Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal draudzeņtēma

pintikipinitis

pintikipinitis

Kā jums, cālenes, šķiet šāda situācija no malas. Sievietei simpātiska, viss savās vietās, vienmēr rūpīgi ģērbjas, ar savu odziņu. Strādā divos darbos. Viens no tiem ir fizioterapeite, masiere, ir sava privātprakse, bet tā kā vēlas iegādāties māju, tad strādā arī sestdienās svētdienās var teikt, ka kopā ar vīriešiem, kā viņa saka, ka tiešām ir vienīgais zieds starp čomiem. Bet viņai neveicas ar vīriešiem. Jā, seksuālas attiecības ir, bet viņa vēlas nopietnas, stabilas. No savas puses, un arī kad aprunājos ar savējo priekš vīrieša viedokļa, jau izklāstīju, ka pie vainas manuprāt ir viņas pārlieku lielā izpalīdzēt gribēšana. Tas reizēm krītot uz nerviem. Bet viņa kā vēdiskās filozofijas piekritēja (manuprāt tas kaut kā neiet kopā ar regulāru seksu, bet nu labi, es to neizprotu tik labi un nepiekasos) vēlas to vīrieti appuišot un izdarīt tā, lai viņam ir labi. Pat ir gājusi intīmās masāžas kursos. Vispār, kad paklausies, tad viņa vienkārši ir tāda supersieviete, kura visu var un paspēj, pie viņas mājās vienmēr patīkama gaisotne. Kad bijām groziņu ballē, tad viņa tik tiešām bija balles karaliene pēc izskata un viesmīlības ziņā, bet lai arī viņu pazīst lielākā daļa pilsētas (ļoti daudz vīriešu draugu), neviens viņu neuzlūdza. Man toreiz palika jocīgi. Kad braucām mājās, es jautāju, vai nav kaut kas noticis, kāpēc tiem džekiem tāda kā vīpsnājoša attieksme pret viņu, bet viņa saka, ka nezinot, nezinot, ko ne tā dara, arī darbā priekšnieks ir uzēdies, bet nevar saprast, kur viņas vaina. Labi, darbā noteikti var kaut ko nopūdelēt, kļūdāmies daudzi, bet es to tā saprotu, ka kaut kas tīri enerģētiski no vīriešu puses liek viņiem atgrūsties. Kas tas varētu būt? Viņa neiet pie ekstrasensiem, pie psihoterapeita ir gājusi, bet viņa saka, ka tas nelīdz, ka viņai ir kaut kāda čakra jāattīra, tad viss būs labi. Bet es jūtu, ka nebūs. Kā palīdzēt cilvēkam, kurš pats domā, ka ir visuvarošs, un varbūt nesaskata kaut kādas savas kļūdas, jo nav kas pasaka no malas. Es vēl domāju, kas tas ir, lūdzu jūsu līdzdalību apspriešanā, ko vēlāk varētu tā maigi izteikt, lai pie tā piedomā.

Tā taču ir tik smalka lieta.. Kā gan to var pateikt nepazīstot, ja pat tuvi paziņas nevar

Kapriza

Nu varbuut viņas latiņa ir augstaaka, neies ar kuru katru. Pārlieku viszinoša, tāda učenes tipa, varbūt viņa ir. Varbuut klārē to savu vēdisko psiholoģiju un tādus pesteļus, normaals cilveeks muks pa gabalu. Nu nav mums taadu frīku daudz.

pintikipinitis
Tikpat labi tas var bűt fleksibilitătes trűkums, spęjas pieñemt dzíves jaunas iespėjas/pąrmaiňas trükums un bailes no tăm. Tik raksturïgi vientułăm sievietęm - dodiet tik man to ideålo vïrieti, bet pati mainít savă dzívę neko negrasos. Ja tă, tad nebüs nekã...

Vinnny

Vai iespējams sniegt kādu pamatotu viedokli, ja personu neredz? Sniedzot viedokli tikai pēc apraksta, tam būs pieņēmuma piegarša.

Papildināts 12.09.2020 18:32:

P.S. Pārāk pareizās meitenes atbaida vīriešus. Tāpat arī gaisīgās, kuras ir šausmīgi ēteriskas.

Absolūti subjektīvs viedoklis, spriežot pēc uzrakstītā (jo varbūt galvenais nemaz nav uzrakstīts):

1. Izdzirdot par čakrām un vēdām, pat man - sievietei, pirmā doma, ka galvā lieli putni un ikdienā noteikti negribētu sev ko tādu blakus. Pieļauju, ka tā var būt arī lielai daļai vīriešu. Tātad, vai nu aktīvi jāmeklē starp līdzīgiem vēdekļiem (nez vai daudz mums tādu?), vai visi vēdekļi jāpaslauka dziļi, dziļi pagultē un pat muti vaļā par tādiem sabiedrībā nevērt.

2. Vai nevar būt, ka tas regulārais sekss un erotiskās masāžas tajās vīriešu kompānijās pārāk labi zināms. Pat iedomāties nevarat, kādi klačotāji ir vīrieši!!! Nu nez vai daudzu vīriešu sapnis ir sieva ar šādu rūpalu... Gan jau, ka iesmej, ka tajā savā salonā, tādas vien tik taisa, ja šāda informācija ir gaisā pavirmojusi.. Risinājums - jāzvejo tālu no dzīvesvietas ar profesiju nesaistītas jomas pārstāvis.

Kapriza

Lensa
Pag, vai tad viņa piepelnās ar erotisko masāźu veikšanu? Tajos weekendos?

Jā, čakras un vēdas primāri asociējas ar pamatīgiem putniem.

Sieviete ir paspietiekama, kurai pašai ar sevi ir labi, pati sevi finansē utt. It kā grib attiecības, bet iespējams, esot attiecības, sāk saprast, ka vienai būt tomēr ir labak, jo nav nevienas m jāatskaitās, nāk un iet kad grib, ģērbjas ka grib, ceļo kur un kad grib, strādā cik grjb utt. Ērtāk ir bez ☺️

Mercedes
Autore gan raksta ko citu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411099