Angļu valodas pulciņi

Jasmīna

Slēdza Jasmīna: "Atradu!".

Labrīt, interesējos par angļu valodas pulciņiem, nodarbībām, dažādiem kursiem, kuri paredzēti sākumskolas vecuma skolniekiem. Manai jaunkundzei ir interese angļu valodu apgūt papildus.(Rajoni-Jugla, Teika, Centrs-tur pati var izbraukāt)

Gaidīšu ieteikumus

Kaķenīte saka runčukam: "Spēlēsim paslēpes! Ja Tu mani atradīsi, es būšu Tava, ja nē, es būšu skapī!"))

Enna

E-klasē ieraudzīju info par šiem, pieredzes gan nav:

www.williamjones.lv

Vienīgā iespēja tikt vaļā no kārdinājuma ir tam ļauties!

No manas personīgās pieredzes iesaku meklēt skolotāju ar TESOL Teaching to Young Learners kvalifikāciju. Rezultātā 1.klasnieks sāka labi runāt pēc 10 nodarbībām (90 min. katra). Pakāpeniski, +parastas pamatskolas angļu val.stundām, 9.klasē mācoties, varēja 12.kl. eksāmena uzdevumus viegli izpildīt.

Neko labaku , ja par Rīgu, par London Gates neesmu satikusi. Tie nav vienkārši anglu valodas kursi, tā ir apmācību programma angliski. Vēlākajās klases ar iespēju sagatavoties nolikt eksāmenu , lai pielīdzinātos britu programmai. Tas nozīmēja mākslas stundas, dabaszinības, anglu , teatri, kai pierod pie publiskas uzstāšanās , kaut kas vēl bija , matemātika laikam ar kādiem 14 gadiem tikai. Ir mājas darbi gan un reizi gada projekta pētniecisks darbs . Katra zina tam ir reāls rezultāts.

Mufelis
Kur tādu atrast? Vai, lūdzu, variet padalīties ar kontaktiem no savas pieredzes?

Man savulaik izdevās atrast caur Goglestanti. Zinu, ka meitas skolotāja jau labu laiku vairs nav Latvijā. I-nets man "izmeta" šādu:

Papildināts 22.09.2020 01:29:

Cik noprotams, skolotāja "onlainā".Varbūt var vienoties arī klātienē.Nezinu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18410967