Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādam jābūt tad tam "tikumīgajam", kurš to LAIMĪGO ĢIMENI dibinās?

Techere

Sveiki, sveiki!

Gribētu tagad parunāt par to, kādam tad ir jābū tam vīrietim, vīram, superdruper gudrajam, tikumiskajam un sazinvēlkādamtur, lai nevarētu "piesieties" par viņa morālo stāju, par viņa tikumību/netikumību?

Iepriekšējā tēmā lielākā daļa sieviešu spriež, ka vīrietis, kuru nocēla audzīte, vienkārši jau tāds ir bijis, jāklis, nobūrējs, apvārdotājs, ievilinātājs, līdz ar to spilvenā raudošā sieviete vēl paldies ir parādā, ka ir tādas sievietes apkārt, kuras ir kā katalizators, kā sarkanā lupata bullim, tādas harizmatiskas, kuras vienkārši tāpat kā tas jāklis, pievilina, ievilina un koturvēlcitu izdara.

Taaaaaad man ir jautājums. Kādu tad vīrieti NEVAR NEVIENA UN NEKAD NEKAD pievilināt, ja mēs te tā par to "nepareizo" spilvenraudošāssievas izvēli runātu? Jo ir taču tik daudz faktoru, kuri nostrādā arī uz tiem cipa "pareizajiem", uz tiem, kuriem laulībā viss ir štokos. Un bijušas tēmas šeit cālī, kur izskan versija, ka KATRU VĪRIETI TOMĒR VAR IEVILKT GULTĀ, JA LABI GRIB, nu taaaaad - ja jau LABI GRIB (atslēgas vārdi)...

Garantijas nekur nav, ja gribēs, atradīs, un tagad kroņa sauklis - "LAIMĪGU ĢIMENI NEKAD NEVIENS NEIZJAUKS" Bet kāpēc vispār mēģināt jaukt? Kāpēc vispār jaukt? Na pročnostj pārbaudīt? Vai tas tagad kā tāda prece, kurai skatās un noskatās gar termiņu? Labi, tas pirmais. Otrs - ko nozīmē LAIMĪGA ĢIMENE? Pasakiet, ko tas nozīmē? Pat ja teiktu STIPRA, NEUZVARAMA. Ko tas nozīmē? Un atkal atgriežamies pie - vai stipra ģimene nozīmē, ka tās atbildīgie uzturētāji neskatās ne pa labi, ne pa kreisi? Un ja gadās paskatīties, tad tomēr līdz "sadarbībai" ar uzskates objektu netiek?

Tad nonākam pie nākamās pretrunas saistībā ar šo. "sociālo tīklu parādei jau neviens vairs netic", "tur tikai tēlo milzīgo mīlu un ģimeni, bet patiesībā nekā tāda tur nav", "interesanti, kas tur aiz tām smaidīgajām bildītēm", "ballē jau sieva ieķērusies vīram elkonī, bet nu, tā jau nav patiesība", "laimīgā ģimenē neviens neko neizrāda, var pat bez laulībsriņķa staigāt, priekš kam rādīt, ka tev, lūk - ir ģimene?", "

Un happy end: kur vīrietim iegūt šo te izslavēto "tikumiņu"? Kā jūs domājat? Nopietni tikai, un ņemot vērā visus mūsdienu liberalizācijas faktus?

p.s. bez tām atraugām par likteni, lūdzu. Jo cālī tas ir skaidri nodefinēts, ka LAIMĪGO ĢIMEŅU MŪRIS IR NESAGRAUJAMS (nez vai pašais pārbaudījušas vai tikai di***), un ka GĀJĒJS TĀPAT AIZIES, PATI VAINĪGA, KA NOPRECĒJA BRUNČU MEDNIEKU, SIEVA GAN JAU NEDEVA, SIEVA GAN JAU PELĒKĀ PELE, SIEVA GAN JAU NEIEJŪTĪGA.

Techere
Nu kă un ko, aseksuălam jåbűt. Savădăk nekå No tă arï visi părějie Nė sanăks un tikums paliks neskarts!

kikii_

Domāju, ka KATRU VĪRIETI TOMĒR VAR IEVILKT GULTĀ, JA LABI GRIB

Amanaemonesia

Nu nevar, nevar katru vīrieti ievilkt gultā. Tāpat kā katru sievieti. Mani toč šobrīd neviens nekādā veidā nevarētu pavest un esmu diezgan droša, ka manu vīru arī nevar. Bet tas nenozīmē, ka esam nez kādi tikumīgie un pareizie. Gan viņam, gan man pagātnē ir visādas epizodes. Tomēr ar laika distanci skatoties, tās visas ir bijušas ar kādu gana dziļu iemeslu - vai nu toreizējais partneris nav bijis līdz galam īstais vai nu pašiem briedums vēl nav iestājies.

Kaut kur iespraukties vai kaut ko izjaukt var tikai tad, ja attiecības tāpat jau pārāk cieši kopā neturās. Un, noteikti nepopulārs viedoklis, bet man šķiet, ka tad varbūt labāk arī ir, ja jūk nevis turās kopā tikai tāpēc, ka kādam šķiet, ka neviens cits jau uz viņu neskatīsies un, ka labāk neforšas attiecības nekā nekādas.

kikii_
Un ja LABI NEGRIB? Tad tas vīrietis skaitās tas vilinātājs un jāklis, kurš to sievieti kā lupatu aizvelk, kur viņam vajag?

Amanaemonesia

ko nozīmē LAIMĪGA ĢIMENE?
Tāda, kur abām pusēm ir droši skaidrs, ka kopā ir labāk nekā atsevišķi. Ja tas ir 100% skaidrs, tad nevienam negribēsies riskēt to pazaudēt kādas aizraušanās dēļ.

briedums vēl nav iestājies.
Labi, briedums, tas jau izklausās pēc kautkāda grauda. Kādās situācijās var to redzēt, to, ka vīrietis ir nobriedis? Vai jums liekas, ka tikai infantilie var salaist ar audzinātājām?

Patricia L

Es gan kategoriski neapgalvoju, ka mani neviens nevarētu ievilkt gultā. Bet tad tam jābūt īpašām eksemplāram. Parastajiem batonu kairinātājam tas neizdosies. Vēl apstākļu sakritībai, ai nezinu kam.

Bet teksti, ka mans bumbulītis jau nu nekad, jau līdz riebumam banāli.

Briedums laikam ir tad, kad sekss un vispār visa tā padarīšana vairs neinteresē. Mani gan varētu pavedināt un manu vīru droši vien, ka arī. Un kas tur tāds? Tas viss ir daļa no dzīves, kad Tu sevi un otru uzskati par seksuālam būtnēm, kas arī citiem varētu interesēt.

Papildināts 07.09.2020 18:49:

Patricia L
Vo vo!

Amanaemonesia

Techere
Tur jau tā bēda, ka baigi grūti ir pateikt, vai briedums ir iestājies. Bai jāvēro un baigi jāpazīst cilvēki. Un arī pašam vērotājam jābūt gana nobriedušam, lai zinātu, uz ko skatīties.

Trakākais, ka tur pat nav īsti sakars ar vecumu. Ir redzēti jaunieši, kur parunājot ir skaidrs "jā, ir!" un kungi ar sirmiem deniņiem, kur skaidrs, ka "nav un nekad nebūs". Ja man tā jānoformulē, tad es teiktu, ka to var saprast runājot un vērojot rīcību. Vai cilvēks saprot, ka viņa rīcībai vienmēr ir sekas? Vai cilvēks saprot, ka viņš ir sabiedrības daļa, nevis elements, ap ko viss griežas? Vai viņš prot vadīt savas emocijas? Vai viņš spēj rīkoties ne tā, kā saka brīža emocijas, bet pieslēgt arī saprātu? Vai viņš uztver apkārtējo vēlmes un vajadzības? Kāds ir viņa priekšstats un vēlmes, attiecībā uz nākotni?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410957