Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal draudzeņtēma

pintikipinitis

Norma Džīna

pintikipinitis
Mēs to situāciju neredzam no malas. Mēs viņu redzam no Tava skata punkta, caur tavu personisko attieksmi.

Silberman

Norma Džīna
Un vēl mazāk redzam no vīriešu skatu punkta

pintikipinitis

Kapriza
Nē, pareizā viņa noteikti nav, kādreiz kopā uz klubiem gājām, nebija nekāda svētā, vietējā teātra trupā aktrisēs bija. Jā, tas jaunībā, bet pamatā tāda pati palikusi, tikai klāt nākušas tās visas fīčas ar jogām un ezotērikām, neko sliktu tur nesaskatu, vienīgi tāds kategorisms tajā jomā, tas kaut kā man neiet kopā ar to, ka vīriešus sakariem viņa atrod, vai viņi viņu atrod, tā īsti nesapratu. Bet labi, ezoterika jau nav mūķeņu būšana, tas tā. Viņa man saka, ka tie vīrieši, kurus vēlas iepazīt tuvāk, nemaz netiek informēti par visām tām ezotērikām, viņa skeptiski uz to pat skatās, ka tāpat viņu nesapratīs, ka vīrietim jau to nevajag. Tad esmu neizpratnē, bet tos visus smaržkociņus ar svētā kaut kāda altāri, viņi taču redz, kad ienāk dzīvoklī .

Papildināts 12.09.2020 19:38:

mea
Nu manā un vēl vienas mūsu kopīgās paziņas acīs viņa ir ideāla, nepārspīlēju. Kādreiz esam viņai padomus prasījušas. Mans draugs saka, ka ož pēc necieņas. Bet kā var necienīt sievieti, kura visu pieprot, arī intīmās lietās, ne tikai sadzīviskās.

Papildināts 12.09.2020 19:41:

Kapriza
Nē, erotisko masāžu apguva priekš sevis, tāpat kā pavāra kursus beidza.

Papildināts 12.09.2020 19:53:

Mercedes
Negribas atklāt visas detaļas, it kā cāli nelasa, bet tomēr tas laikam būtu tāds svarīgs fakts. Ir bērns, pārsvarā dzīvo pie vecmammas, bet viņa stāv un krīt par viņu, tāds foršs, esmu ņēmusi no bērnudārza, ļoti prātīgs bērns. Tur viss arī ir ideāli, jo lai gan tēvam ir cita ģimene jau, tomēr bērns tiek vests ciemoties, ir saikne. Viņa teica, ka tādā ziņā nav aizspriedumu un viņa pat sadraudzējusies ar bērna tēva sievu, abas pat iepirkties kopā brauc. Es saku, tas ir ideāls cilvēks. Tāpēc mums liekas dīvaini, ka viņai ir tādas problēmas atrast vīrieti. Nav viņa izvēlīga, katru pabaros, katru sačubinās, ļoti dāsna.

pintikipinitis
Nu tad părąk ideąla

Pazītu dzīvē, noteiktu, kur ir problēma.

Pārāk pareizi un pozitīvi cilvēki ir kā teflons - tur nav, kam pieķerties, pielipt. Tas tikai atgrūž. Piemēram, man aizdomīgi šķiet tie, kas visu laiku smaida. Cilvēciska pieķeršanās rodas, ja otram esi vajadzīgs, vari palīdzēt. Ja otru redz ar viņa problēmām, kādreiz skumjām un bēdām, nedrošību. Tad var iesaistīties.

RudensRoze

Kas man aizķērās no autores rakstītā - ļoti izpalīdzīga, katru pabaros, katru apčubinās, ar bijušā vīra tagadējo sievu draudzējas, apmeklējusi erotiskās masāžas kursus, lai zinātu kā partenerim sniegt maksimālu baudu, visviesmīlīgākā namamāte .... it kā jau ļoti pozitīvi, bet tas viss raksturo, ka viņa daudz enerģijas velta, lai izpatiktu citiem. Autore ieminējās par draudzenes virzienā manītu necieņu - mēs ļoti cienam cilvēkus, kas otra priekšā izklājas kā paklājiņi ?

BTango

Nu es jau teicu - interesantas Tev tās draudzenes, interesantas

Patricia L

Neizdalās viņai tie saucamie feremoni. Uz pusi ne tik izcilas sievietes nevar atkauties no vīriešiem, kaut ciema klaču vāceles nosauktu par slinku, nevīžīgu kroksi.

Vai arī tik izcila, ka vīrietis parastais saprot, ka nevilks līdzi izcilumā.

pintikipinitis

Lusesita
Hmm, viņa tiešām vairāk smaida nekā ir nopietna, neitrāla. Viņa ir teikusi, ka pašai ir šoks no tā, ka viņa tik pozitīva ir, bet pretī tāda necieņa, dusmas pat (tas laikam bija saistīts ar priekšnieku) .Bet humoram atkal, šodien satiku savu paziņu - studiju biedru - ir draudzene, bet netīšām pasūdzējās, ka visu laiku vajagot izdabāt, jo meitene mūždien nav ne ar ko mierā Velkot paralēles tad varbūt vajadzēja iedot draudzenes numuru, jo tur būtu viss ok it kā. BTango paldies, pati jau neizvēlos, dzīve saved

Papildināts 12.09.2020 20:31:

Patricia L
Hmm, es no savas puses teiktu, ka ideāla tādā ziņā, ka ir ērta, tāda kā spilventiņš, kā kaut kas ieaijājošs. Es te jau pavisam savādos apzīmējumos aizgāju, bet tā, lai saprotamāk.

Papildināts 12.09.2020 20:32:

Viņai arī balss tāda smalka, mīksta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411099