Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādam jābūt tad tam "tikumīgajam", kurš to LAIMĪGO ĢIMENI dibinās?

Techere

viedaminka
Nezinu, kas tev vainas, bet ne man, ne manām draudzenēm tā nav bijis, nekad. Neliekas dīvaini?

viedaminka

eseni

Tāpēc, ka tas nav atkarīgs no sievietes. Vai nu ceļi krustojas ar jākļiem vai nekrustojas.

Papildināts 12.09.2020 08:15:

Tēmā jautājums ir par to, kādam jābūt tam tikumīgajam. To es nezinu. Bet no pieredzes zinu, ka visbiežāk ļoti atraktīvie, sabiedriskie, īpaši runīgie un savu sievieti "uz rokām nesājošie", visbiežāk arī ir tie jākļi, kas brīžos, kad savas sievietes nav klāt, brūtējas ar citām. Protams, neapgalvoju par visiem, bet šis tipāžs īpaši izceļas, kad viņu sieviešu nav blakus.

Kapriza

viedaminka
Droši vien..bet. es arii esmu uzvedusies briivaak, no malas kaads nodomaatu, ka frivoli. Bet tas viss paliek hihihaha līmenī. Ne es sev viirieti mekleeju, ne gultasbiedru. Varbuut kaadass situaacijaas paarbaudu robezas.

Ventspilsss

Kapriza
Tāpec tev arī nebūtu ērti, ka tavas frivolitātes dēļ atnāktu kāda uz tavu frivolitāti uzķērušos vīra sieva parunāt ar tevi. Tev tas liktos nu tik sevis nicinoši. Vēlreiz saku, ka īstajām femmēm fatālajām nav vajadzības celt savu pašapziņu, ar savu flirtu tu vari sava vīra priekšā iznesties, cita opera, ja tev tavs vīrs jau vairs asini neuzkarsē un tu nēsā sevī domu, ka visi jau laiž pa kreisi, ka tik nepalikt ar garu degunu esot tādai tiklai. Lai garlaicīgi nav. Nu tāpec arī ņemās, jo garlaicīgi, tikai pēc tam, kad sāp, tad vairs tik interesanti nav

Papildināts 12.09.2020 10:31:

Un nav ko citus vīrus pārbaudīt, savējo pārbaudi! Atradusies feldšere.

Kapriza

Ventspilsss
Tevii ir jūtams liels rūgtums pa dzīvi. Savu frivolitāti atļāvos, kad biju brīva meitene gados 20 - it. Vairs nav bijis vajadzības, uzmanības no sava vīrieša ir pietiekami. Man tādas bērnu spēles uz citu vīriem nekad mav interesējušas. Neesmu akla un redzu, kas ir kas. Nav nemaz jaaflirtē ar cilvēku, lai saprastu, ka kādam sķieti pievilcīga. Tādos gadijumos tu ar pannu jau aizdurvē stāvi un slāni savu cukurdupsi.

Papildināts 12.09.2020 10:51:

Pārstāj baidīties par to savu vīru, tas izmisums bojā mikroklimatu ģimenē.

Kapriza
Nu 20gadīgas skuķenes piedzīvojumus stāstīt jēga maza, visas bijām jaunas un stulbas bet Tu rakstīji tagadnē, tapēc tā arī nolasās...

Kapriza

eseni
Es tev veelreiz saku, mani sveši aizņemti viirieši nekad nav saistiijuši. Kad bija apcereešanaas posms, taa uzreiz jau nevareeja nokonstateet, kur Ventspilij saanus silda, kurs normaali briivs dzeks.

Ventspilsss
Tā dibengorītāju kasta ir īsta! Pazīstu tādu dāmu. Vīrs neapmierina. Trinās gar visiem kā tāda madāma khm, lai celtu savu pašapziņu, ka viņa vēl ko vērta, un tiklīdz izdomās savu veci pasūtīt, dabūs jaunu vietā.

Kapriza

eseni
Diezgan diskutabls jeedziens, groza dibenu. Dazkaart, mees redzam to, kas aktuaals, saap, neizdevies. Kam pupi, kam dibens, sorry. Un taa ir konkurence, sievietes viena otru peeta un veertee, aprunaa, nu kaa jau meitenes.

Papildināts 12.09.2020 11:06:

Kaa tas ir - trinās? Pieiet pie preceeta viirieša, nostaajas rakom un berzeejas pret bikšupriekšu?

Kapriza
Tā ir uzvedība kopumā, to nevar tā aprakstīt, bet visi to zin, ir redzējuši dzīvē. Vnk ir tādas sievietes Viņas visus vīriešus uztver kā medījumu, tas nekas, ka pašai gredzens pirkstā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410957