Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādam jābūt tad tam "tikumīgajam", kurš to LAIMĪGO ĢIMENI dibinās?

Techere

pelēkā pele

rud_bekija
ja tā ieinteresējies - viņa palaikam nāca uz biroju. Tāpat kā mūsu visu pārējo tur strādājošo otrās puses. Arī uz tusiņiem utlmdz. Visiem mums bija ap 30 tolaik.

P.S. jau kādu laiku gribu pajautāt - vai rud_bekija un rudbekija ir divi dažādi cāļtēli vai viens un tas pats?

Papildināts 13.09.2020 13:36:

un, jā - man arī ir nācies sastapties ar diezgan bezkaunīgu neuzticību, bet nekad netiku vainojusi sievieti (faktiski - vairākas sievietes, kas bija vienlaikus). Sapratu, ka problēmas ir viņam, un visas mēs esam vienā laivā. Tas, ka biju "oficiāla" neko nenozīmē. Kad to sapratu, aizgāju, lai arī biju grūtniecības pēdējos mēnešos ar dvīņiem.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

rud_bekija

Jūtu līdzi. Bet kā tad tu atridināji to mīklu ar mīļākajām? Pats parādīja?

Un vēl jautājums, kādā veidā tā sieva to varēja dabūt gatavu, aizdomāties, ka tu gribi dabūt viņas vīru, ja no tavas puses bija tikai melnais humors un ņirgas? Saprastu, ja tu viņam vai viņš tev ar aci miegtu.

Un tu pat nenojauti, ka tas vīrietis tā varētu rīkoties? Nezinu, lai arī saprotu melno humoru, bet speciāli izvairītos no jebkāda veida provokācijām sievas priekšā, turklāt, ja pirms tam esmu pārdzīvojusi gandrīz to pašu tikai otrā galā pabijusi.

pelēkā pele

rud_bekija
ar kolēģi mums sapasēja humora izjūta un mēs smējāmies viens par otra jokiem. Un apcēlāmies. Bet nekā erotiska. Varbūt viņai izskatījās savādāk, jo mājās jau laikam viņš tā neizpildījās.

par mani - nu es to vienā brīdī sapratu. Ja vīrietim ir vienlaikus vairākas sievietes, to nevar nepamanīt. Un tolaik vēl viņam nebija mobilā (manām meitām tagad ir 21), tad nebija grūti atkost "dīvainus" zvanus uz mājas telefonu.

Papildināts 13.09.2020 14:00:

bet speciāli izvairītos no jebkāda veida provokācijām sievas priekšā,

Kādām provokācijām? Ir tak jāstrādā ar saviem putniem arī sievām! Ja starp mums kaut kas būtu, tad noteikti attiecības netiktu rādītas un publiski tiktu uzturētas korektas un oficālas. Tas tak saprātīgi domājošam cilvēkam būtu jāsaprot. Un man nebija ne jausmas par viņas "dvēseles mokām", pirms viņas zvana. Jo es tajā laikā biju attiecībās. Bez indikācijām uz neuzticību.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

viedaminka

Kapriza

Diezgan diskutabls jeedziens, groza dibenu. Dazkaart, mees redzam to, kas aktuaals, saap, neizdevies. Kam pupi, kam dibens, sorry. Un taa ir konkurence, sievietes viena otru peeta un veertee, aprunaa, nu kaa jau meitenes

Atbildēšu eseni vietā. Ir tāds sieviešu tipāžs, reti gan sastopams, bet es to tā arī apzīmētu- dibenu groza. Tas izpaužas apmēram tā- apsēžas netālu noskatītajam "upurim" un veido acu kontaktu- ilgi, neatlaidīgi un sapņainu sejas izteiksmi skatoties. Tā ļoti daudzas reizes, kamēr piesaista "upura" skatienu. Tad, tiklīdz jebkādu iemeslu dēļ "upurim" blakus atbrībojas vieta, nosēžas vai nostājas blakus un zemā, lēnā balsī ar intonāciju, kas piederas guļamistabai, apvaicājas, kā "upuris" šodien jūtas, ko šodien darījis. Noglāsta "upura" roku, sarunas laikā pieglauž galvu "upura" plecam. Apkārt esošajiem, protams, jautri tādu cirku noskatīties, bet negribu domāt, kā jūtas tāda "upura" sieva, turpat blakus esot. Kā suga, šādas sievietes tiešām pastāv, trīs reizes esmu redzējusi šādu uzvedību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410957