpj savas dzīvesbiedres ar FB un Tinderī iepazītiem zaķiem. FB neviens pat nenojauš kāds viņš patiesībā un dāmas rindā vien liek sirsniņas un sajūsminātus komentārus pie visiem viņa veiksminieka tēlu spodrinošajiem ierakstiem.

Tā, ka jā, var radīt tēlu soctīklos. Arī tādu, kas ir patālu no realitātes.

Bet ja par tēmu tad es pēc šķiršanās uzliku visām kopbildēm, lai tās redzamas tikai man. Man tas šķiet tikai normāli, arī attiecībā uz mūsu ar bijušo vīru jaunajiem dzīves partneriem. Tagad vispār praktiski neko nepostēju personīgu. Laikam tas laiks man garām, kad katrs purkšķis jāeksponē soctīklos

Pēdējās izmaiņas: superliime, 11.09.2020 15:21.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410953