Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādam jābūt tad tam "tikumīgajam", kurš to LAIMĪGO ĢIMENI dibinās?

Techere

Ventspilsss

Pati vainīga, ka sagājos ar tādu oratoru un publikas mīluli. Lai mazāk uztraukumu būtu labāki ir kautrīgie, klusie, introvertie, ticīgie laikam ari, ja jāatbild uz jautājumu. Manam nevienas no šīm pazīmēm nav. Un domāju, ka neesmu vienīgā. Draudzenei vīrs kā bilde, bet introvertuma dēļ viņam pat pieiet nevar, neko lieku nepateiks.

Ventspilsss

Piedod, ka jautāju vēlreiz: tagad ta viss ir labi, vai kā? Izbeidzās tā ņemšanās?

Ventspilsss

Lusesita
Jau sen. Viss kārtībā tagad, vismaz neko nejūtu aizdomīgu. Lai arī gadās reizes, kad gribas teikt, lai piever muti, jo aktieris paliek aktieris, bet es jau saku - sūdzētie nevaru, jo pati tādu izvēlējos

Kapriza

eseni
Tas ir interesanti, kaa mees uztveram cilveekus. Es nestriidos par tavu iedomu personaažu. Bet es taadu dziivee reāli neesmu sastapusi. Ok, ja ņemam sievietes. Tad viņas ir dažādas: vulgāras peec savas būtības, dziļš dekoltee rupjas varbuut, veel.kaut kas. Bet vai var taa 100%, ka taadas karaajas kaklaa noskatiitam viirietim? Vnk viirietis jau luur tajā dekoltē, jo ir izlika parāde.

Tad ir sievietes , viesmiiliigas. Kas uzklaas galdu, teejiņas, kuicinas piedaavaas appuišos utt. Nu pie šāda razklada vareetu kaads nodomaat, ka taa jau nu gan tur goraas ap to veci! Bet cilveeks viesmiiliigs, draudziigs, runaatiigs, ar humoru izjuutu ja veel, tad vispaar

Kapriza
Es personīgi personāžu pazīstu Tas tā kā tavs aprakstītais otrais variants, tikai sportiskas intereses vadīts. Tur pamatdoma ir rotaļa kaķis-pele.

Kapriza

eseni
Sk. Nē, nu ja tu juuti straavojumu, tad jaa. Es redzu visu plakanu , po ģēlu.

Skābais

Kāpēc tik ļoti tiek likts, ka ģimenē vīrieši tie neuzticīgie? Ir redzētas "laimīgās ģimenes", kur viss labi, pārītis bērnu, sieviete laimīga, ka viņai tāds vīrs, bet tad izrādās, ka nevar izšķirties, kuram no diviem mīļājajiem veltīt vairāk laiku, jo uz abiem laika nav. Vienīgā atšķirība, ka sievietes retāk izjauks ģimeni dēļ jaunās loves. Un sievietes labāk māk šādus izgājienus slēpt, publiski var pat šausmināties - kā tā var...

Tā kā vīriešiem seksam ir cita nozīme kā sievietēm, tip-nekas taaada-tad katru var ievilkt, jo beigās tas taču nekas taads jau nebija, mīlu tad tikai tevi utt utjp
Neticēsi - man reiz bija draudzene, kura man teica: "Tas jau tikai sekss, mīlu jau es tevi!"

Papildināts 13.09.2020 11:43:

Kā pēc tam jau atklājās, ka viņš pat nepamanījis, kā viņa aizvien tuvāk un tuvāk lien klāt.
Ar laiku esmu iemācījies vienu - nevajag divatā ar pretējās puses kolēģiem pusdienās iet. Agrāk vai vēlāk sarunas kļūst atklātākas. ...nevajadzīgi atklātas.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

rud_bekija

Skābais
Vai ne? Ja jau ir krāni, tad jābūt arī izlietnēm.

Par to divatni gan tev taisnība. Vienreiz ar kolēģi aizgāju pusdienās (atkārtošu - vienreiz), un mēs runājām par globālām tēmām, ne par personigām), bet kolēģim arī tas iepatikās un viņš jau nākamreiz pats gāja un lūdza uz kopīgām pusdienām, bet pēc trešās reizes jau darbā par mums runāja. Man pat prātā neienāca, ka piekrītot esmu izprovocējusi nevajadzīgas domas galvā šim cilvēkam. Toreiz gan nebiju precējusies

pelēkā pele

Tāpec tev arī nebūtu ērti, ka tavas frivolitātes dēļ atnāktu kāda uz tavu frivolitāti uzķērušos vīra sieva parunāt ar tevi. Tev tas liktos nu tik sevis nicinoši.

atļaušos iespraukties. Sen atpakaļ kolēģa sieva bija sadomājusies, ka starp viņas vīru un mani kaut kam noteikti jābūt. Īstenībā mēs pat neflirtējām. Birojā valdīja diezgan humorpilna gaisotne un mēs (ne tikai mēs 2, bet principā visi kolēģi) mēdzām apmainīties asprātībām, reizēm pamelnām. Tad nu viņa arī man zvanīja no sērijas - tu mauka, nekas tev nespīd. Sarunā neielaidos, noklausījos tās vaimanas un noliku klausuli. Un man nebūt neradās sajūta, ka man sevi būtu jānicina. Drīzāk tas bija nicinājums pret to zosi bez humora izjūtas.

Papildināts 13.09.2020 13:03:

Vienreiz ar kolēģi aizgāju pusdienās (atkārtošu - vienreiz)

ak, kungs! Es katru dienu ar kolēģi eju pusdienās. Ko mums ēst lepnā vientulībā, katram pie sava galdiņa, ja reiz abi ejam uz vienu ēstuvi? Viņa sievai sanāk sen jau sirmai būtu jābūt, bet neko - sveicina un parunājas.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

rud_bekija

pelēkā pele
A tevi rausta, ka viņai nav tādas humorizjūtas kā tev - jautrajai, trakulīgi humorizjūtūgajai? Nesmiši! Kādā sakarā ta viņa vispār par tevi uzzināja? Ja jau tev tikumīgajai biroja pelei tikai darbā viss notiek, tad ko tā sieva savam pie krūtežas noklausīšanās ierīci bija piespraudusi, un pārāk skaļi un tuvu tu tur iebļāvi savu melno?

Papildināts 13.09.2020 13:08:

pelēkā pele
Nu redzi pati, gadās arī pareizās sievas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410957