Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādam jābūt tad tam "tikumīgajam", kurš to LAIMĪGO ĢIMENI dibinās?

Techere

Rosalia

Laikam neviena negribēja jaukt ģimenes ar 3 bērniem.
Nevis negribēja jaukt, bet nevienai nafig nebija vajadzīgs vīrietis, kuram jāmaksā alimenti 3 bērniem. Tur priekš jaunās pasijas naudas nepaliks, vēl pati dabūs piemest, lai dārgums var samaksāt. Kurai tas vajadzīgs?

Amanaemonesia

Ģimene tev ir domāta, lai tu (arī citi ģim. locekļi) būtu laimīgi? Tas ir kaut kāds laimes lācis? Tad lūk no tā arī rodas šāda veida pārpratumi un morāles pārkāpumi - savas laimes dēļ, es drīkstu ļaut, lai mani dara laimīgu citi.

Nē, tas nav "laimes lācis". Mēs esam ģimenē kopā, jo kopā mums ir labāk nekā atsevišķi. Varbūt ne vienmēr, ne katru mirkli, bet kopumā. Un jā, viens no maniem lielākajiem dzīves priekiem, ir redzēt laimīgus savus ģimenes locekļus.

Varbūt, ka tu neesi pamanījusi, bet ir ģimenes, kur tā nav. Kur viens otru gadiem velk uz leju, sāpina, kur nelaimīgi ir pieaugušie un rezultātā arī bērni. Manās acīs šādai ģimenei nav nekādas vērtības - labāk lai tā brūk un vismaz rodas iespēja, izveidoties kaut kam labākam.

Sviestabeka

Tikai es zinu šādu pāru bērnus, kas piestaigā pie psihoterapeitiem
Mēs varam censties būt vislabākie vecāki saviem bērniem, bet viņiem vienalga būs, ko pastāstīt psihoterapeitam.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Amanaemonesia
Piedod, bet tas Tavs slavenais briedums, viedums un lēnprātība izklausas pēc tādas garlaicības, ka nobeigties var. Cilvēks taču ir dzīva, kaislīga, emocionāla būtne. Ne visi ir tik pragmatiski un nobrieduši pusroboti.

Alija

Sviestabeka
Arī fakts. Jau tas viena, ka mums katram ir māte, ir iemesls iet pie terapeita.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Amanaemonesia

reitings
jā, draudzenēm ar mani pie vīna glāzes klačoties noteikti bija interesantāk manos nenobriedušajos laikos, kad varēju visādas drāmas uzburt un par liktenīgajiem vīriešiem un problēmām attiecībās stāstīt. )) Piekrītu, ka tagad viņām par manu mīlas dzīvi ir diezgan neinteresanti klausīties. Tas gan. Nu bet, ja galīgi aptrūkstās kaislību savā dzīvē par ko runāt, vienmēr taču paliek Kiviči, ko apspriest.

Bet tā - pašai ar sevi un vīru man nav garlaicīgi, nesūdzos.

Sviestabeka

Techere
Un viss tā sakrīt, ka tieši šajā nedēļā ģimenē noris vētra (katram sava šūme, katram darbā kaut kādas mokas), un kāds pretīmnācējs paplivina to sarkano lupatu (tā sakrīt, ka acīs iekrīt), un pēkšņi ķīmijas (par šo arī daudz cālī runāts) kaut ko pamaina smadzeņu krokās, un gribas sekot tam

Ja nu reizi pa ilgiem laikiem mūsu ģimenē ir vētra, es esmu dusmīga ne vien uz vīru, bet uz visu pasauli. Tad pat Dveins Džonsons vai Toms Krūzs manī ķīmiju neizraisītu. Tomēr ir jābūt kaut kādai iekšējai gatavībai citām attiecībām. Kaut vai tas būtu pavisam īslaicīgs beznosacījuma sekss. Ja šādas gatavības nav, tad blakus var plivināties, kas vien grib, nekas nebūs. Gatavība sānsolim vai citam sakaram nerodas viena strīdiņa dēļ, ir jābūt lielākai neapmierinātībai ar esošajām attiecībām. Tāpēc piekrītu teicienam, ka mirējus un gājējus neaizturēs, bet palicēji paliks.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Rosalia
Re, kā blakus tēmā vienai audzinātājai 3 bērnu tēvs gan der.

Danica

Amanaemonesia
Nu nevar, nevar katru vīrieti ievilkt gultā. Tāpat kā katru sievieti. Mani toč šobrīd neviens nekādā veidā nevarētu pavest un esmu diezgan droša, ka manu vīru arī nevar.
Šajā visā jau ir viena lieta cita lieta. Nez kāpēc visi uzreiz iedomājās pavešanu, kad viens aplido otru, kamēr panāk savu. Bet gadās taču dzīvē situācijas, kad pēkšņi elektrība iziet cauri abiem, un nekāda baigā pavešana nav nepieciešama. Ja blakus tajā brīdī ir partneris, ar kuru māc šaubas, ka ir iespējama turpmāka nākotne, tad visādi var būt.

Amanaemonesia

Danica
Ja blakus tajā brīdī ir partneris, ar kuru māc šaubas, ka ir iespējama turpmāka nākotne, tad visādi var būt
Bet par to jau arī ir stāsts. Ja ir partneris, ar kuru ir šaubas, tad vistikumīgākais cilvēks agri vai vēlu iemīlēsies kādā citā un tad jau visādi var salikties. Bet ne jau nu visus cilvēkus tādas šaubas māc. Tāpēc muļķīgi ir teikt, ka "jebkuru var aizvilt, ja vien kārtīgi pacenšas".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410957